Bir Kadına Asla Söylenmemesi Gereken Sözler

Kadınlara Asla Söylenmemesi Gereken Sözler Neler

BİR KADINA ASLA SÖYLEMEMENİZ GEREKEN SÖZLER

Bir Kadına Asla Söylenmemesi Gereken Sözler Kadınlar sürekli dürüst erkeklerden hoşlandıklarını söylerler ama bazen aklınızdan geçen şeyleri onlara karşı söylemeniz başınızı derde sokabilir. Erkeklerin kadınlara düşündükleri her şeyi söylememeleri gerekiyor demiyoruz fakat bazı şeyleri kız arkadaşınıza söylemeden önce iki kere düşünmeniz faydalı olabilir. İşte bu yazımızda sizlere bir erkeğin kız arkadaşına asla söylememesi gereken sözleri paylaşıyoruz.

Bir Kadına Asla Söylemememiz Gereken Sözler
Bir Kadına Asla Söylemememiz Gereken Sözler

Bir Kadına Asla Söylenmemesi Gereken Sözler

1- Makyajlı Halin Daha Güzel!

Günlük hayatta sık sık makyaj yapmayı seven kadınlar bazen ciltlerini dinlendirmek amacıyla bir zaman boyunca makyaj yapmayı bırakırlar. İşte bu dinlenme aralıklarında eğer bir erkek kız arkadaşına makyajlı halinin normal halinden daha güzel olduğunu söylerse vah vah. Bir Kadına Asla Söylenmemesi Gereken Sözler Kadınlar bunu bir hakaret olarak algılar ve erkek arkadaşlarının kendilerinin doğal hallerini beğenmediklerini düşünmeye başlarlar.

2- Hmm, Her Neyse

Kız arkadaşınızla tartıştığınız esnada konuşma sırası sizdeyken cevap olarak “her neyse” diyorsa, büyük ihtimalle başı belaya girecektir 🙂 Bir erkek bu kısa cevabı vererek aslında “Ne söylediğini, nasıl hissettiğini umursamıyorum.” demek istiyor olabilir. Ya da direkt olarak tartışmaktan sıkılmış ve artık tartışmanın bitmesini istiyor da olabilir. Fakat bir kadın bu lafı duyduğu zaman erkek arkadaşının agresif bir tavır takındığını ve tartışmanın problemini çözmek istemediğini düşünecektir.

3- Eğer Seni Aldatsayım..

Bu varsayımsal, durup dururken sorulmuş öylesine bir soru olsa da kadının zihnini dolduracak bir cümledir. Bir erkek “Seni aldatsaydım kızar mıydın?” tarzı bir soru sorduğu zaman kadın direkt olarak meraklanmaya başlar. Hemen erkek arkadaşının onu belki de geçmişte aldattığını ya da buna meyilli olabileceğini düşünmeye başlar. Bu düşünce onun zihnini yeterince istila etmeye yetecektir.

Kadına Söylenmeyen Sözler

4- Adet Sancısını Abartıyorsun

Erkekler, düzenli olarak her ay böyle bir acıyı çekmedikleri ve acı içinde kıvranmadıkları için adet görmenin ne olduğunu asla anlamayacaklar. Bir erkek kız arkadaşına “Adet sancısı çok da büyütülecek bir şey değil ya.” dediği anda başına geleceklere hazır olmalıdır. Çünkü adet sancısı bir kadının hayatını adeta bir cehenneme çevirebilir. Aslında kadınlar da erkek arkadaşlarının bu acının nasıl bir şey olduğunu anlamasını beklemezler. Fakat bu konuda onlardan daha duyarlı davranmalarını ve daha anlayışlı olmalarını isterler.

5- Bunu Mu Giyeceksin?

Olay en doğru, en tatlı kıyafeti seçmek olduğunda işler kadınlar için bir hayli zorlaşıyor. Bir kadın 30 dakika boyunca ne giyeceğine, en çok hangi kıyafetinin kendisine yakışacağını deneyebilir. Yine bu 30 dakikanın sonrasında ise erkek arkadaşından beklemediği tek cümle de “Gerçekten bunu mu tercih ettin?” olabilir. Bir erkek bu yorumu yaptığı takdirde kadın, erkek arkadaşının giydiği kıyafeti beğenmediğini düşünmeye başlayabilir. Fakat büyük ihtimal yine de o kıyafeti giymeyi tercih edecektir.

6- Hayır!

İnsanlar genel olarak kendilerine hayır denmesinden hoşlanmazlar. Özellikle basit ricalar karşısında bile “Hayır.” cevabı duymak oldukça sinir bozucudur. Bir Kadına Asla Söylememeniz Gereken Sözler Örneğin bir erkek kız arkadaşı tarafından sorulan “Film izlemeye gidelim mi?” ya da “Bu akşam dışarıda yemek yiyelim mi?” sorularına hayır cevabı verirse, kadın kendisiyle yeterince ilgilenmediğini düşünmeye başlayabilir.

7- Ağda Yapıyor Musun?

Kadınların büyük bir çoğunluğu güzellik rutinlerini aksatmamak uğruna büyük çaba sarf etmekten çok hoşlanırlar. Fakat bazen bu konuda ufak tembellikler de yapabilirler. Kadınlara Asla Söylenmemesi Gereken Sözler Neler Örneğin ağdaya geç gitmek bunlardan birisi sayılabilir. Yine kadın ağdaya gitmediği takdirde, erkek arkadaşının bu durumu fark edeceğini de bilir ama bu konu hakkında bir yorum dinlemek istemez.

8- Arkadaşın Da Güzelmişş

Kız arkadaşınızın sinirlerini hoplatmak istiyorsanız ona bu cümleyi söyleyebilirsiniz (tavsiye etmeyiz :)) Eğer ki kız arkadaşınıza, hele ki onun kendi arkadaşlarından birisinin güzel olduğunu söylerseniz vay halinize. Hiçbir kadın, erkek arkadaşının kendisinden başka kadınları çekici bulduğunu söylemesini istemez.

9- Senin Kalçan Mı Büyüdü?

Kız arkadaşınıza herhangi bir şekilde bunu ima bile etseniz bu ona balina demenizle denk düşebilir. Hiçbir kadın erkek arkadaşından bu cümleyi duymayı istemez. Kız arkadaşınızı bu konuda eleştirmek, akşamleyin uykunuzu kanepede geçirmenize sebep olabilir. Bu konulara hiç bulaşmamanızı öneririz. Bir Kadına Asla Söylenmemesi Gereken Sözler Kadınların çoğu vücutları konusunda oldukça hassas davranırlar. Yine bir yandan toplumsal baskılarla da uğraşmak yeterince yorucu ve sinir bozucu olduğundan ötürü bu konu hakkında en azından erkek arkadaşlarıyla tartışmayı tercih etmezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu