30 Ağustos Sözleri-Zafer Bayramı Mesajları

30 Ağustos sözleri, zafer bayramı mesajları, 30 Ağustos zafer bayramı mesajları, zafer bayramı ile ilgili sözler, zafer bayramı kutlama mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

30 Ağustos Sözleri

30 Ağustos sözleri sizlerle;

Türkiye Cumhuriyeti devletinin bölünmezliğini, bağımsızlığını ve bu vatanın birliğini bizlere en iyi şekilde anlatan ve gösteren başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm canını ortaya koyan askerlerimize ve şehitlerimize şükranlarımızı sunar çabaları için minnettar olduğumuzu belirtmekten gurur duyarız.

Bu zaferi bizlere armağan eden ve bu ülkenin birliği, bütünlüğü ve bağımsızlığı için mücadele eden herkese şükranlarımızı sunarız. Bu bayramı bizlere veren ve bu bayramın varlığı için mücadele eden herkese de ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.

Yüce Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tüm kahraman mensuplarını ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlar ve bugünlerin devamlılığı için kanımın son damlasına kadar mücadele edeceğimi bildiririm.

Tarihte eşi benzeri görülmemiş bir mücadeleyi zafer ile taçlandıran ve bu mücadelede kendi varını yoğunu hatta canını bile ortaya koyan ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri haline getiren bütün kahramanlarımızın canlarına Allah’tan rahmet diler, tüm emekleri için minnettar olduğumuzu belirtirim. Zafer bayramı kutlama mesajları devam ediyor.

 30 Ağustos 1922 tarihinde yalnız bizlerin değil tüm ezilen, tüm sömürülen, tüm bağımsızlıkları tehlike ve tehdit altında olan ayrıca tüm ülkesinin birliği ve beraberliği parçalanmak istenen milletlere büyük bir ders olmuştur. Bugünün önemi yalnız bugün değil yüzyıllar boyunca anlatılacak ve de her seferinde coşku ile kutlanacaktır.

Zafer Bayramı Mesajları

Zafer bayramı mesajları sizlerle;

Bizler için bir dönüm noktası olan 30 Ağustos 1922 tarihine katkı sağlayan ve bu ülkenin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü uğruna mücadele veren herkese minnettar olduğumu bildiririm. Yeri geldiğinde ve eğer bu vatan uğruna canımızı feda etmemiz gerektiği bir zaman oldu mu hiç gözümüzü kırpmadan her şeyi feda edeceğimi bildiririm.

Bu zafer günü yalnız bizim ülkemiz için bir zafer değil ezilen ve sömürülen tüm dünya halkları için bir zafer olmuştur. Çünkü o kötü kaderi yaşamakta olan ve bu sömürüden, baskıdan kurtulup da kendi bağımsızlığını kazanmak isteyen her millet bu zaferden kendi payına düşeni almış ve tüm dünyaya ders olmuştur.

30 Ağustos Zafer Bayramı şanlı tarihimiz içerisinde hak ettiği yeri almış ve de bizler için büyük bir onur madalyası oluştur. Büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan ve tarihe adını yazdıran bu kutlu günde hepinizi en içten dileklerim ile selamlarım.

Bu kutlu günün sizler için de iyi geçmesini diler ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nızı en içten dileklerim ile kutlarım.

Bizler için ve vatan sevdası için mücadele eden tüm askerlerimizin çabaları karşısında şükranlarımı sunarım.  Hiçbir karamsarlığa kapılmadan tüm umutları ve inançları ile mücadele eden herkes gibi hangi sorunlarla karşılarsanız karşılaşın hiç pes etmeden mücadeleye devam edebileceğiniz bir gün geçirmenizi canı gönülden dilerim.

Zafer Bayramı İle İlgili Sözler

Zafer bayramı ile ilgili sözler sizlerle;

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ve bu uğurda sert bir mücadeleye girip de hiç pes etmeden bunun uğrunda canını bile feda eden tüm askerlerimize şükranlarımızı sunarız. Tüm ulusumuzun ve tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en samimi şekilde kutlarım.

Bizlerin ulusu, bağımsızlık mücadelesi boyunca büyük zaferler kazanmıştır. Bu zaferlerden biri de 30 Ağustos Zafer Bayramı’dır. Mustafa Kemal Atatürk’ün ve kadim ordumuzun çetin bir mücadele ile kazandığı bu zaferi bir kez daha gurur ile kutlarım.

Bir milletin esaretten kurtuluşu, zor bir savaşı kazandığı, bağımsızlığı için mücadele ettiği ve vatanın bölünmezliği adına canını dahi feda ettiği bu süreç boyunca kazanılan en kutsal zaferlerden biri de 30 Ağustos zaferidir. Bu güzel zaferin tüm ulusum adına kutlu ve de mutlu olmasını dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu