Spiral Warrior İnceleme-Spiral Warrior Hile

Spiral Warrior inceleme, Spiral Warrior oyunu, Spiral Warrior hile, Spiral Warrior nasıl bir oyun vb.. oyun incelemeri için aliskanlik.com

Spiral Warrior, geçen yıl kapanan mobil MOBA oyunu Light X Shadow’un geliştiricilerinin geliştirmiş olduğu yeni bir rol yapma oyunudur. Oyun için Light X Shadow’un devamı da diyebiliriz zira eski oyuna sadık kalınarak hazırlanmış.  Yani oradaki karakterler, animasyonlar, bazı şeyler bu oyunda da var. Bu yazıda Beyblade benzeri oyunun neye benzediği hakkında konuşacak ve oyun hakkında ilk izlenimlerimi aktaracağım.

Spiral Warrior İnceleme

Spiral Warrior oyunu, daha çok küçüklüğünde Beyblade izleyen ve sokakta Beyblade oyuncaklarıyla oynayan insanların hoşuna gidecek bir oyun. Beyblade benzeri oyun arıyorsanız mutlaka hoşunuza gideceğini düşündüğüm bu oyunda, Beyblade’ler veya onların deyimiyle “Dönen Toplar” ile savaşıyorsunuz.

Dönen topları istediğiniz gibi dizayn edebilir, geliştirebilir, parçalayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Sıfırdan bir dönen top yapabilirsiniz yani isterseniz. Oyunda hem Hikaye Modu var hem de Online Modu var. Hikaye Modlarında ilerleyerek dönen topunuz için materyaller toplayabilir ve topunuzu geliştirebilirsiniz. Geliştirdiğiniz yeni topla beraber rakiplerinizle savaşabilirsiniz.

Zamanında Beyblade ile büyüyen bir neslin mutlaka denemesi gerekiyor bu oyunu çünkü ilk bakışta birebir aynısı olduğunu bile düşünebilirsiniz. Hatta oyunu Anime karakterleri üzerine kurmuşlar.

Sadece 1 vs.1 modu da yok. Oyunda dönen toplarınızla savaşabileceğiniz bir sürü mod bulunuyor. Bence bunlardan en güzeli ve en eğlencelisi, yaklaşık 80 kişiyle turnuva hâlinde olduğunuz hayatta kalma modu. 80 kişinin arasında en çok dönen ve diğerlerini durduran kişi kazanıyor ve müthiş ödüllerin de sahibi oluyor.

Spiral Warrior inceleme sonucu olarak dar vakti olanlar ama eğlenmek isteyenler için birebir oyunlardan bir tanesi. Her maç yaklaşık 30 dakika – 1 dakika sürüyor ve maçın bir kazananı oluyor. Dönen topunuzun hızlı olduğu kadar, maçlar da bir o kadar hızlı.

Spiral Warrior Oyunu

Spiral Warrior oyunu, Beyblade tarzı oyun arayanlar için tasarlanmış ve oyunu oynayan gerçekten çok fazla insan var. Muhtemelen Beyblade gibi olduğu için bu kadar fazla oynanıyordur. Spiral Warrior nasıl bir oyun  oyun çok hızlı ilerliyor, yani biraz vakit harcayarak bile çok iyi dönen toplara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda oyuna para yatırmak zorunda değilsiniz, sadece oynayarak da çok iyi toplara sahip olabilmeniz mümkün.

Hem para yatırmak istemiyorum hem de eğlenmek istiyorum diyenler için birebir olan Spiral Warrioroyunu mutlaka oynanması gereken bir oyun. Beğeneceğinizden şüphem yok.

Spiral Warrior Hile

Çoğu online oyunda yapılan hileler Spiral Warrioriçinde ilerleyen dönemlerde yapılacaktır elbette ancak spiral warrior hile konusunda dikkatli ve oyuncuların hile yapamamaları için yazılım konusunda dikkatli davranıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu