Basit Ek Gelir-Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Ek iş yaparak para kazanmak, ek iş fikirleri, basit ek işler, basit ek gelir, ek gelir getiren işler, evde para kazanmak vb.. iş fırsatları için aliskanlik.com

Basit Ek Gelir

Düzenli bir işiniz var fakat maaşınız yetmiyorsa ve boş zamanlarınızda varsa işte tam size göre bir fırsat. Basit ek gelir elde etmeniz için aşağıdaki ek iş fikirlerini denemelisiniz. Böylelikle ek iş yaparak para kazanmak fırsatını da yakalayacaksınız. Hem bu şekilde yeteneklerinizi ortaya koyabilir ve geliştirebilirsiniz. Birçok insan ek iş olarak yaptığı işten daha fazla para kazanınca ek işini mesleği hâline getirmiştir. Ek işten elde ettiğiniz parayla birikim yapabilirsiniz.

Freelance Yazarlık Yapmak

Eğer kaleminize ve kelime hazinenize  güveniyorsanız bir de boş vakitleriniz varsa yazarlık yaparak para kazanmak oldukça etkili bir fikirdir. Bu konu da birçok şirket vardır ve yazılarınız beğenildiği takdir de size ek gelir sağlayacaktır. Bu da iyi bir yaşam standardı demektir.

Çocuk Bakıcılığı

Evde para kazanmak isteyen bayanlar için iyi bir fırsattır. Bir de çocukları seviyorsanız ve anlaşabiliyorsanız zorluk çekmeyeceksiniz. Bakabileceğiniz çocuk sayısı ve çocukların güvenliği için düzenlemeler vardır öncesinde bunlara göz atıp bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Web Tasarımı

Tasarım konusunda az da olsa bilgiliyseniz kendinizi bu konu da biraz daha geliştirerek internet sitelerine web tasarımları yazabilirsiniz. Web tasarımı yaparak para kazanmak tabi bu konu da bilginiz yoksa kendi kendinize öğrenebileceğiniz birçok eğitim videoları var. Başlarda müşterilere ucuz fiyatlar verin kendinizi geliştirdikçe işinizin fiyatı da artacaktır.

El İşleri Yapın

El işlerine ve süslere yatkınlığınız varsa bunu fırsata çevirin. Vaktiniz varsa ve becerikli bir insansanız el işleri yaparak para kazanmak çok kolay. Mumlar, çiçekler losyonlar, kartlar, takı malzemeleri gibi birçok şey yapıp online satabilirsiniz. İnstagram hesabınızda veya Gittigidiyor, n11 gibi sitelerde satışa sunabilirsiniz.

Online Anketler Doldurarak  Para Kazanmak

Bu anketler sizin için bir maaş niteliğinde olamaz çünkü ücretleri azdır fakat ek gelir olarak yapabilirsiniz İnternet üzerinden online anket işini yapan siteler hakkında araştırma yapın ve bu sitelere üye olun. Mailden size anketleri göndereceklerdir.

Çevirmenlik Yapmak

Birden fazla dil biliyorsanız bunu fırsata çevirebilirsiniz. Çevirmenlik yaparak para kazanmak şu an için en önü açık iş fikirlerinden biri. Öncelikle önemli olan bu diller de sokak dili değil de akademi dili biliyor olmanız. Muhtemelen önünüze gelecek çeviriler makale, tez veya kitaplar olacaktır. Bunları iyi çevirebilmeniz için o dillerin gramer yapılarını çok iyi bilmelisiniz ve akademik kelimeleriyle aranızın iyi olması gerekir.

Basit ek gelir elde etmek için aşağıda belirtilen diğer makalelerimizi de okumanızı tavsiye ediyoruz.

En Kolay 20 Para Kazanma Yöntemi
Bilgisayar Üzerinden Nasıl Para Kazanılır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu