Tarot Kartları Yararlı mı? Zararlı mı?

Tarot Kartları Yararı? Zararı?

Tarot Kartları Yararlı mı? Zararlı mı? Tarot kartları ne zaman tehlikeli olur? Tarot günah mıdır? Bir umut kaynağı olarak Tarot yararlı mı yoksa zararlı mıdır?

Tarot Kartları Yararlı mı? Zararlı mı?

Tarot yaygın olarak fal olarak bilinmesine rağmen aslında sadece bir bilinçaltı okuma tekniğidir. Kişinin bilinçaltında olmayan hiçbir düşünce kartlar aracılığıyla kişinin önüne serilmez. Tarot Kartları Yararlı mı? Zararlı mı? Tarot, gelecekte ne olacağı değil de şu an içinde bulunulan durum hakkında bilinmeyenleri ortaya çıkartmaya yarayan bir disiplindir.

Tarot Kartları Yararı? Zararı?

Yine de geleceğin sırrını çözmek isteyenlerin başvurduğu bir yöntemden çok daha fazlası olan kadim bilgi tarot, günümüzde hakkettiği değeri bulmaktadır. Çoğu insan tarot ile hayatına yön bulmaya çalışmaktadır. Bir o kadar insanda tarot kartları okumanın kendisine iyi geldiğini belirtmektedir.

Tarot kartları: Umut kaynağı

Tarotun kökeni kesin olarak bilinmemekle birlikte 14. Yüzyılda ortaya çıkıp Batı Avrupa’ya yayıldığı biliniyor. Maneviyat, sanat ve hikâye anlatıcılığının kültürel harmanı olan kart destesi yüzyıllardır insanların umut kaynağı olmuştur. Ruhunuzun derinliklerine inerek bilinçaltınızı keşfederek kendiniz daha iyi tanımanıza yardımcı olan tarot kartları, zararlı da olabilir mi?

Tarot ile içinize dönün

Zaman zaman kendi içinize dönmek stres dolu olabilir. Tarot aynı zamanda eleştirel bir yansıtma aracıdır. Tarotu destekleyen inancınız olduğundan inanç azalırsa tarot ta etkisini yitirmektedir. Tarot herkes için huzur olamayabilir.

Tarot günah mı? Kartların içine cin mi kaçmıştır?

Kartların içinde cin değil ama kadim bilgiler gizlidir. Bu kartların gizemi, doğru kartların nasıl seçildiğinin açıklanamaması ile ilgilidir.

Amatör eğlendirir.

İlk açılışla 3 kart ile başlamak, sonrasında duruma göre kartları birer birer arttırarak detaylı bir açıklama aramak en iyi yoldur.

Tarot, evet ve hayır sorularına yanıt vermeyecektir. Aslında tarota soru sorulmaz, danışılır.

Astroloji ve tarot birbirlerinden sadece sembolik olarak etkilenmişlerdir.

Tarot ne zaman tehlikeli olabilir?

Tarot kaderi değiştirebilir. Tarot Kartları Yararlı mı? Zararlı mı? Tarot açılımında çıkanlar sizi yansıtmasa da gerçekleşebilir. Açılımı yapılan kişi iç çatışmalarını, ruhsal durumunu ve kendi bilincini tamamen soyutlaması gerekecektir. Kartlarda sonuçta insanın evrimini anlatır.

Tarot bazı kişilerce lanetli olarak anılır. Tarot Kartları Yararı? Zararı? Tarot kartlarını evinde bulunduranların lanetleneceğine inanılır. Tarotu açan kişinin negatif enerjisi yorumlanırsa kötü etki yaratabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu