Rüyada Ceset Görmek-Rüyada Ceset Saklamak

Rüyada ceset görmek, rüyada parçalanmış ceset görmek, rüyada suda yüzen bir ceset görmek, rüyada çürüyen ceset görmek, rüyada çok sayıda ceset görmek, rüyada cesedi saklamak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Ceset Görmek

Rüyada ceset görmek, hayatınızda bir şeyler ters gidiyor ve onun üzerindeki çok fazla kontrolü kaybediyor olabilirsiniz. Tehlikeli bir arkadaşlığın yaklaşmakta olduğunu da gösterebilir. Daha dikkatli seçiler yapmalısınız. Ayrıca uzun zamandır başlamış ama hiçbir ortak noktada buluşulmamış bir ilişkini biteceğini de göstermektedir. Ayıca rüyada ceset görmenin anlamı ilerideki olası zor zamanlar geçirebileceğinizi göstermektedir. Geleceğe yönelik belirsizliklerinizin olduğunu da gösterir.

Rüyada Parçalanmış Ceset Görmek

Rüyada parçalanmış ceset görmek, kafanızın karıştığını karar vermekte güçlük çektiğinizi ve büyük kararlar verirken dikkatli davranmanız gerektiğini göstermektedir.

Rüyada Suda Yüzen Bir Ceset Görmek

Rüyada suda yüzen bir ceset görmek, korkunç şeylerin olabileceğini göstermektedir. Bu rüya rahatsız edici bir rüyadır. Hayatınızda acıya neden olacak gelişmeleri gösterebilir.

Rüyada Çürüyen Ceset Görmek

Rüyada çürüyen ceset görmek, görevlerinizi yerine getirmediğinizi gösterir. Hayatınızda bazı kararları verirken danışmanız gerektiğini de göstermektedir.

Rüyada Çok Sayıda Ceset Görmek

Rüyada çok sayıda ceset görmek, aklınızdaki planların işe yaraması için daha sağlıklı kararlar yağmanız ve daha fazla düşünmeniz gerektiğini göstermektedir.

Rüyada Valiz İçinde Ceset Görmek

Rüyada valiz içinde ceset görmek,  günlük yaşamınızdaki kötü alışkanlıklardan vazgeçip onları değiştirme zamanınızın geldiğini gösteren bir rüyadır.

Rüyada Cesedi Saklamak

Rüyada cesedi saklamak, bu durum hayatta ki önemli duygularınızı veya inançlarınızı gizlemeye mi çalıştığınızı gösterebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu