Terazi Yay Uyumu-Terazi ve Yay Burcu Aşk Uyumu

Terazi yay uyumu, terazi ve yay burcu uyumu, terazi kadını yay erkeği uyumu, yay kadını terazi erkeği uyumu, terazi ve yay burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Terazi Yay Uyumu

Terazi yay uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Terazi Kadını Yay Erkeği Uyumu

Terazi yay uyumu bağı güçlüdür. Çünkü ikisi de enerji doludur ve eğlenmeyi sever. İki burcun da özgüveni oldukça yerindedir ve beraber büyümeyi ve gelişmeyi isterler. Birincil amaçları birbirlerini mutlu etmek olacaktır. Sürekli olarak yeni şeyler deneyecek ve yeni şeyler keşfedeceklerdir. Birbirlerini tanımayı isterler. Terazi Kadını Yay Erkeği Uyumu yüksek sayılacak bir uyum gösterirler. Güven duygusu bu ilişkiyi yönlendiren duygudur.

Yay erkeği ciddi ve mantıklı kararlara saygı duyar. Terazi kadınının bazen hayal dünyasında yaşıyor gibi görünmesi Yay burcunu sıkabilir. Bu durumda yay farklı bir şeyler aramaya başlayabilir. Bazı durumlarda birbirlerini hayal kırıklığına uğratabilirler. Yine de yeni bir şeyler denemekten keyif alan bu iki burç beraber eğlenmenin bir yolunu bulacaklar.

Birilerine saygı gösterdikleri sürece bu ilişkide bir sorun yaşamayacaklardır. İkisi de bazı duyguları uç noktalarda yaşayabilirler. Fakat birbirlerini anlayacaklar ve bu duygularını benimseyeceklerdir. İletişim bu ilişkide oldukça önemlidir. Tartışmalarını genellikle konuşarak çözme taraftarı olacaklardır.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Yay Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Yay çocuksu enerjisi ile Terazi erkeğini etkileyecektir. Terazi erkeği her zaman sorumluluk sahibi ve ciddi bir yapıya sahiptir. Gelecek vadeden bir ilişkileri vardır. Birbirlerine hem neşe hem de mutluluk getireceklerdir. İlişkinin ilk zamanları oldukça iyi geçerken işler ciddiye bindiğinde yay kadını korkabilir.

Yay Kadını Terazi Erkeği Uyumu yüksektir. İlişkide ikisi de bencil tavırlarını törpülemek zorundadır. Sonunda yüzeye çıkacak olan ve çözülmesi gereken temel bir sorun olabilir. Buda birbirlerinin hayatını kontrol etme konusudur. Yay burcu aktiftir ve hemen harekete geçer terazi burcu ise daha yavaş ve sabırlıdır. Bu nedenle ikisi de birbirini eleştirmeye başlayabilir. Duygusal yönüne bakacak olursak en uyumlu çiftlerden biridir.

İlişkileri her zaman ömür boyu kalacakları ilişki anlamına gelmese de onları aradıkları aşka hazırlayarak neler yapabileceklerine dair bir fikir verebilir. Terazi başkalarına yaratıcı bir insan gibi görünmez, ancak bir Yay, onların ne hissettiğini iletişim yoluyla görür ve onları sıcaklığını göstermeye motive eder.

Terazi ve yay burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Terazi burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu