Çalışan annelerin bebekleri

Çalışan annelerin bebekleri Bebekler en çok bakıma sevgiye ve ilgiye ihtiyaç duyan en kıymetli varlıklarımız çocuklar. Zamanla insan ne kadar da arıyor küçüklük hallerini. Peki bu zaman zarfında nasıl geçirmeli bu harika süreci. Aslında ne hissettiklerini çok iyi bilirim ben de çalışan bir annenin kızı aynı zamanda da çalışan bir anneyim. Nasıl evdeki anneye hasret olduklarını bildiğim gibi annelikte de zaman bulup onlarla vakit geçirmenin ne kadar önemli olduğunu da.

Çalışan annelerin bebekleri

Burada ilk önce zamanlama ve pratikliğin önemi büyük. Her şeyin önceden hazırlanması ve dengelenebilmesi gerekiyor. Tabii bütün işlerin yetişebilmek gibi bir şartı da yok aslında. Sadece annenin kendine ve bebeğe zaman ayırabilmesi ve kaliteli vakit geçirebilmesi önemli aslında… Anne  çoğu zaman evde bebekleriyle kalmak ve onlarla ilgilenmek durumunda. Hava soğuksa mesela dışarı çıkmak imkansız hale de gelebilir.

Bebekler sürekli öğrenmeye keşfetmeye çalışırlar. Merakla ellerinin altındaki her şey oyuncak haline gelebilir. Evde şarkılar danslar ve eğiterek oyunlar oynamak. Çalışan annelerin bebekleri Her şey gün içinde geçip giderken arkamızda bir bebeklik çağı bırakırız ve zaman su gibi akıp gider. Sevgiyle ilgiyle tadını bol bol çıkartmak gerekir bu zamanların…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu