Koç Kova Uyumu-Koç ve Kova Burcu Aşk Uyumu

Koç Kova uyumu, koç ve kova burcu uyumu, koç kadını kova erkeği uyumu, kova kadını koç erkeği uyumu, koç ve kova burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Koç Kova Uyumu

Koç Kova uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Koç Kadını Kova Erkeği Uyumu

Koç kadını özgüveni yüksektir ve lider özelliği vardır. Kova erkeği ise romantiktir. Bu aşkın beklenmedik sonuçları olabilir. Zıt kutupların birbirini çektiği gibi koç kadını kova erkeği uyumu konusunda da birbirlerini çekiyorlar. Koç kadını fazla nazdan hoşlanmaz ve bazen duygusallıktan sıkılabilir. Bu sakin ikili tartışmadan işlerini kolayca halledebilirler. Tüm problemlerini konuşarak çözebilirler. Koç kadını ve kova erkeği için ruh ikizi diyebiliriz. Birbirlerini anlarlar ve dengelerler. Kova ve Koç birlikte, dağları hareket ettirebilecek kadar güçlü ve uyumlu bir ilişki kurabilirler. Koç yeryüzüne inmiş, alçakgönüllü ve hayata karşı pratik bir yaklaşım izlerken, Kova tam tersidir ve hayata karşı çok farklı, alışılmadık bir yaklaşıma sahiptir. Koç, değişimi hiç sevmez ve 12 burçtan en ilerici olanı Kova burcudur. Kova burcuyla uyumlu burçlar arasında bazen Koç burcunun göz ardı edilmesinin nedenlerinden biri de budur. Bununla birlikte, birçok karşılıklı çıkarları vardır ve bunlardan biri, başarıya ulaşmak için güçlü bir arzudur. Bunların hepsi harika iş ortakları olabileceği anlamına gelir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Kova Kadını Koç Erkeği Uyumu

Kova ve Koç, bir çatışmaya girebilecekleri için çok düşünceli olma eğilimindedir. Kova ve Koç bu nedenle tartışmalarda çok dikkatli olmalıdır. İki burcun da olaylara tepkileri de son derece farklıdır ve bu, Kova Kadını Koç Erkeği Uyumu arasında daha fazla gerilime yol açabilir. Kova kızdığında, kendilerini tamamen izole etme eğilimindeyken Koç öfkelerini göstermeye çalışır. Kova ve Koç burcu bir şeyler yapmak için farklı yollara sahiptir, ancak mümkün olduğunca beladan ve telaştan kaçınmaya özen gösterirler. Kova değişimi sever ve bu nedenle Koç burcunun yaşam tarzını sıkıcı veya modası geçmiş bulabilir. Başlangıçta Koç, Kova’nın modern fikirleriyle heyecanlanırken, bir süre sonra yalnızca Kova’nın hızlı zihniyle başa çıkmaya çalışırken hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bununla birlikte, bu farklılıklardan sonra bile, Kova ve Koç burcunun birbirlerine sunacakları çok şey vardır ve bu nedenle, Kova’nın Koç ile uyumluluğu şaşırtıcı olmanın ötesinde olabilir.

Koç ve Kova burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Koç Burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu