Cenaze Töreni Fıkrası

+18 fıkralar, 18 terbiyesiz fıkralar, imam fıkraları 18, çok güldüren fıkralar 18, küfürlü fıkralar, cinsel fıkralar, cenaze töreni fıkrası vb… komik fıkraları sizler için hazırladık.

Cenaze Töreni Fıkrası

10 milyon dolar serveti olan yaşlı bir kadın, aruk son günlerinin yaklaştığına karar verip vasiyetini yazdırmak için avukatını çağırmış:

“iki şartım var!” demiş:

“Birincisi; paramın 9 milyon doları ile ben ölünce bana öyle bir cenaze töreni yapacaksınız ki, ölümümü duymayan hiç kimse kalmayacak! Dillere destan bir cenaze töreni olacak?

İkincisi ise, ben hala bakireyim, hayatımda hiç erkekle ilişkim olmadı. Bu şekilde de ahirete gitmek istemiyorum doğrusu! Kalan o 1 milyon doları da benimle yatan erkeğe vereceksiniz!?”

Avukat “Peki demiş ve evinde akşam yemekte durumu eşine anlatmış.

Karısı; “Yaşlı kadınla yatması için neden başkasını arayacaksın ki!? Düşünsene, o 1 milyon dolar hayatımızı kurtarır! Seni ben kendi elimle götürürüm oraya! O koca karının nesini kıskanayım ki!?”

diyerek ertesi gün kadın, avukat kocasını yaşlı kadının oturduğu evin kapısına kadar bırakmış ve:

“Yarım saat sonra gelip seni alırım!” diyerek uzaklaşmış! Kadın yarim saat sonra gelip zile basmış ama ses seda yok! Bir saat, saat tur atıp gelmiş ama ortalıkta kimse yok! Sinirlenen din artık kapıyı ayağıyla tekmelemeye başlamış. Derken avukat yarı çıplak camdan uzanıp, aşağıya karısına seslenmiş:

“Hayatım, sen beni bekleme git! Hatta yarın da bekleme! Bu kadın işin tadını alıp, fikrini değiştirdi!

Bırak, cenazemi belediye kaldırsın!?’ diyor koca karı!”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu