Instagram Beğendiğim Gönderileri Görme 2024

Instagram Beğendiğim Gönderileri Görme

Instagram Beğendiğim Gönderileri Görme 2024 Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan Instagram uygulaması kullanıcılara birçok farklı özellik sunuyor. Bunlardan biri de beğendiğim gönderileri görme. Bu seçenek ile kullanıcılar beğendiklerini tekrar gözden geçirerek eski video ve fotoğraflara ulaşabiliyor. Beğeniyi geri alabiliyor veya gönderiyi bir arkadaşı ile paylaşabiliyor.

Instagram Beğendiğim Gönderileri Görme 2024

Eski beğenileri anı saklama deposu olarak da kullanmak mümkün. Instagram Beğendiğim Gönderileri Görme 2024 Sadece ihtiyaç duyulduğunda değil, beğen butonu ile kaydedilen gönderiye boş vakitte veya bekleme zorunluluğu olan zamanlarda eğlenceli vakit geçirmek için de kullanılabilir.

Instagram Beğendiğim Gönderileri Görme 2022
Instagram Beğendiğim Gönderileri Görme 2022

Beğendiğim Gönderiler Nereye Kaydedilir?

Son güncelleme ile beğenilen gönderileri görme kısmı değişti. İnstagram’da beğendiğim bir gönderiyi göremiyorum diye düşünmeyin. Instagram Sözleri Ek bir uygulama olmadan Instagram eski beğenileri görme fırsatı sunuyor. Bütün beğeniler ‘Instagram Beğendiğin Gönderiler’ kısmında listeli bir şekilde bulunuyor. 2024 yılında yapılan son güncelleme ile yeri değişen Instagram beğenilerimi görme işlemini yapmak için şu adımları takip edin:

  • Öncelikle profilinize girin.
  • Sonraki adımda sağ üst tarafta ‘Ayarlar’ kısmına dokunun.
  • Ayarlar sekmesine ‘Beğenileri Yönet’ yazın.
  • Gelen seçeneğe tıklayın ve işte bu kadar basit! Artık geçmiş beğenileri görüntülüyorsunuz.

Önünüze gelen listede ilk beğeniden son beğeniye kadar sıralanan fotoğraf ve videolar mevcut. İstediğiniz gibi görüntüleyebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.

Beğeniler Üzerinde Değişiklik Yapma

Eski beğenilere ulaştıktan sonra bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Beğenilerin sırasını değiştirin

Fotoğraf ve video beğenilerinizin sıralaması en yeniden en eskiye doğrudur. Yani ilk beğenilerinize ulaştıktan sonra ilk karşınıza çıkan en son beğendiğiniz posttur. Eğer ara sıra bakmak istediğiniz beğeni altlarda kalıyorsa beğeniden vazgeçip tekrar beğenerek üst sıraya taşıyabilirsiniz.

Beğenmekten Vazgeçin

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve saniyede sayısız gönderi yüklenen uygulamada bazı paylaşımlar sorunlu olabilir. Gönderinin yalan olduğunu öğrenmiş olabilirsiniz. Ve ya Beğendiğiniz gönderiyi yanlışlıkla beğenmiş olabilirsiniz. Belki de artık beğendiğiniz gönderi ile alakanız kalmadı. O zaman beğenmekten vazgeçerek gönderi ile bağınıza son verebilirsiniz.

Beğenilerinizin Görünümünü Değiştirin

Eskiden yeniye değişiklik yapılabildiği gibi gönderilerin görünümünü de değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için yine ‘Beğenileri Yönet’ kısmında liste görünümünü değiştirebilirsiniz. Böylece gönderiye tıklamadan kolayca fotoğrafların açıklamalarına da hızlı bir şekilde bakabilirsiniz.

Daha Önceden Beğendiğim Bir Gönderiyi Neden Göremiyorum?

Yukarıda sıralanan adımları takip edip eski gönderilere ulaşabilirsiniz. Daha önce beğenilen gönderiler arasında aradığınız postu bulamıyorsanız bunun farklı sebepleri olabilir.

  • Paylaşan kişi gönderiyi arşivlemiş olabilir. Bu durumda ilgili fotoğraf veya videoyu göremezsiniz.
  • Paylaşan kişinin hesabı gizli hesap konumunda olabilir. Eğer takip etmiyorsanız gönderi gözükmez.
  • Fotoğraf veya videoyu paylaşan kişi tarafından engellenmiş olabilirsiniz.
  • Paylaşım silinmiş olabilir veya hesap kapanmış olabilir.

Bu gibi durumlarda gönderiye ulaşım mümkün olmaz. Instagram Beğendiğim Gönderileri Görme 2022 Eğer kimin paylaştığı aklınızdaysa o kişiyi takip ederek gönderiye ulaşabilirsiniz. Fakat hesap silinmişse, kullanıcı sizi engellemişse veya kişi arşivlemişse gönderiye farklı yolla ulaşılması gerekecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu