Astroloji Can Aydoğmuş Kimdir

Astroloji Can Aydoğmuş Kimdir Can Aydoğmuş Türkiye’de İstanbul’da 29 Ekim 1984 tarihinde dünyaya gözlerini açtı. İlkokulu İstanbul’da tamamladıktan sonra eğitimine İngiltere’de bir okulda devam etmiştir. Kitap yazarı, blogger, vlogger, influencer, astrolog olarak tanınmaktadır.

Astroloji Can Aydoğmuş Kim

Hisleri çocukluğundan beri kuvvetli olan yazar yaşadıklarıyla içsel yolculuğuna erken yaşlarda başlamıştır. Annesinin başına tam olarak ne geldiği bilinmese de Can Aydoğmuş olacakları içsel olarak bildiğini ve hissettiğini söylemişti. Astroloji Can Aydoğmuş Kimdir Bir diğer hissettiği öngörü ise babası gibi ablasının da kalp krizi geçirerek vefat edeceğini rüyasında görmüş ve onu önceden uyarmasıdır. Çocukluğunda yaşadığı bazı acı deneyim­ler ve hislerinin kuvvetini gördüğü olayları yaşaması sonucunda erken yaşta içsel yolculuklara çıkan yazar, on bir yaşında kişisel gelişime ilgi duymaya başlamıştır.

Eğitimler

Kişisel gelişim sürecinde Can Aydoğmuş çeşitli ülkelerde; regresyon eğitimi, organizasyo­nel konstelasyon eğitimi, hipnoterapi, lucid rüya, düşünce gücü, NLP, Vedik Astroloji eğitimi ve bilinçaltının sırlı dünyaları gibi konularda eğitimler aldı. Bunların yanı sıra dünyanın en ünlü eğitmenleriyle çalıştı onların temsilciliklerini yaptı. IACT Türkiye başkanlığı ile görevlendirildi. Çeşitli mecralarda köşe yazarlığına devam eden Can Aydoğmuş, motivasyon konuşmacısı olarak seminerler veriyor. Instagram’da mavi tik sahibi çok takipçili bir hesabı bulunuyor, ayrıca çok sayıda aboneli sosyal medya hesapları mevcut kendisi sevilen influencer isimlerin­den biridir.

Astroloji Can Aydoğmuş Kimdir
Astroloji Can Aydoğmuş Kimdir

Kehanetler

Modern çağın Nostradamus’u Astrolog olarak bilinen Can Aydoğmuş, ABD Başkanına suikast girişimini, İran’daki korkunç patlamayı, Azerbaycan’ın topraklarını genişleteceğini, covid salgınını, çeşitli depremleri öngörmüştür.

Can Aydoğmuş 6 adet kitap yazmıştır. Astroloji Can Aydoğmuş Kimdir Bunlar; Mevlânâ’nın Kedisi romanı, Yürü ve Şifanın Eli, Konuşan Kedi Düşle İnan Yaşa ve Ruh Eşin Nerede? dir. Toplamda 6 kitabı bulunan yazar çok okunan yazarlar arasındadır.

Can Aydoğmuş Başarıları karşılığında kazandığı ödülleri

2017yılı Altın Kelebek Ödülleri – En iyi Youtuber/Instagrammer adaylığı bulunmaktadır.
2017yılı Altın Rehber TV Yılın En’leri –En İyi Kişisel Gelişim Kitap ödülünü almıştır.
2017yılı Moon Life Oscars –En İyi Kişisel Gelişim Yazarı ödülünü almıştır.
2018yılı İnternet Medyası Yılın En İyileri –Yılın Kişisel Gelişim Uzmanı ödülünü almıştır.
2018yılı Uluslararası Mevlânâ Barış Ödülleri –Yılın En İyi Yazarı ödülünü almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu