Rüyada Cezalanmak Görmek-Rüyada Cezalandırılmak

Rüyada cezalanmak görmek, rüyada cezalandırıldığını görmek, rüyada haksız yere cezalanmak görmek, rüyada ceza alacağını görmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Cezalanmak Görmek

Rüyada cezalanmak görmek, daha önce yaptığınız hatalar yüzünden suçluluk duygusuna sahip olabilirsiniz. Bu rüya sonrası kendinize kızmamalı hata yaptığınız kişiden helallik istemelisiniz. Ayrıca bilinçaltınızın huzursuz olduğu anlamına da gelir. Çevrenizden birine kötü davrandığınız için kendinizi suçlu hissediyor olabilirsiniz.

Rüyada Cezalandırıldığını Görmek

Rüyada cezalandırıldığını görmek adaletsizliğe göz yumduğun anlamına gelir. Meslektaşlarınızdan, komşularınızdan veya ailenizden birine yapılan haksızlık karşısında sustuğunuz anlamına da gelir. 

Rüyada Haksız Yere Cezalanmak

Rüyada haksız yere cezalanmak görmek, çok sevdiğin biri tarafından yaptığın işlerden dolayı suçlanacağın ve bu duruma çok fazla üzüleceğin anlamı vardır.  

Rüyada Ceza Alacağını Görmek

Rüyada ceza alacağını görmek,  içinizde saklı olan suçluluğun göstergesi olabilir. Geçmişte yaptığınız ve hala unutamadığınız bir durumun göstergesi de olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu