Komik fıkralar, eğlenceli fıkralar, güldüren fıkralar, 2020 fıkraları, yeni fıkralar, yetişkin fıkraları,kral arthur fıkrası vb… komik fıkraları sizler için hazırladık.

Kral Arthur Fıkrası

Kral Arthur haçlı seferine çıkmak üzeredir. Ancak kendisinden 20 yaş küçük Kraliçeyi ve 12 şövalyeyi geride bırakacağı için tedirgindir. Durumu, dostu ve aynı zamanda kılıç, kalkan ve diğer silahların imalatçısı yaşlı usta George’a açar.

Garantili bir bekaret kemeri yapmasını ister!

Usta “Majeste bana birkaç gün müsaade edin düşüneyim!” der.

Aradan birkaç gün geçince usta Kralı atölyesine davet eder ve bir mankene giydirdiği “bekaret kemerini” gösterir. Kral çok! şaşırır. “Aman usta, bunun delik kısmı çok büyük değil mi!?” |

“Majeste müsaade edin, göstereyim!” diyen usta, eline bir hıyar alarak delik kısmına sokar. O bölgeye monte edilmiş küçük bir sustalı giyotin, hıyarı hızla ikiye böler!?

Kral Arthur, gönül rahatlığı içinde bekaret kemerini kraliçeye takar ve kilitleyip anahtarı cebinde sefere çıkar!

Üç yıl sonra döndüğünde 12 şövalyeyi yuvarlak masa etrafına toplar ve “Pantolon ve donlarınızı aşağıya indirin!?” der.

11 şövalyenin penis veya o bölgesinde çeşitli hasarlar(!) vardır!.

Sadece Sir Galahad’da bir şey yoktur!

Bunun üzerine Kral “Biliyordum, sana sonuna kadar güveneceğimi ve benim sadık dostum olduğunu biliyordum Sir Galahad! Lütfen, ne istersen söyle! İstediğin her şeyi sana vereceğim!” der bu yakın ve sadık dostuna!

Sir Galahad ağzını açar ama dili olmadığı için konuşamaz ve sadece “ Bab’a!, ba!baba!ba!.” şeklindeki garip sesler çıkartır!?

Yorum Yap

Yorum Yap