Ziraat Bankası Süper Şube Nedir?

Ziraat Süper Şube Nedir?

Ziraat Bankası Süper Şube Nedir? Ziraat Bankası’nın en yeni ürünlerinden biri olan Süper Şube bütün bankacılık işlemlerinin şube olmadan dijital kanallar üzerinden yürütülmesidir. Kolay, sade ve rahatça erişilebilir olan bu hizmet avantajlı bankacılık anlayışına sahiptir. Dijital şube kapsamında müşteriler işlemlerini Ziraat Bankası internet şubesi, mobil şube, Müşteri İletişim Merkezi ve ATM üzerinden yapabilirler.

Ziraat Bankası Süper Şube Nedir?

Kullanıcıların hizmetten sorunsuz şekilde yararlanabilmeleri için Müşteri İletişim Merkezi, Sanal Asistan ve Süper şube personelleri sürekli destek halindedir. Ziraat Bankası Süper Şube Nedir? Gerekli görülen hallerde geleneksel şubelerden de yardım alınabilir. Bu hizmet kapsamında işlem yapabilmek için Ziraat Süper Şube müşterisi olma başvurusu yapmak gerekir.

Ziraat Bankası Süper Şube Avantajları Nelerdir?

Ziraat Süper Şube müşterileri işlemlerinde çeşitli avantajlar elde ederler. Bu müşterilere ek kart dahil kart aidatı yansıtılmaz. Kredi kartı ile yapılacak işlemlerde 4 taksite kadar ücretsiz taksitlendirme yapılabilir. Bütün Ziraat Bankası şubelerinden para çekme işlemlerinde masraf alınmaz. Mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile yapılan para transferlerinde ücret talep edilmez, EFT işlemleri ise %50 indirimli olarak uygulanır.

Süper şube müşteri olunduktan sonra Ziraat Mobil ya da internet şubeden açılan yeni vadeli TL mevduat hesaplarına +%1 faiz oranı verilir. Bu müşteriler için günlük ATM para çekme limitleri %50 daha fazladır. Tüm kamu ATM’lerinden yapılacak para çekme ve yatırma işlemleri ücretsiz olarak gerçekleşir.

Ziraat Bankası Süper Şube Müşterisi Nasıl Olunur?

Ziraat Bankası’nda Süper Şube müşterisi olmak için işlemler ilk defa üyelik ve mevcut müşterilere göre değişir. İlk defa banka müşterisi olacak kişiler Ziraat Mobil’i yükleyip Müşterimiz Olun butonuna tıklayarak başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

Mevcut hesabı olan kişiler ise iletişim formu üzerinden ya da müşteri iletişim merkezini arayarak süper şube müşterisi olma taleplerini iletebilirler. Müşteri iletişim merkezine 0850 220 00 00, 444 00 00 ve 0850 258 00 00 numaralarından ulaşılabilir. İletişim formu ile başvuru yapacaklar ise sırasıyla Başvuru Tipi: Talep, Konu: Ziraat Süper Şube ve Alt Konu: Başvuru aşamalarını takip edebilirler. Müşteri talebi onaylandıktan sonra merak edilen sorular için 0212 392 92 92 numarasından Süper Şube müşteri temsilcisi ile iletişim kurulabilir.

Ziraat Bankası Süper Şube Platin Müşteri

Ziraat belli koşulları sağlayan müşterilerini daha avantajlı hale getirerek Süper Şube Platin Müşteri statüsüne geçirir. Bu müşterilerin son bir ay içerisinde banka kartı ya da kredi kartından ek kart dahil toplam 3500 TL harcama yapması, kredili mevduat hesabını en az bir kere kullanması, Bankkart Mobil uygulamasına en az bir kere giriş yapması, maaş ödemesinin gerçekleşmesi, düzenli şekilde ödenen bireysel kredisinin olması, en az bir adet QR kodla alışveriş yapılması, Ziraat Bankası Süper Şube Nedir? Başak Hesap’ta en az 500 TL’lik işlem gerçekleşmesi ve diğer koşullardan minimum 5 tanesinin sağlanması gerekir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu