1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Çizilir
  3. Örümcek Çizimi-Örümcek Nasıl Çizilir

Örümcek Çizimi-Örümcek Nasıl Çizilir

Örümcek çizimi, örümcek nasıl çizilir, kolay örümcek çizimi, örümcek çizimi adım adım, karakalem örümcek çizimi, örümcek nasıl yapılır vb.. kolay çizim teknikleri için aliskanlik.com

Örümcek Nasıl Çizilir

Örümcek çizmek diğer hayvanlara göre nispeten kolaydır. Bu böceğin yuvarlak gövdesi ve sekiz bacağı vardır. Bir örümceğin bacakların vücuduna ne kadar yakınsa, o kadar uzun olma eğilimindedir. Burada örümcek çizimi hakkında bilgi sahibi olacaksınız ve adım adım örümcek çizimi ile sizde örümcek nasıl çizilir sorusuna cevap bulabileceksiniz. Karakalem örümcek çizimi yaptıktan sonra isterseniz örümceği boyayabilirsiniz.

Örümcek Çizimi 1. Aşama

Örümcek çizimi 1. aşamada bir örümceğin kafasının ve vücudunun hatlarını çizin. Birbirine bağlı farklı çaplarda üç daire çizin. Önce örümceğin vücudu için bir daire çizin. Daha sonra, örümcek ağının bulunduğu kısım ve kafası için bir daire çizin.

Örümcek Çizimi 2. Aşama

Örümcek nasıl çizilir 2. aşamada örümcek bacaklarının yerleşimini yapın. Örümceğin sağ ve sol kısımlarında 4 bacak olduğunu unutmayın. Önce uzun olanları, sonra biraz daha kısa olanları ve örümceğin kafasından çıkan bacakları çizin.

Örümcek Çizimi 3. Aşama

Örümcek nasıl yapılır 3. aşamada örümcek bacaklarının dış hatlarını çizin. Örümceğin bacakları biraz etlidir. Bu nedenle, her bir ilk çizgi boyunca iki paralel çizgi çizmeyi deneyin.

Örümcek Çizimi 4. Aşama

Kolay örümcek çizimi 4. aşamada bacakları küçük parçalara bölün. Örümcek bacakları, dört parçalı arka ayakları ve üç parçalı baş ayakları ve diğer ayakları 5 bölmeden oluşur.

Örümcek Çizimi 5. Aşama

Örümcek çizimi adım adım 5. aşamada örümceğin tüylerini ve ağız çevresini yapıp örümceği gölgelendirin. Dilerseniz örümceği boyayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap