Bedava Pubg Mobil Hesapları

Bedava Pubg Mobile Hesapları

Dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanan ve online multiplayer anlık oyuncu rekorunu üst üste kıran PubG Mobile, 2021 bedava hesapları ile oldukça sık araştırılmaktadır. Bu yazımızda sizlerle Bedava Pubg Mobile Hesapları 2021 listemizi paylaşacağız. Umarım UC seviyesi yüksek hesapları beğenirsiniz.

Telefon üzerinden oynayabileceğiniz çok oyunculu Pubg Mobile, oyun içerisinde bir çok mod bulunmaktadır. Oyunu ücretsiz olarak indirme ve facebook, Google hesaplarınızla oynama imkanınız var. Fakat oyun içerisinde UC puanı, silahlar ve diğer değerli eşyalar temin etmesi oldukça zor hatta masraflı şeylerdir. Bu yüzden ücretsiz Pubg Mobile hesap listemiz size bir çok imkanı bir arada sunmaktadır.

Bazı takipçilerimiz 600 UC’li Pung Ücretsiz Hesap bulduklarını bizlere bildirmekteler. Çünkü hesap listemizi sürekli olarak güncellemeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde başarınızı ve kariyerinizi artırmak için ileri seviye bir çardan başlamanız yararınıza olacaktır.

Bedava Pubg Hesapları temin etmek için aslında ufakta olsa ücretine mukabil almanız en garanti yöntemdir. Yine de bazı forum ve gruplara üye olarak ücretsiz çekilişlere katılmayı deneyebilirsiniz. Çalıntı hesaplardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Etik olmayan hesap alma yöntemleri aynı şekilde uygun değildir.

Yüksek Seviyeli Ücretsiz Pubg Hesapları 2021

Paylaşacağımız hesapları genellikle elimize yeni hesaplar geçtikçe güncellemekteyiz. Bir çok takipçimiz tarafından kullanılan ücretsiz hesaplar, sizden önce alınmışsa genellikle açılmayacaktır. Bu sebeple sayfamızı sık sık takip etmelisiniz. Ayrıca yorum kısmından hesap talep eden takipçilerimize elimize geçen bedava Pubg facebook hesabı yada düz hesaplar iletmeye çalışıyoruz.

Bedava Fifa 21 Hesapları için tıklayınız.

Oyun içerisinde yüksek seviyelere ulaşmanın 2 yöntemi vardır. Rakiplerinize üstünlük kurmak ve güçlü bir çara sahip olmak için ya oyunda çok vakit geçirerek seviyenizi yükseltmeli, yahut masraf yaparak daha hızlı yükselmeyi denemelisiniz. Fakat daha kolay olan yöntem ise mevcut yüksek UC sahibi çarlardan birini satın almak olabilir. Seviyesine göre çok daha uygun fiyatlarla sizde Pubg Mobile Ücretsiz hesap alma yöntemini tercih edebilirsiniz.

Elimizde bulunan 300 civarı bedava Pubg hesapları listemizi düzenli aralıklarla sitemize ekleyeceğiz. Genellikle gruplardan temin ettiğimiz hesap bilgilerini kontrol etmenizde fayda var. Ayrıca bu sayfayı ara ara kontrol ederek listenin son hesaplarını görme şansı yakalayabilirsiniz.

Hesaplar eski oyun kullanıcılarına ait olup öncelikle şifreleri değiştirilmiştir. Sizde hesabı aktif ettiğinizde şifre ve özel bilgilerini değiştirerek güvenliği artırabilirsiniz.

Pubg Mobile Hesabı: kenan_saki0@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi:  kmn122s

Pubg Mobile Hesabı: erdosait5698@gmail.com
Pubg Mobile Şifresi: 533ks-9

Pubg Mobile Hesabı: fecri-6ilk@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: bngli001

Pubg Mobile Hesabı: kenan.ibo65@outlook.com
Pubg Mobile Şifresi: diyari666_987

Pubg Mobile Hesabı: vedatilami1903@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: 19031903bjk

Pubg Mobile Hesabı: nikoletesla996@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: btslX66

Pubg Mobile Hesabı: Spacex566@outlook.com
Pubg Mobile Şifresi: newsrt566

Yukarıda paylaştığımız hesapların içeriğinde bulunan UC kodları ve malzemeler farklılık gösterebilir. Ayrıca hesapları elde etmek için elinizi hızlı tutmalısınız. Tüm Pubg severlere başarılar

Bedava MovieStarPlanet Hesapları için tıklayınız.
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. aliskanlik_avatar

    10 yasindaki kardesimin hesabini caldilar 1 tane guzel bir hesap verebilirmisiniz

  2. aliskanlik_avatar

    Bana bir tane ver nolur yalvarırım

  3. aliskanlik_avatar

    Bana hesap lazm sarası olsun 50 lwl olsun m416 deseni m762 deseni bidebolca kıyafeti olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir