Trabzonspor Sözleri-Trabzonspor İle İlgili Sözler

Trabzonspor sözleri, Trabzonspor ile ilgili sözler, Trabzonspor destek sözleri, Trabzonspor mesajları, Trabzonspor komik sözler, bordo mavi sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Trabzonspor Sözleri

Trabzonspor sözleri ile taraftarı olduğunuz takıma tam destek verebilir ve her zaman onun yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz. Trabzonspor destek sözleri sizlerle;

Bordo ve mavinin hem şanını hem de şerefini omuzlarında taşıyan takımdır Trabzonspor.

Mavinin en güzel tonunun ve bordonun şanının birleşmesi Trabzonspor’u oluşturur ve bu takım, diğer tüm büyük denilen takımları yerinden eder.

Trabzonspor ile ilgili sözler

Kimi birini ismi için destekler kimi de bir diğerini skoru için tutar ama biz Trabzonspor’u her zaman her yerde ta kalbimizden severek destekleriz.

Ne kötü günler ne de zor zamanlar bizi sen ayıramaz çünkü biz en kötü zamanda da en iyi zamanda da dilimizde hep aynı şarkıyı söyler ve her zaman senin ile geliriz.

Sen istersen çok fazla yıldıza sahip olma ama yeter ki bu gönülde bir tane yıldızın olsun her zaman.

Neleri olmaz dedilerse sen hep tek tek oldurdun, şimdi ise karşına geçmiş şampiyonluk olmaz diyorlar. Bu taraftar hep arkanda şimdi onlara olmaz dedikleri bir şeyi nasıl oldurduğunu göster.

Biz en zor zamanda da en iyi zamanda da her zaman seninleyiz çünkü biz Trabzonspor takımını destekleyen şanlı gençleriz.

Kimi ilk engelde terk etti kimi ise bu sevdaya başlamak için yeterli yüreğe sahip olmadı ama senin her zaman arkanda olan bu gençler, bil ki seni asla yalnız bırakmadı.

Ne birini sevip de karşılık alamadık ne de birileri için ömrümüzü yaktık. Bizim tek sevdamız sanadır sen de her zaman hem karşılık verdin hem de sana verilen bu ömürlere sahip çıktın.

Her şeyi tek tek başarıp her engeli tek tek aştın. Şimdi sırada şampiyonluk var, şampiyonluk için şimdi tekrar herkese gücünü göster şanlı takımım.

Kanuni Sultan Süleyman burada doğdu, Yavuz Sultan Selim bu toprakları yönetti ve şimdi o topraklardan geçmişini bilen ve ona bağlı olan bir Trabzonspor doğdu.

Tüm batışların ardından en güzel doğuşu her zaman şanlı Trabzonspor takımı yapar elbette.

Biz seni en kötü zamanında da aynı aşk ile destekledik, durumlar düzeldi ve sen herkese şanını gösterdin biz yine hep arkandaydık.

Trabzonspor İle İlgili Sözler

Trabzonspor destek sözleri

Trabzonspor ile ilgili sözler ile takımınızın yanında olabilirsiniz. Trabzonspor komik sözler ile ister güler isterseniz bordo mavi sözleri ile renklere olan bağlılığınızı dile getirebilirsiniz. Trabzonspor mesajları ve çok daha fazlası sizlerle;

Her maçta omuz omuza senin için şampiyonluk türküleri söylemeye ömrüm yettiğince devam edeceğim Trabzonspor.

Yeter ki sen çok yaşa bırak benim de canım feda olsun sana. Sen var oldukça nice yiğitler gelecektir senin hep arkandan.

İstersen şampiyon da olma, bu taraftar senin bu adaletsiz düzende verdiğin onurlu savaşın da farkında.

Bizim gözümüz haksız yere kazanılan şampiyonluklarda değil, bizim gözümüzde şerefsizce kazanılmış maçlarda da değil. Bizim gözümüz sadece şanlı ve şerefli takımımız Trabzonspor’da.

Parayla şampiyonluk her zaman ki gibi çok kolay ama işini hakkı ile yapıp alın teri döken, mücadele eden ve adil bir savaş süren için ise her şey çok zor.

1967 yılında bir efsane doğdu ve herkese kendi aşkının ne kadar doğru ve tek yol olduğunu öğretti.

Tam 6 kez şampiyonluk yaşayan efsane takımdır Trabzonspor. Büyük diye geçinip de kendini övenler hakkı ile kazanılmış kaç adet şampiyonluğa sahip?

Asıl mevzu çok yıldızın olması ya da çok şampiyonluk kazanmak değildir. Asıl mevzu şerefin ile kazandığın her şeyi şerefin ile sürdürmeyi bilmektir.

Bizim bordo akar kanımız ve tüm mavi gökyüzünü de yeri geldiğinde bu renge boyayacağız.

Şimdilik herkes sussun ve beklesin, zamanı geldiğinde nasıl şeref ile şampiyon olunur herkes tek tek öğrenecek.

En zor gününde de yanında olan taraftarın seni şampiyon olduğun gün hak ettiğin şekilde kutlamayı da bilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu