1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Beton Görmek-Rüyada Beton Dökülmesi

Rüyada Beton Görmek-Rüyada Beton Dökülmesi

Rüyada beton görmek, rüyada beton dökülmesi, rüyada beton ev görmek, rüyada beton duvar görmek, rüyada beton kırmak vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Beton Görmek

Rüyada beton rüyayı gören kişinin iş hayatında uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntıların son bulacağı, uğradığı zararların telafi edileceği, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceği ve hayal ettiği her şeye zaman içerisinde kavuşup çok mutlu bir hayat süreceği söylenir.

  • Rüyada Beton Dökülmesi

Rüyada beton dökülmesi gören kişinin sevdikleri ile bir ömür boyu mutlu olmak için çok büyük fedakârlıklar yapabileceği, bütün malını mülkünü varını yoğunu harcayabileceği, çok büyük zararlar görse de girdiği işten geri dönmeyeceği ve ailesi için büyük fedakârlıklar yaşayacağına işaret eder.

  • Rüyada Beton Duvar Görmek

Rüyayı beton duvar gören kişinin geçmişte kişiliğine etki eden olaylar yaşadığı, bu olaylar yüzünden çok üzüldüğüne işaret eder.

  • Rüyada Beton Ev Görmek

Rüyasında beton ev gören kişinin iş yaşamında güzel gelişmeler olacağı, kişinin ciddi kazanç elde edeceği, güzel ve hayırlı işler yapacağı, Allahın emrini ömrünün sonuna kadar getirmeye çalışacağı, namuslu ve iyi birisi olarak insanlar arasında anılacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Beton Kırmak

Rüyasında beton kıran kişinin maddi sorunlarından kurtulacağı,  aile arasında yaşanan soğuk atmosferin sona ereceği, küs birisi ile barışılacağı anlamlarına gelir. Rüyada beton kıran kişinin hastalığının iyileşeceği, sıkıntılarının sona ereceği söylenir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap