Fıkralar

Kürkün Bedeli Fıkrası

Kürkün bedeli fıkrası, komik fıkralar, müstehcen fıkralar, +18 fıkralar, çok güldüren kısa fıkralar vb… fıkraları sizler için hazırladık.

Kürkün Bedeli Fıkrası

Haftanın belirli günleri toplanıp konken oynuyorlardı.

Bir gün Nesrin, sırtında şahane bir kürkle konken gününe gelince, arkadaşları hemen atılıp, bu pahalı kürkü nasıl aldığını sordular.

Nesrin de anlattı: “Parayı nasıl biriktirdiğimi anlatsam inanamazsınız vallahi!. Kocam Nejat’tan her sevişme öncesi 200 dolar aldım. Böylece biriktirdiğim paralarla hanidir hayalimdeki bu mantoyu alabildim!”

Nesrin Hanım’ın bu ilginç yöntemini kullanmayı aklına koyan Hülya Hanım da, göz doktoru olan kocası Mete’ye gece yatak odasına girince durumu detayı ile anlatıp; “Artık peşin peşin 200 dolar vermezsen bu iş olmayacak!” deyip, kestirip attı.

Dr. Mete’nin cebinden ancak 150 dolar çıkınca, güzel karısı;

Hülya; “Olmaz! Vallahi olmaz! Sen bu para ile ancak beni okşayabilirsin! Daha fazla ileriye gitmek yoook!” diyerek orta bir yol buldu. Ama okşamalar ilerleyip, Hülya son derecede tahrik olmaya başlayınca Hülya kocası Dr. Mete’nin kulağına yavaşça fısıldadı: “Hadi, sen yabancı değilsin Meteciğim! Sana yarına kadar 50 dolar borç vereyim! “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı