Yorgunluk İle İlgili Sözler-Yorgunluk Sözleri

Yorgunluk ile ilgili sözler, yorgunluk sözleri, yorgunluk mesajları, duygusal yorgunluk sözleri, sabır ve yorgunluk sözleri, yorgunluk şiirleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Yorgunluk İle İlgili Sözler

Yorgunluk ile ilgili sözler sizlerle;

Yorgunluğumun acısını keşke sizler ile de paylaşabilsem ama artık bunu ne benim anlatmam ne de sizin anlamanız mümkün.

Artık hem yaşamaktan hem de yaşamanın bana getirdiği tüm diğer şeylerden de fazlaca yoruldum.

 

Artık herkeste bir nebze de olsa yaşamaktan dolayı yorgun. Her kim ile konuşursam konuşayım belki yetmiş yaşında bir emekli ya da yirmi başında bir üniversite öğrencisi hepsi ama hepsi yorgunluğunu anlatıyor.

Tek bildiğim hayatımdan kim çıkarsa çıksın omzundan bir yük olarak da inse bile benim yorgunluğum gram da olsa azalmıyor. Duygusal yorgunluk sözleri devam ediyor.

 Artık beni yorgun hissettiren ve canımı sıkan her kim olur ise olsun mutlaka ama mutlaka hayatımdan çıkarıyorum çünkü neden onu hala tüm problemlere rağmen hayatımda tutayım ve de aynı sorunu yaşatmaya devam edeyim.

Artık altında ezildiğim tüm yorgunlukların üstesinden geleceğim ve hiçbir yorgunluğun tekrar da olsa üstüme çıkmasına izin vermiyorum.

Dünyaya bir kere geliyorsam eğer neden yorgunluk duygusuna kendimi kaptırayım ve tüm zevkler içinden kendimi mahrum bırakayım?

Yorgunluk Sözleri

Yorgunluk sözleri sizlerle;

Artık hem kendimden bıkmış hem de diğer insanların beni ısrarla yormasında da bıkmış biri olarak aynı anda hem kendimden hem de sizden vazgeçmeme sebep oluyor.

Artık yorgunluğumu sürdürmek ve de dinlenmek uğruna çaba göstermemek istiyorum. Yani dinlenmek ile ve nasıl dinleneceğim ile uğraşmak yerine hiç yorulmamış olmayı dilemeyi istiyorum.

Artık yorgunluğumun nasıl hissettirdiğinden ya da neler yaptığımdan vazgeçtim çünkü en yakın dostlarıma bile ne kadar mutsuz olduğumu ve mutsuzluğun sebebinin de yorgunluğum olduğunu anlatamıyorum.

İnsan bazen bir başkasının düşündüğünden ya da davrandığından çok daha fazla da kendi hareketlerinden ve hislerinden yorulur çünkü hislerini kaldıramamak demek aslında yorgunluğun temel sebebi demektir.

Sırf insanlardan bıktığım ve de insanlardan yorulduğum için yalnızlığı seçtim çünkü çevrende ne kadar çok insan var ise sen de o kadar çok yoruluyorsun. Sabır ve yorgunluk sözleri devam ediyor.

Artık insanlar değiştikçe ve de keyfimin bozulduğunu gördükçe de yorgunluğumun asıl nedenini anlıyorum çünkü bunun asıl nedeni hep çok sevdiğim insanlardan ısrarla ve acı bir şekilde kazık yemem.

Belki benim sinirim geçer, öfkem geçer ya da şu kalbimin acısı geçer ama bana hissettirdiğin yorgunluk ya da onu dindirmek adına verdiğim tüm dinlenme mücadelem ne geçecek ne de ben seni belki unuturum.

Yorgunluk Mesajları

Yorgunluk mesajları sizlerle;

Eğer omzun müsaitse kafamı yaslayıp uzun bir süre ağlamak isterim ve eğer kucağında müsait ise tüm yorgunluğumu atmak uğruna uzun uzun senin yanında dinlenmek istiyorum.

Artık dostlarımın yanlışlarını gördükçe ve değer verdiğim her insanın bana yaptığı yanlışları da gördükçe tüm yorgunluğumun aslında ne kadar değmeyecek bir şey uğruna olduğunu fark ediyorum ve herkesten de uzaklaşıyorum.

Sen gittikten sonra da benim kalbim yoruldu ve uzun bir süre de tekledi hep ama ben yine de ne senden ne de seni sevmekten vazgeçtim.

İnsanlar neden ders çalışmıyorsun ya da neden çabalamıyorsun diye soruyor çünkü ben bu omzumda olan yorgunluk ile ne başka bir hayale kucak açarım ne de biraz da olsa çabalarım. Yorgunluk şiirleri devam ediyor.

İnsanlar sanıyor ki ben hayattan yoruldum ya da kaderden bıktım hayır ikisi de değil ben sadece insanların yaptığı yanlışları kaldıramayacak kadar yorgunum, tek yorgunluğum sadece insanların yanlış davranışı.

Öyle yoruldum ve de öyle bıktım ki artık, ölsem sanki benim için uzun bir tatil olurmuş gibi gelmeye de başlıyor bu yüzden korkum da azalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu