Boğa Aslan Uyumu-Boğa ve Aslan Burcu Aşk Uyumu

Boğa aslan uyumu, boğa ve aslan burcu uyumu, boğa kadını aslan erkeği uyumu, aslan kadını boğa erkeği uyumu, boğa ve aslan burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Boğa-Aslan Uyumu

Boğa aslan uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %70, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %20

Boğa Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Boğa kadını oldukça duygusaldır. Romantizmi sever ve sürprizler yapar. Aslan erkeği de duygusaldır ve Boğa’nın ilgisini bekler. Boğa Kadını Aslan Erkeği Uyumu dendiğinde oldukça iyi anlaştıklarını söyleyebiliriz. Boğa ve Aslan uyumluluğu, büyümesine izin verilirse cömert ve sevgi dolu bir ilişki gösterir. Boğa bu sevgiye saygı da kazandırırken, Aslan burcu da aynı şekilde cömertlik verecektir. Boğa kadını da Aslan erkeği de dünyalarını bir arada yaşatmak için iletişimde kalmalıdır. Boğa, rahat bir yaşam tarzına sahip bir kişiliğe sahiptir ve Aslan’ın onlara tapabilecek bir sevgiliye ihtiyacı vardır. Paylaştıkları enerjilerindeki özellikler aracılığıyla bu isteklerin yerine getirilmesinin tadını çıkarabilirler. Boğa ve Aslan uyumluluğu, Boğa’nın duygusallığına ve Aslan’ın cömertliğine dayanan gösterişli bir ilişkinin tadını çıkarabildikleri için büyük bir umut vaat ediyor. Sadakat ve romantik özellikler bu ilişkide yüksek olacaktır. Duygularını birbirlerine ifade ettikleri sürece bir sorun çıkmayacaktır. Gerçekten istediğiniz şey sıkı bir dostluk mu yoksa büyük bir aşk mı? Boğa ve Aslan burcunda her ikisi de oldukça iyi olacaktır.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Aslan Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Boğa ile uyumlu burçların genellikle akışkan olmasının nedenlerinden biri, inatçılıklarını kaldırabilecek daha az güçlü bir kişiliğe ihtiyaç duymalarıdır. Bu arada Aslan kadını Boğa’nın inatçılığı ile çelişen bir özelliği paylaşır. Partnerlerinin baskısı altında geri adım atmayan gururlu bir kişiliğe sahipler. Dengeyi kurmak için birbirlerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını doğru anlamalılar. Boğa burcunun, Aslan burcunun ateşli doğası tarafından yakılabilecek güçlü bir toprak burcu olduğunu hatırlamak önemlidir. Aslan Kadını Boğa Erkeği Uyumu oldukça iyi olabilir. Aslan, saldırgan duygusal doğasını ve sürekli duygusal taleplerini hafifletebilirse, Boğa burcu için en doğru seçim olabilir. Her ikisi de sıkı çalışmaya ve para kazanmaya ve parasal olarak statü belirlenmesine büyük saygı duyuyor. İki burca sahip kişi de karşılarındaki kişinin hissettiklerine önem verirler. İkisi de inatçıdır ve isteklerinden ödün vermeyi sevmezler. Bu durum ilişkilerini zora sokabilir. Bu nedenle birbirleriyle rekabet içinde olmadıklarını anlamaları gerekmektedir.

Boğa ve aslan burcu aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Boğa burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu