Akbank SMS İle Kredi Başvurusu

Akbank SMS ile kredi başvurusu, akbank SMS kredi başvurusu, sms ile kredi başvurusu akbank, akbank kredi çekme şartları vb.. kredi çekme işlemleri için alışkanlık.com

Akbank SMS İle Kredi Başvurusu

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte başta Akbank olmak üzere bankalar SMS ile kredi başvurusu almaktadırlar. SMS ile kredi başvurusu son yıllarda artan bir etkinlik haline gelmiş durumdadır. İhtiyaçların nerede ve hangi saatte olacağı belli olmamakta. Bu nedenle hemen her şart ve koşulda kredi başvurusu yapmak gerekebilmektedir. Bankalar da bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak başta SMS ile başvuru kanalı olmak üzere her türlü platformda başvuru almaktadır.

En çok kredi çekilen bankaların başında gelen Akbank ta SMS ile kredi veren bankalar arasındadır. Bu nedenle birçok kullanıcı Akbank SMS kredi başvurusu nasıl yapılır merak etmektedir. Çok kolay bir şekilde yapılan başvuru sonucu olumlu olduğu takdirde anında hesapta olan kredini ödeme tarihlerini daha sonra ister bankaya giderek ister internet bankacılığı üzerinden belirlenebiliyor.

Akbank SMS Kredi Başvurusu

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi almak için yapmanız gereken sadece bir SMS atmak. Geri kalan tüm işlemler banka tarafından yapılmakta ve bilgilendirme mesajı ile sizleri bilgilendirmektedir.

Son yıllarda çok fazla duyulan kredi puanına ve limitine göre birkaç dakika içerisinde bilgilendirici SMS gelmektedir. Onay verilen krediler anında hesabınızda olmaktadır. Yapmanız gereken sadece parayı çekmek ve ihtiyacınızı gidermek.

Akbank kredi çekme şartları için bir mesaj atmanız yeterlidir. Bunun için yapmanız gereken şunlardır.

  • SMS Kredi 4425 ile Akbank üzerinden dilediğiniz miktarı alabilir ve istediğiniz şubeden kefil olmadan kredi çekebilirsiniz.
  • Mesaj bölümüne Kredi yazmanız gerekmektedir.
  • Boşluk bırakarak C. Vatandaşlık Numarası girmeniz gerekmektedir.
  • Daha sonra 4425’e mesajı göndermeniz yeterlidir.
  • Ancak bilinmesi gereken husus SMS Kredi sadece ihtiyaç kredisi için geçerlidir.

Bilinmesi gereken konulardan bir diğeri de SMS kredi ile sadece 20 bin liranın altında krediler için başvuru yapabilirsiniz. Son yapılan güncelleme ile ihtiyaç kredilerinde maksimum vade 36 aydır. Yine Vodafone veya Türk Telekom üzerinden kredi başvurusu yapılacak ise SMS 532 750 25 25 numaralı telefona gönderilmelidir. Bu koşullarda kredi için hemen başvuru yapabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bu adımları izlemek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu