Boğa İkizler Uyumu-Boğa ve İkizler Burcu Aşk Uyumu

Boğa ikizler uyumu, boğa ve ikizler burcu uyumu, boğa kadını ikizler erkeği uyumu, ikizler kadını boğa erkeği uyumu, boğa ve ikizler burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Boğa-İkizler Uyumu

Boğa ikizler uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Boğa Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Boğa ve İkizler burcu bir çifte baktığınızda oldukça uyumlu olduklarını görürsünüz. Harika bir ilişkileri vardır. Bir Boğa ve İkizler ilişkisinin birlikte mükemmel çalışmasını sağlayan belirli kişilik özellikleri vardır. Bu listenin başında, olgunluk seviyesi olarak da bilinen iletişim ve zekâ gelir. Boğa Kadını İkizler Erkeği Uyumu aslında tamamen olgunluktan gelen bir güçtür. Bununla birlikte, iki burcun tam anlamıyla zıt olma eğiliminde olduğu diğer alanlarda, anlaşmak biraz zor ve hatta bazen sert bir şekilde tartışmalara neden olabilir. Özgür yapısından dolayı İkizler erkeği daha sosyaldir. Bu durum bazen boğa kadını için can sıkıcı olabilir. İkisi de iletişim kurmayı sevse de iletişimin hararetli tartışmalara yol açtığı zamanlar olacaktır. Boğa kadını hükmetmeyi sever ve Boğa, sevgilisinin sürekli olarak başkalarıyla ilgilenmesinden hoşlanmaz. İkizler erkeğinin her şeyi hafife alan tavrını boğa kadını ciddiyeti ve olgunluğu ile dengeler. Ancak Boğa, İkizler partnerine sevildiklerine ve değer verildiklerine dair güvence vererek yardımcı olabilir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

İkizler Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Boğa maddi malları sever, hayranlık duyar ve takdir eder. İkizler kadını bu açıdan onu tamamlayacak ve saygı duymasını sağlayacaktır. Aralarındaki bağ sonsuz olacaktır. İkizler Kadını Boğa Erkeği Uyumu çevrelerindekiler için de iyi olacaktır. Çünkü onlar bir ortama girdiklerinde etrafındakileri mutlu edecek ve eğlendireceklerdir. Parçası oldukları her sosyal topluluğun sevdiği bir çift haline gelmişlerdir. Bu ilişki de ikisi de rekabete gerek olmadığını anlarsa veya birinin diğerinden daha iyi olduğunu kanıtlarsa, karşılıklı olarak tatmin edici olabilir. Birbirleriyle iş birliği yaparlarsa, işler muhtemelen onların lehine gidecektir. İkizler her zaman hafif, eğlenceli bir ruh halindedir ve insanlarla, etraflarındaki şeylerle dalga geçer. Bununla birlikte, bu eğlenceli olabilir, ancak her iki taraf da böyle olduğunda, hiçbiri ilişkiyi ciddiye almaz. Her ilişki sorumluluk ve ciddiyet gerektirir ve bu nedenle İkizler ve boğa uyumluluğunu geliştirmek için daha iyi ve daha dikkatli davranmaları gerekecektir. Bu ilişkide iletişim önemlidir.

Boğa ve İkizler burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Boğa burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu