Astroloji

Burçların Annelik Özellikleri – Burçlar ve Anneler

Burçların annelik özellikleri nelerdir? Hangi burçtaki anne daha duygusal hangi burca sahip anne daha disiplinlidir? En iyi anne olacak burç hangisidir? Bu makalemizde sizler için burçlara göre annelik analizlerini yaptık.

 • Koç Burcu Annelerinin Genel Özellikleri:

 Burçların Annelik Özellikleri - Burçlar ve Anneler 2Koç anneleri çocuklarının yaratıcılık özelliklerini geliştirmek isterler. Bu yüzden onlara çok sık masal okurlar. Çocukları ile iyi anlaşan koç anneleri çocukları ile arkadaş olmak isterler. Disiplini seven koç anneleri disiplin konusunda taviz vermezler. Öfke konusunda çabuk sinirlenen koç annelerinin öfkeleri kısa sürer.

 • Boğa Burcu Annelerinin Genel Özellikleri:

Burçların Annelik Özellikleri - Burçlar ve Anneler 3Boğa anneleri tatlı ve sert olmayı kolay başarır. Çocuklarına destek olmak için her zaman onların arkasında yer alırlar. Şefkatli ve koruyucu özelliğe sahip olan boğa anneleri çocuklarının üzerinde otorite kurmakta zorlanırlar. Boğa annelerinin iyi niyetleri her zaman çocukları tarafından kullanılır.

 • İkizler Burcu Annelerinin Genel Özellikleri:

Burçların Annelik Özellikleri - Burçlar ve Anneler 4İkizler anneleri çocuklarının özgür yetişmelerine önem verirler. Bu yüzden çocuklarını hiçbir konuda sıkmamaya özen gösterirler. Çocuklarına sınır koymayan ikizler anneleri çocuklarını disipline etmede zorlanırlar. İkizlerin çocukları genelde şımarık büyürler. Çocuklar nerede duracaklarını bilemezler. Bu durum ikizler annelerini çoğu zaman zor duruma sokar.

 • Yengeç Burcu Annelerinin Genel Özellikleri:

Burçların Annelik Özellikleri - Burçlar ve Anneler 5Yengeç anneleri fedakarlık yapmayı severler. Bu yüzden çocuklarını mutlu etmek adına birçok ilkeden taviz verirler. Çocuklarını mutlu etmek adına insanüstü çaba sarf ederler. Çocuklarını yormamak için onlara görev ve sorumluluk vermezler. Aşırı korumacı bir yapıya sahip oldukları için yengeç annelerinin çocukları öz güven geliştirmede zorlanırlar.

 • Aslan Burcu Annelerinin Genel Özellikleri:

Burçların Annelik Özellikleri - Burçlar ve Anneler 6Aslan anneleri tam bir işkoliktir. Çoğu zaman işlerine dalıp çocuklarını ihmal ederler. Ev ve iş dengesini çalışan aslan anneleri kurmakta zorlanırlar. Aslan anneleri çocukların çok iyi bir oyun arkadaşı olurlar. Aslan anneleri çocuklarına zengin öğrenme ortamı tasarlayarak onların gelişimlerini olumlu yönde desteklerler. Aslan anneleri her zaman bilinçli bir anne olmaya özen gösterirler.

 • Başak Burcu Annelerinin Genel Özellikleri:

Burçların Annelik Özellikleri - Burçlar ve Anneler 7Başak anneleri sevgi dolu ve samimi yapıları ile çocuklarıyla çok iyi diyalog kurarlar. Çocuklarına sorunlarını çözmeleri için imkanlar sunarlar. Mücadeleci başak anneleri çocuklarının da kendileri gibi mücadeleci olmalarını isterler. Disiplini seven başak anneleri çoğu zaman çocuklarına karşı aşırı korumacı olurlar. Burçlara göre kadınların istekleri makalemizi okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 • Terazi Burcu Annelerinin Genel Özellikleri:

Burçların Annelik Özellikleri - Burçlar ve Anneler 8Terazi anneleri çocuklarını her zaman eşlerinden önde tutarlar. Hayatı çocuklarını mutlu etmek için yaşarlar. Sert bir yapıya sahip olan terazi anneleri çocuklarına çoğu zaman merhamet göstermezler. Çocuklarının isteklerini yerine getirmede çok direnirler.

 • Akrep Burcu Annelerinin Genel Özellikleri:

Burçların Annelik Özellikleri - Burçlar ve Anneler 9Akrep anneleri her zaman duygularını çocuklarından gizlerler. Çocukların yüksek hedefler koyup çocuklarını çok zorlarlar. Akrep annelerinin çocukları genelde aksi ve hırçın olurlar.

 • Yay Burcu Annelerinin Genel Özellikleri:

Burçların Annelik Özellikleri - Burçlar ve Anneler 10Yay anneleri çok iyi bir dert ortağıdır. Çoğu zaman çocuklarının sorunlarını dinler onlara arkadaş gibi yaklaşırlar. Çocuklarının zarar görmemesi için koruyucu tutum geliştirirler. Çocuklarını hayata iyi hazırlamak için planlar yaparlar. Çocukları adına plan yapması çoğu zaman çocukları il sorun yaşamasına neden olur. Çocuklarının başarılı olması için yoğun çaba sarf ederler.

 • Oğlak Burcu Annelerinin Genel Özellikleri:

Burçların Annelik Özellikleri - Burçlar ve Anneler 11Oğlak anneleri çocuklarına çok düşkündür. Aşırı ilgili olmaları çocuklarını çoğu zaman sıkar. Çocukları disiplin etmek için çoğu zaman tehdit yöntemini kullanırlar. Oğlak anneleri çocukları ile iletişim sorunu yaşarlar. Çocuklarının tercihlerine önem vermedikleri için çocukları ile çatışma yaşarlar.

 • Kova Burcu Annelerinin Genel Özellikleri:

Burçların Annelik Özellikleri - Burçlar ve Anneler 12Kova anneleri eğlenmeyi çok severler. Çocuklarına eğlenceli ortamlar oluşturmada çok başarılıdırlar. Çocukları üzerinde otorite kurma gibi bir dertleri olmaz. Her zaman olayı akışına bırakmak isterler. Sevgi ve saygı ile sorunları çözmeye çalışırlar. Çocuklarının tercihlerine önem verirler. Sağlıklı ve mutlu çocuk yetiştirmede çok başarılı bir grafik izlerler.

 • Balık Burcu Annelerinin Genel Özellikleri:

Burçların Annelik Özellikleri - Burçlar ve Anneler 13Balık anneleri derin duygulara sahiptir. Çocuklarının her şeye sahip olması için hayatta mücadele verirler. Çocuklarının yaşamda eksik kalsın istemezler. Çocuklarına her şeyi almak isterler. Balık annelerinin çocukları malın kıymetini bilmezler. Kolay elde ettikleri için çocuklar doyumsuzdur. Balık annelerinin çocukları genelde asi ve şımarıktır. Aşırı hoşgörülü balıklar çocuklarına sınır çizmezler. Bu yüzden balık annelerinin çocukları nerede durup nerede duramayacaklarını bilemezler.

Burçların annelik özellikleri farklılık gösterebilir. Ancak unutulmamalıdır ki annelik paha biçilmez çok kutsal bir değerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı