Rüyada Baldız Görmek-Rüyada Kayınbirader Görmek

Rüyada baldız görmek, rüyada baldızla evlenmek, rüyada baldızla konuşmak, rüyada baldız öpmek, rüyada kayınbirader görmek vb.. rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Baldız Görmek

Rüyasında baldız gören kişinin hayatında karışıklık ve karmaşa meydana geleceği söylenir. Rüya sahibinin işlerin bozulacağı, kişinin kendini açıklama konusunda yetersiz kalıp yanlış anlaşılacağı söylenir.  Ortalığın karışacağı, insanların birbirleri arasındaki saygı ve sevginin yitirileceği, uyumunun bozulacağı, olayların kızışacağı anlamına gelir. Sakin, durgun ve yolunda giden hayatın bir anda sarsılacağı, bir bardak suda fırtınaların kopacağı söylenir.

  • Rüyada Baldızla Evlenmek

Rüyada baldızla evlenmek uğursuzluk olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin gereksiz yere moralinin bozulacağı, gülen yüzünün asılacağı, tüm keyfinin kaçacağı şeklinde tabir edilir. Her şey yolunda giderken işgüzar kimseler yüzünden rüya sahibinin boş yere strese girip, zor ve gergin günler geçireceği söylenir.

  • Rüyada Baldızla Konuşmak

Rüyasında baldızla konuşan kişinin entrikalar içinde kalacağı ve zor duruma düşeceği söylenir. Rüya sahibinin haksızlığa uğrayacağı, bu yüzden çevresinde bazı insanlarla diyalogunu keseceği söylenir.

  • Rüyada Baldız Öpmek

Rüyasında baldız öpen kişinin giriştiği işlerden elinin boş döneceği, boş hayallere kapılacağı, bazı beklentilerinin gerçekleşmeyeceği, bazı konularda hayal kırıklığı yaşayacağı, kişinin kendisine hayır getirmeyecek işlere takılacağı, bu yüzden ağır bedeller ödeyeceği söylenir.

  • Rüyada Baldız İle Cima

Rüyada baldızı ile cima yaptığını gören kişinin iş yaşantısında sıkıntılı olacağı, mutsuz bir haber alacağı ve moralinin bozulacağı anlamları çıkar.

  • Rüyada Kayınbirader Görmek

Rüyasında kayınbirader gören kişinin inandığı kimselerden büyük zarar göreceği söylenir. Güvendiği insanlardan maddi ve manevi anlamda zarar göreceği şeklinde ifade edilir. Kişinin maddi ve manevi anlamda çöküş yaşayacağı söylenir.

  • Rüyada Kayınbirader ile Kavga Etmek

Rüyasında kayınbiraderi ile kavga eden kişinin bazı kimselerle fikir ayrılığı yaşayacağı, anlaşmazlık sonucu gerginlik yaşayacağı, sinirlerinin yay gibi gerileceği söylenir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu