Kadınların İstediği Şey Nedir?

Kadınların İstediği Şey Nedir?

Kadınların İstediği Şey Nedir? Kadınlar daha detaylı, erkekler ise kadınlara nazaran çok daha düz bir düşünceye sahip olduğu İçin çiftler arasında tartışma olabiliyor. Erkekler huzur istiyorum adı altında kadınlara isteklerini lanse edebilseler hadi kadınlar ne yazık ki isteklerini dile getirmeden karşı taraftan bekledikleri için anlaşmazlıklar çıkabiliyor. Kadınlar ne ister bizler yardımcı olalım sizlere; kadınlar anlaşılmak ister, kadınlar sevilmek ister, kadınlar kendisine değer verildiğini hissetmek ister, kadınlar ilgi ister, kadınlar hoşgörü ister yani kısaca kadınlar her insanın yapması gereken şeyi ister. Kadınlar bu saydığımız şeyleri kendiliğinden yaptığı için karşı taraftan da aynı davranışı görmek ister. Hayattan kadınlar ne ister derseniz işte sizlere basit cevabı.

Kadınların İstediği Şey Nedir?
Kadınların İstediği Şey Nedir?

Kadına Her Türlü Şiddeti Reddediyoruz

Ülkemizde ne yazık ki kadına her türlü şiddet uygulanmaktadır. Şiddet yalnızca darp etmek değildir. Şiddet sözlü de olabilir, fiziksel de olabilir. Aslına bakarsanız ruhsal anlamdaki şiddette en az fiziksel anlamdaki şiddet kadar önemlidir. Kadına şiddete hayır derken aslında uygulanan tüm şiddetten bahsetmek gerekmektedir. Kadınlar sevilmeyi hak etmektedir darp edilmeyi ya da sözlü şiddeti değil. Aslında kadın hakları savunucuları da kesinlikle kadına şiddete hayır derken genel şiddetten bahsetmektedir. Ama ülkemizde ne yazık ki onca fiziksel şiddet varken ruha yapılan şiddete sıra gelmemektedir. Kadınlar sevilmeyi hak eder dövülmeyi değil.

Bonita Kelimesi Nereden Gelmektedir?

İspanyolcadan dilimize gelen bu kelime İspanyolcada ‘’tatlı’’ anlamına gelmektedir. La isla bonita ise sevilen şarkıcılardan olan Madonna’nın en popüler şarkılarından bir tanesidir. La isla Bonita ne demek derseniz de Türkçe anlamı ile ‘’güzel ada’’ anlamını taşımaktadır. Madonna’nın la isla bonita şarkısını hala dinlemediyseniz muhakkak dinlemenizi tavsiye ederiz.

Bonitam ailesi kadınlar için çalışıp çabalayarak en güncel ve en trend konuları ele almaktadır. Bizler yalnızca kadınları düşünerek çıktığımız bu yolda onların günlerini güzelleştirmek ve işlerini kolaylaştırmak için adımlar atmaktayız. Kadın sitesi olarak yegâne görevimiz kadınları mutlu edebilmek adına olmaktadır. Her kadın çok özeldir ve bonitam ailesi olarak sizler bizim için hep özel kalacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu