Youtube Abone Hilesi-Youtube Abone Kasma

Youtube abone hilesi, youtube abone arttırma, youtube abone kazanma, youtube abone kasma, youtube abone kasma botu vb.. youtube hakkında detaylı bilgiler alışkanlıkcom’da

Her gün 40 milyon kişinin kişinin ziyaret ettiği 6 milyar videonun izlendiği her dakika 500 saati aşkın videonun yüklendiği 4 milyar aktif kullanıcının bulunduğu Youtube çok büyük bir platform. Böyle büyük bir platformda o kadar fazla insan var ki kimi ilginç videolar ile kimi sıra dışı videolar ile kimi çocuklara kimi de yetişkinlere hitap eden videolar paylaşarak para kazanmayı çalışıyor. Sadece Türkiye’de günde binlerce kişi Youtuber olmak için çaba harcıyor. Ancak bu girişimden çoğu ilk 3-5 video sonra pes ederek Youtube’a küsüyor ve video çekmeyi bırakıyor.

Youtube Abone Hilesi

Youtube’a yeni başlayanların en büyük sıkıntılarından biri videolarının çok izlenmemesi ve Youtube abone sayısının yeterince artmamasıdır. Büyük bir heves ile başlanan Youtube video çekme işinde istenilen rakamlara ulaşılamayınca insanlar farklı yollar denemeye başlıyor. İşte bu durumda Youtube abone hilesi işin içine girmeye başlıyor. Youtube hileleri sadece Youtube abone kasma ile sınırlı değil. Youtube eklediğiniz videonun beğenmesinden tutan da videonuza yorum yapılmasına kadar hatta hangi abonenin hangi ülkeden geleceğine hangi saatler arasında videonuzun izlenmesine kadar gidiyor. Siz yeter ki paradan bahsedin sınırsız Youtube hilesi var. Saatler içerisinde Youtube abone arttırma hilesi ile milyon seviyesinde abonesi olan bir kanalın sahibi olabilirsiniz.

Aslında Youtube abone kasma işlemi ve takipçi kasma olayı takibe takip, aboneye abone şeklinde başlamıştı. Ancak bu işte para olduğunu gören yazılımcılar Youtube’nin açıklıklarından faydalanarak  bu tarz iş imkanlarını piyasaya sürdüler. Hatta bu iş o kadar büyüdü ki kredi kartı ile taksit dahi yapılıyor. Bu tarz hileli işler sadece Youtube ile kalmıyor. İnstagram, facebook, twitter .. nerede ise tüm sosyal platformlarda hileli bir şekilde abone veya takipçi kasabiliyorsunuz. Youtube hilelerini kullanarak istediğiniz abone sayısına dakikalar içerisinde sahip olabilirsiniz. Videonuza saatler içerinde binlerce yorum yaptırabilirsiniz.

Youtube Abone Sayısı Nasıl Arttırılır

Youtube abone sayısı arttırmak için yapılan hileler şu şekilde gerçekleştiriliyor. Öncelikle programı indirmenizi ve hiç bilmediğiniz kuralları okumadan kabul etmenizi istiyorlar. Daha sonra abone mi kasmak istediğinizi yoksa beğeni mi istediğinizi soruyorlar ve size istediğiniz sayı karşılığında bir fiyat belirtiyorlar ve sizde bunu alıyorsunuz. Youtube abone alma işleminin ardından hiç bilmediğiniz fake hesaplar tarafından youtube abone kasma botları kanalınızı beğenmeye başlıyor. Videoyunuzun altına anlamsız cümlelerden oluşan yorumlar yapılıyor ve siz kısa süre içerinde binler hatta milyonları bulan abonenize kavuşuyorsunuz.

Youtube Abone Kasma Zararlı mı

Youtube’yi kandırmak boş bir çaba. Youtube’nin tüm lisansı Google’ye ait .Google dünyanın en büyük şirketi siz inanıyormusunuz böyle küçük oyunları dünyaya hükmeden şirketin yazılımcıları yesin. Sadece gülüyorum 🙂

Youtube botları tarafından abonenizin artması size cazip gelse de emin olun ki bir süre sonra size abone olan botlar abonelikten çıkacak ve kanalınızın kocaman çöp bir kanal haline gelecektir. Youtube abone hilesi ücretsiz 2020 googlede aranan en popüler cümlelerden biri. Youtube abone sayısı arttırma hile ile olmaz emin olun ki size abone olan botlar bir süre sonra abonelikten çıkacaktır ve kanalınız kocaman bir çöplüğe döneşecektir. Ayrıca Youtube yazılımcıları tarafından anlamsız bir şekilde içerik üretilmeden bir anda çok fazla abone sayısının artmasından dolayı spama düşeceksiniz ve videolarınız alt sıralara gerileceyecektir. Buyrun Youtube’nin sahte etkileşim politikası

Youtube Abone Arttırma

Youtube’da abone sayısını arttırmak için size 2 öneri sunacağım ya kimsede olmayan bir videoyu çekeceksiniz yada çektiğiniz video hem konu olarak hem görüntü olarak çok iyi olacak. Önemli olan sizin kendi emeğiniz ile bir yere gelmenizdir. Emin olun yaptığınız hiç bir emek boşa gitmeyecektir. Düzenli olarak kanalınıza video atmaya devam ederseniz bir süre sonra videonuzun izlenme oranının artacağını abone sayınızın katşanacağını göreceksiniz.

 

Alışkanlık

 

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu