Alışkanlık Bulmaca

Alışkanlık bulmaca, bulmacada alışkanlık, ticarette alışkanlık bulmaca, alışkanlık bulmaca sorusu, alışkanlık eski dil bulmaca, yatkınlık bulmaca vb.. bulmaca cevapları için alışkanlıkcom

Bulmaca çözmek kimileri için boş zamanı değerlendirmek gibi görünse de insanın psikolojisini rahatlattığı ve duygularını geliştirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bulmacalarda kelimelerin yukarıdan aşağıya ve soldan sağa şeklinde yer alması aslında o kadarda basit şekilde dizayn edilmemiştir. Bulmacayı çözen kişiyi bir bütünlük sağlar ve beyin bu bütünlüğü başarı olarak görerek insana huzur ve mutluluk verdiren dopamin hormonunu salgılatıyor.

Hedefe ulaşma ve başarının gelmesi ile beraber salgınan bu hormon kişide özgüvenin artmasına ve stresin azalmasına da yardımcı oluyor.

Bulmaca çözmenin faydalarından bazıları ise şunlardır; İnsana huzur verir, stresi azaltır, daha sosyal bir kişilik oluşturur, konuşma becerinizi arttırır, duygularınızın yerine oturmasına yardım eder ve yarışmalarda başarı kazanmanızı sağlar.

Alışkanlık Bulmaca

Bulmacalarda, çengel bulmacalarda çok kez karşılaşılan ve bilinmemesinden dolayı sorun yaşanan Alışkanlık bulmaca anlamı ile çok kez karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz.  Alışkanlık bulmaca sorusunun cevabı ise aşağıda belirtilenlerden biridir.

Bulmacada alışkanlık cevabı: Huy, İtiyat,Ünsiyet, Ünsiyat, Alışmışlık, İtiyat, Meleke, Yatkınlık ve Arkadaşlık kelimelerinden biridir. Alışkanlık eski dil bulmacasında bu sorunun cevabı Ünsiyet olarak geçmektedir.

Ticarette alışkanlık bulmaca cevabı ise Likidite olarak geçmektedir. Ayrıca ekonomide alışkanlık cevabıda aynıdır.

Yatkınlık alışkanlık bulmaca cevabı ise tam tersi şeklinde Alışkanlık olarak kullanılır.

 

Alışkanlık

Yorum Yap

Yorum Yap