Birinin Size Aşık Olduğunu Anlamanın Yolları

Birinin Size Aşık Olduğunu Anlamanın Yolları Her erkek için geçerli değil fakat, ‘’aşık olan erkek’’ davranışları bulunmaktadır. Bir kişinin size aşık olduğunu anlamanın yolu bu yazımızda. Aşk ruhsal ve fiziksel etki yaratan bir değişimdir. Çevrenize yaymış olduğunuz enerjiyi, hayata bakışınız, gülüşünüz, duruşunuz ve yürüyüşünüz değişir. Aşık olmakla, aşık olduğunu anlamak, karşı taraftan aynı ilgiyi görmek bu değişimin heyecanlı yönüdür. Gerçek aşkı ve ruh eşinizi bulmanız durumunda mutlu olarak aşkın en büyük kanıtı olur.

Birinin Size Aşık Olduğunu Anlamanın Yolları

Peki bu durumda, Birinin Size Aşık Olduğunu Anlamanın Yolları siz bir erkekten hoşlanmaya başladığınızda veya bütün kalbinizle o kişiye aşık olduğunuzu hissetmeniz durumunda sizin hissettiğiniz duyguları onunda hissettiğini nasıl anlarsınız? Bu maddeler her erkek için geçerli olmasa da bazı ‘’aşık olan erkek’’ davranışları olduğu bahsedilir. Bu davranışlar hoşunuza giden erkekte gözlemlemiş olursanız o kişi de büyük ihtimalle size karşı boş değildir.

Birinin Size Aşık Olduğunu Anlamanın Yolları
Birinin Size Aşık Olduğunu Anlamanın Yolları

Seven Erkek Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Sevdiğini belli etmede erkek ve kadın davranışları çok farklı olur. Erkekler, hoşlanmış olduğu bir kadının yanında alçak sesle ve yumuşak tonla konuşurken kadınlar ise, hoşlandıkları erkeklerin yanında normalin üzerinde bir ses tonuyla konuşurlar. Bu farklı hareketler yüzünden erkekler kadınların, kadınlar ise erkeklerin davranış hareketlerinden tam sinyal alamazlar. Bunun için doğru bir sinyal almak istiyorsanız şunları dikkatli yapmalısınız.

A Sizi Önemsemiş ise

Özellikle bir topluluğun içerisinde bulunuyorsanız karar verme anlarında yani neyin yenileceği ve nereye gidileceği gibi konularda sizin fikirlerinizi alıyorsa veya sizi destekliyorsa bunları dikkate almak güzel işaretlerden biridir. Size ‘’ben buradayım, veya senin yanındayım’’ gibi mesajlar verirken çevreye de ‘’Biz bir takımız’’ sinyallerinde bulunuyorsa bu bir aidiyet hissidir.

B Öncelik Size Veriliyorsa

Sizin istekleriniz, beklentiniz, ihtiyacınız ve diğer şeylerin önüne geçmiş ise, diğer bütün işlerini erteleyip sizin yanınızda olma konusunda bir çaba sarf ediyorsa bu gerçek seven erkek hareketi olarak karşınıza çıkar. Birinin Size Aşık Olduğunu Anlamanın Yolları Romantizm konusunda yalnız çiçeklerde, kalpli balonlarda veya mum ışığında yenilmiş bir yemek aramıyorsanız bu öncelik sizde ise romantik bir davranış olacaktır.

C Bakışlarınızı Yakalama Çabasında İse

Aşık olan bir kadın genel olarak gözlerini kaçırmaya başlar. Hoşlandığı erkeğin ona bakmadığı anlarda onu izlemeye alır. Fakat erkeklerde bu durum değişmektedir. Seven bir erkek, sevgi dolu bakışlarıyla hoşuna giden kadının bakışlarını yakalayıp ilgisini çekmeye uğraşır. Kendisini ve ilgisinin fark edilmesini ister.

D Fiziksel Temas İçindeyse

Sizinle konuşma sırasında kolunuza dokunma ve elini omuzunuza atma gibi bazı temaslarda bulunuyorsa sizinle ilgilendiği anlamına gelir. Sevgiyi göstermenin en güzel yollarından birisi temas etmek yani dokunmaktır. Yani birini seviyorsanız onu hissetmeniz için dokunma çok önemlidir.

E Hayatınızla İlgili Çok Sorular Soruyorsa

Seven kişi merak edip sorar. Sizinle ilgili çok detaylı sorular sorması sizi daha yakından tanımak içindir. Aşık olmak, arkasından mantık aranmayan duygu olurken sevmek ise kişiyi tanıdıkça derin bir hal alan olgudur. Sizin sorulan sorulara karşı vereceğiniz samimi cevaplar sayesinde sizi en başından kabul etmesini sağlamak olur.

F Hayatınızda Birinin Varlığının Olup Olmadığını Sormak

Seven bir kişinin en korkulu rüyası, sevdiği kadının hayatında birinin var olmasıdır. Bu nedenle ilk olarak hayatınızda birinin olup olmadığını sorarlar. Birinin Size Aşık Olduğunu Anlamanın Yolları Eğer hayatınızda başka birinin olmadığını öğrenirse ondan mutlusu olmaz. Bunu öğrenip size karşı gülümsemeler de bulunuyorsa bu şunu gösterir, sizinle ilgilendiği anlamına gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu