Komik fıkralar, eğlenceli fıkralar, güldüren fıkralar, 2020 fıkraları, yeni fıkralar, yetişkin fıkraları, keser gibi fıkrası vb… komik fıkraları sizler için hazırladık.

Keser Gibi Fıkrası

Takımın en büyük stari ve golcüsüydü. Ama o derecede de çapkındı. Hemen her gün başka başka kadınlarla gezip birlikte oluyor, sahadaki performansından da bir şey kaybetmiyordu!

Teknik direktörü vazgeçemediği bu yıldız futbolcusunun, sahadaki gibi yataktaki üstün performansının sırrını merak eder olmuştu. Bir gün dayanamayıp sordu:

“Mehmet evladım, bu işin sırrı ne böyle! Sahadaki becerin Allah vergisi de, yatakta kadınları böyle nasıl mutlu edebiliyorsun!?”

“Vallahi hocam, aslında zor bir şey değil bu!” dedi Mehmet.” ilişkiye girmeden önce cinsel organımı çıkarıp, hızla yatağın yanındaki komodin ya da şifonyere sopa gibi hızla vurmaya başlıyorum. Bu hareket onu uyuşturup hissizleştiriyor!

Böylece de performansımı uzun süre sürdürebiliyorum!”

Teknik direktör aldığı bu taktiği karısına uygulamak için, gece antrenmanını kısa kesip, o akşam eve her zamankinden çok daha erken geldi. Karısı duşta idi.

Fırsat bu diye hızla soyunup, cinsel organını çıkartarak komodinin üzerine keser gibi vurmaya başlayınca,bu sesi duyan duştaki karısının sesi geldi:

Sen misin Mehmetciğiiimm!? Aşkım, bu gece antrenmanın yok muydu senin!?”

Yorum Yap

Yorum Yap