Falda Dağ Görmek-Falda Yanardağ Görmek

Falda dağ görmek, falda yanardağ görmek, falda yüksek dağlar görmek, falda birden fazla dağ görmek, falda karlı dağ görmek, falda dağa tırmanmak gibi fal yorumları için aliskanlik.com

Falda Dağ Görmek

Falda dağ görmek, yüksek isteklerin ve büyük çabaların göstergesidir. Dağın etrafındaki çizgiler açık bir alanda ise hırsların tehlikesiz olduğunu ancak büyük zorluklar sonucu gerçekleşeceğini göstermektedir. İş yaşantınızda yükseleceğinizi ve yeni başarılar elde edeceğinizi göstermektedir.

Falda yüksek dağlar görmek, aşk hayatımızla ilgilidir, olması gerekenden daha yüksek olmayı hedeflediğinizi göstermektedir. Hayatınız hakkında fazla iyimser olduğunuz anlamını da göstermektedir.

Falda birden fazla dağ görmek, hayatta yeni biri ile tanışacağınızı ve bu kişinin hayatınıza girmesiyle ilgili küçük bir zorluk yaşayabileceğinizi göstermektedir.

Falda karlı dağ görmek, önümüzdeki yıl bir ödül, belki bir düğün veya nişan olabileceğini göstermektedir. Ayrıca hayattaki küçük şeyleri takdir edeceğiniz anlamı da vardır.

Falda yanar dağ görmek, sevginin size gelmesini veya sevgiyi yeniden alevlendirmesini bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Falda dağa tırmanmak, hayatınızda yeni başarıların olacağı ve iş yaşantısında değişimler yaşayacağınızı göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu