Burçlara Göre Dövme Önerileri

Burçlara Göre Dövme Önerileri Dövmeler, özel insanları, anları ve yerleri cilt üzerinde ölümsüzleştirebilir. Aynı zamanda herhangi bir anlam taşımadan da sevdiğimiz şeylerin sembolü olabilirler. Önemli olan ise kişiyi temsil eden ve bazı niteliklerine vurgu yapan bir dövme seçilmesidir. Bu yazımızda burçlara göre dövme önerisi listelendi.

Burçlara Göre Dövme Önerileri

Burçlara Göre Dövme
Burçlara Göre Dövme

Koç Burcu Dövmesi

Koç burçları için vücutlarının belirgin kısımlarında ilgi çeken dövmeler çok uygundur. Bu kişilerin dövmeleri çarpıcı olmalı ve kendisine ilham vermelidir. Yılanlı, çiçekli dövmeler koçlara uygundur.

Boğa Burcu Dövmesi

Burçlara göre dövme önerileri boğa burcu ile devam ediyor. Venüs tarafından yönetilen bu insanlar güzel olan her şeyi çok severler. Kendilerini güvende hissetmek isterler. Boğa burcu dövmesi olarak göze güzel görünen her şey tercih edilebilir. Şehveti ve güzelliği sembolize eden dövmelere yoğunlaşabilirsiniz. Dudak, kadın silüeti, gül dövmesi gibi seçenekler düşünülebilir.

İkizler Burcu Dövmesi

İkizler genelde meraklı, iletişime önem veren ve eğlenceli insanlardır. Bu kişiliği bir dövme ile temsil etmenin en önemli noktası ise mutlu ve rahat sanatsal tasarımlar aramaktır. Burçlara Göre Dövme Önerileri  Komik dövmeler de ikizlere hitap edebilir. Moda trendleri de mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Yaprak dövmeleri, kalp ve çiçek dövmeleri de ikizlere uygun olarak kabul edilir.

Yengeç Burcu Dövmesi

Ailesine çok bağlı olan yengeçler için dövme seçimi aileyle ilgili simgeler olabilir. Bu sevgi gösterisi, aile üyelerinizin isimlerini veya doğum tarihlerini içerebilir. Yengeçler romantik insanlar olduklarından dolayı kuşlar, çiçekler ve diğer hayvanlar gibi tasarımlar da harika bir seçenek olmaktadır.

Aslan Burcu Dövmesi

Burçlara göre dövme önerileri listemizde sıra geldi aslan burçlarına. Güçlü bir kişiliğe sahip olan aslanlar son derece neşeli ve hayat dolu insanlardır. Doğal olarak dikkat çekerler ve dövmeleri de dikkat çekici olmalıdır. Yaratıcılığı ve gösterişi aynı anda taşıyan tasarımlar aslanlara göredir. Özellikle de renkli dövmeler aslan burçlarına hitap eder.

Başak Burcu Dövmesi

En mükemmeliyetçi burç şüphesiz ki, başak burcudur. Başak insanları çok fazla risk almayı tercih etmezler. Bu nedenle de dövme seçiminde minimalist ve narin tasarımlar onlara çok uygundur. Kelebek, göz, yılan, nazar boncuğu, yıldız dövmeleri başaklara hitap edebilir.

Terazi Burcu Dövmesi

Venüs’ten etkilenen bu burçlar güzel olan her şeye hayranlık beslerler. Güzellik ve estetik onları cezbetmektedir. Hoş tasarımlar terazi burçları içindir. Burçlara Göre Dövme Önerileri  Özellikle de sevgi gösterisinde bulunan dövmelere yönelebilirler. Kalp, yıldız, ay, güneş, el dövmeleri idealdir.

Akrep Burcu Dövmesi

Gizem, akrepler için çok önemlidir. Doğru dövmeyi seçerken de bu faktöre odaklanabilirler. Vücutlarının gizli alanlarına dövme yaptırabilirler. Büyük boyutlu dövmeler akreplere uygun olacaktır. Özellikle de göz dövmeleri, kafa dövmeleri, lotus çiçeği dövmeleri de akreplere uyum sağlar.

Yay Burcu Dövmesi

Maceracı ve özgür bir ruha sahip olan yaylar için harita dövmeleri ve uçak dövmeleri anlamlı olabilir. Aynı şekilde bir idolün imzası veya gezi rotası da yay burçlarını memnun edebilir. Burcum Ne hangi burçtansın merak ediyorsun bir bak.

Oğlak Burcu Dövmesi

Burçlara göre dövme önerisi arayanlar için oğlak burcundan da söz edelim. Çekingen ve temkinli olan oğlaklara minimal ve zarif dövmeler hitap edebilir. Küçük ve hoş tasarımlı güneş, yıldız, çiçek ve isim dövmeleri düşünülebilir.

Kova Burcu Dövmesi

Kova insanları farklı olmayı isterler. Dövmeleri de biraz cesurca olacaktır. Yaratıcılık da ideal dövmeyi seçmelerinde önemli bir kriterdir. Bu insanlar için kelebek, kuğu, aslan dövmeleri tercih edilebilir.

Balık Burcu Dövmesi

Çekicilik, tasavvuf ve incelik ile güçlü bir bağlantısı olan balıklar, herhangi bir dövmeyle bile çekici olabilirler. Ancak dövmeleri hassas ve anlamlı olmalıdır. Burçlara Göre Dövme Önerileri  Çarpıcı ve çekici bir dövme bu burç insanları için idealdir. Ay’ın evreleri, Fatıma’nın Eli, nazar boncuğu, balık burcu sembolü gibi dövmeler balıkların ilgisini çekebilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu