Koç Terazi Uyumu-Koç ve Terazi Burcu Aşk Uyumu

Koç Terazi uyumu, koç ve terazi burcu uyumu, koç kadını terazi erkeği uyumu, terazi kadını koç erkeği uyumu, koç ve terazi burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Koç Terazi Uyumu

Koç Terazi uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Koç Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Koç burçları her ilişkiye idealist bir yaklaşımla girerler. İstikrarlı ve güvenli gördükleri insanlarla birlikte olabilirler. Terazi burcu bunu tam olarak karşılar. Koç kadını Terazi erkeği uyumu oldukça iyidir. İlişkide her şey beklenmedik bir şekilde değişebilir. Çünkü koç kadını inatçıdır ve Terazi erkeği bunu karşılamaktan bazen yorulabilir. İlişkilerinin bittiğinin farkına bile varmadan çeşitli bahanelerle birbirlerini yorabilirler. Genellikle aşkları için savaşan kişilerdir. Terazi erkeği uyumlu olma konusunda başarılıdır. Adalet duygusu gelişmiştir ve bunu ilişkisine de yansıtır. Terazi erkeğinin inceliği Koç kadını için gerçekten ilham verici bir şeydir ve partnerlerinin davranışlarındaki her ayrıntıyı öğrenme ihtiyacı hissedeceklerdir. İletişim konusunda birbirlerini çok iyi anlayabilirler çünkü çok güçlü bir bağları vardır. Bazen konuşmadan yalnızca hareketlerden bile iletişim kurabilirler. Yetenekli ve yaratıcı bir enerji alanları vardır. Koç kadını güzelliğine düşkündür ve Terazi erkeği de bu bakımlı kadını sever. Ne yazık ki, teraziler bazen hayal dünyasında kaybolabilirler ve gerçekte sahip oldukları tutumu gerçekten kaybedebilirler. Bu yüzden mantıklı bir karar almak için koç kadını onları yönlendirebilir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Terazi Kadını Koç Erkeği Uyumu

Terazi ve koç burcu arasında duygusal bir bağ vardır. Terazi kadını koç erkeği uyumu güçlüdür. Yalnızca bir aşk değil hayranlık da yaşarlar. Ne kadar uzun sürerse sürsün birbirinin dünyalarının merkezi olduğunu düşünürler. Bu duygu devam ederse çok uzun süre güzel bir ilişki içinde olacaklardır. İletişim yönleri oldukça güçlüdür. Bazen hiç konuşmadan bile anlaşabilirler. Terazi kadını açık sözlülükten hoşlanır ve aynı şeyi koç erkeğinden de bekler. Fakat koç erkeği fazla üstüne gelindiğinde sinirli bir yapıya bürünebilir. Terazi kadını aradaki dengeyi bulmaya çabalar. Bir süre sonra bu onu yorabilir o nedenle de sabırlı olması gerekir. Birlikte yeni aktiviteler deneyebilirler. İkisi de yeniliklere açık ve başarma isteği olan kişilerdir. Terazi kadını sessiz gibi görünse de koç erkeğini her zaman destekler ve aslında bütün işi kendisi yapar. Koç erkeği herhangi bir ortama girdiğinde göz kamaştırıcı görünebilir. Terazi kadını da ondan aşağı kalmayacaktır. Birlikte güzel bir uyum yakalayabilirler.

Koç ve terazi burcu aşk uyumu genel olarak vasat seviyededir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu