Ayrılık Sözleri-Ayrılık Mesajları

Ayrılık sözleri, ayrılık mesajları, severek ayrılık sözleri, duygusal ayrılık sözleri, erkeğe ayrılık mesajları, ağlatan ayrılık mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Ayrılık sözleri, insanın kalbini acıtan, tarifi mümkün olmayan sözlerdir. Bazen bu ayrılık sözleri sevmekten vazgeçen birinin çekip gitmesi ile söylenirken bazen de severek ayrılık sözleri sebebi ile yaşanır.   En acısı da bu ayrılığı ayrılık mesajları sebebi ile öğrenmektir. İlişkinin en güzel zamanlarını yüz yüze yaşarken bir mesaj ile terk edilmek insanı en üzen ayrılıklardan biridir. Halbuki hangi ayrılık üzmez ki? Ayrılık mesajları bir kadına söylenmesi mümkün iken bir erkeğe ayrılık mesajları da olabilir.

Aslında öyle bir zaman gelir ki birbirini sevdiğini düşünen iki insan arasında bazı şeyler değişir artık hiçbir şey eskisi gibi olamaz. İşte severek ya da sevginin bitmesi ile beraber olan ayrılık da ayrılığa dahildir. Ayrılık mesajlarının birçoğu duygusal ayrılık sözleri kısa olurken bazıları da bunun tam tersini insanın tam anlamıyla içini döktüğü uzun mesajlardır.

Duygusal bir insan olmadığını söyleyen biri için bile ağlatan ayrılık mesajları uzun vardır. Öyle mesajlardır ki bu, en olmadık insanı bile üzer ve ağlatır. Ayrılık belki de bir gidişten ziyade bir ölüm ile ya da bir mecburiyet ile sonuçlanabilir.

Ayrılık Sözleri

Ayrılığın ne de zor olduğunu ve de ne kadar acı verici olabileceğini ben senin ile beraber öğrendim.

Ayrılığın acısı sadece yaşayan insanı sarıyormuş ama yaşayan kişinin de tüm vücudunu saran ve uykularından uyandıran bir acıymış bu.

Yaşamak demek sadece nefes almak demek değilmiş. Ben bunu sen gittiğin zaman anladım belki nefes alıyordum ama nefesin bile bir kıymeti kalmamıştı gözümde.

Birden tüm soluğum kesildi ve kanım bile çekildi vücudumdan. Öyle bir acı ki bu ne sen sor ne de ben anlatayım sana.

Ayrılık ile beraber yalnız seni değil ben kendimi de, sağlığımı da ve aklımı da kaybettim. Öyle zordu ki o zamanlar, belki yarının olacağından bile ümidim yoktu.

Tüm umudum tükendi, tüm acılar birden gösterdi kendini ve ben ayrılığın içerisinde bir de bunlar ile boğuşur oldum.

Artık yokluğunun tüm acısı sardı bedenimi, ben de bu acıyla ne yapacağımı bilmez bir halde sadece kıvrandım.

Diyorlar ki ayrılık kalana mı zor gidene mi? Giden gideceği yeri hazırlamadan hiç gider mi? Ayrılık elbette ki kalanın canını yakar.

Ayrılmak istiyorum dediğin an öleceğim sandım birden. Öyle ani bir söz böyle büyük bir acıyı doğurabilir miydi?

Ayrılık elbette ki zordu ama asıl ayrılık, yaşanan o andan ibaret değildir. Asıl ayrılık bir gidiş ve o gidişin sonrasında kalanın neler yaptığıdır.

Kalmak demek, terk edilmek demek olmuştu artık. Ve terk edilen bir insanın acısını ancak terk edilen bir insan anlıyor sonunda.

Ayrılık Mesajları

Her yerde görürdüm ayrılığı ve ayrılan insanın yaşadığı acıyı ama insan kendi yaşayana kadar ne de kolay sanıyormuş bu acıyı.

Ben senin ayrılacağını belki güneşin doğuşundan bile anladım. Sen bile belki ayrılacağını bilmiyordun ama ben o vahim anın geleceğini çoktan anlamıştım.

Peki kim yaşıyor bu ayrılığı? Çekip gidip de arkadaşına bile bakmayan mı yoksa geride kalan ve her an sanki geri dönecek gibi birini bekleyen kalan mı?

Nasıl hak verebilirim ki sana? İnsan belki sıkılır, belki bıkar ve belki de bir sabah uyanır ama sevmez. Yine de çekip giderken bir kez olsun arkasına dönüp bıraktığı insanın haline bakmaz mı?

Seni sevmeyen bir insanı nasıl yanında tutabilirsin ki? Ayrılık gelip çattı mı; ne paran, ne güzelliğin ne de olan sevgin ayrılığı ertelemeyi yetmez ki.

Yaşadığım bir ayrılıktan ziyade başka bir mecburiyetti. Benim canımı yakan belki de rastgele başıma gelen bir olay olduğundan değil yaşamak zorunda olduğum bir mecburiyetten dolayı.

Seni tanıdıktan sonra daha fazla korkar oldum ayrılıktan. Çünkü seni ilk gördüğüm an anlamıştım seni ne de çok seveceğimi ve senin terk edip gittiğinde nasıl da fazla acı çekeceğimi.

Duygusal Ayrılık Sözleri

Kaç kelime kullanırsan kullan, kaç cümle kurursan kur ayrılığı anlatmaya bir türlü yetemezsin. Ayrılık her zaman düşündüğünden de çok daha fazlasıdır.

Ayrılık düşündüğünden de büyük gelir sana ve düşündüğünden de daha fazla acı çektirecek sana. Öyle bir acı ki bu, tüm ruhun sanki çekilecek gibi ruhundan.

Tüm kemiklerinin kırıldığını sanacaksın. Nefes alamayacaksın. Kanın bile akmayacak. Ve düşündüğün tek şey çektiğin acı sanacak. Öldüğünü düşüneceksin oysa sadece ayrılığın acısını yaşayan yüzlerce kişiden birisin. En güzel ayrılık sözleri için aliskanlik.com

Korkma! Evet, acıyor biliyorum ama sen de bunun geçeceğini bil. Şuan acıyor canın, çok ama çok acıyor ama zamanla bu acı azalacak. Gittikçe buna alışacaksın, hatta acıyı hissetmez hale geleceksin.

Sakin kal ve derin nefes al! Dünyanın sonunun gelmediğini anla ve bırak ayrılık yaksın canını. En sonunda bu acı bitecek ve sen şuan olduğundan çok daha güçlü bir insan olacaksın.

Ayrılığın acısı uçan kuşun bile ömrünü kısaltır, hele böyle büyük bir acının bir insana neler yapabileceğini düşün.

Bir sabah güneş belki herkese doğdu ama bana o günden sonra hiç güneş doğmadı.

Ayrılığın ne acı olduğunu ben de o gün öğrendim. Sen sanki gözlerime bakıyordun ama beni hiç görmüyor gibiydin. Sen konuşuyordun ama sözler hiç bana ulaşamıyor, bir duvara çarpıp düşüyor gibiydi. İşte o gün ayrılık gelip çattı kapımızı ve haince ayırdı bizi.

Geri dönmeyi değil konuşmak, düşünmenin bile anlamı yoktur. Eğer bir insan bir kere gitti mi ne kadar geri gelir ise gelsin, her zaman geri gidecektir.

Ayrılığın derin kuyusuna düştüm ve bu kuyu içerisinde debelenip duruyorum. Ne aşağı inebiliyor ne de bir adım da olsa yukarı çıkabiliyorum.

Bir gün herkes eşyalarını topladı ve gitmeye karar verdi. Ertesi gün herkesin karnında aynı ağrı ve aynı sancı. Aynı terk edilmiş bir hal ve o ayrılığın daim acısı.

Severek Ayrılık Sözleri

Artık gözlerimi açtığım zaman seni görmüyorum. Gözlerimi defalarca kez açıp kapamama rağmen yine de seni göremiyorum. Nasıl acı çektiğimi biliyorsun ve gözlerimi açmanın beni nasıl korkuttuğunu görüyorsun.

Ne yaparsam yapayım yine de seni içimden söküp atamıyorum. Ne kadar unutsam bile ayrılık sert bir tokat atıp kendini bana hatırlatıyor.

Kendim uğraştım ve ellerim ile inşa ettim bu ilişkinin her bir köşesini. Şimdi karşıma geçmiş tüm bunları böyle acımasızca nasıl inkar edersin? Nasıl beni böyle ayrılığın kollarına atar ve unutup da gidersin?

Bir gün ben uyandım ama ruhum çoktan bedenimden senin ile beraber çekip gitmişti. Çünkü bir ayrılık insanın sadece sevdiğini değil aynı zamanda kendini de kaybetmesidir.

Ayrılığa onlarca şarkı ve şiir yazılmasının nedeni ayrılığın acısını anlatmanın imkansızlığındandır. Çünkü ayrılık ne anlatılabilir ne de tarif edilmesi mümkün bir şeydir.

Ayrılık sadece sözlerde değil insanın tam kalbinde yaşadığı kahrolası bir bıçak yarasıdır. Ve bu yara ne başka bir şekilde yaşanabilir ne de bu acıya biri son verebilir.

Ah ayrılık! Ne kadar çok yaktın canımı ve ben ne kadar da zor atlattım senin varlığını. Ne de zor öğrendim seni görmezden gelmeyi şimdi ise ilk başladığım güne dönmüş hala bu ayrılık acısını yaşar olmuşum. Ayrılık mesajları ile ayrışığı acısını dindirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu