Bedava Pubg Mobile Hesapları

Bu makalemizde bedava pubg mobile hesapları hakkında bilgi vereceğiz. En güncel listelerle bedava pubg mobile hesaplarına ulaşabilirsiniz. Bedava Pubg Mobile hesapları 2021 adlı makalemizi okumaya devam ederek konu hakkında daha fazla bilgi elde edebilirsiniz.

Bedava Pubg Mobile Hesapları 2021

Dünya genelinde en çok tutulan oyunlardan biri olan Pubg Mobile oyunu her geçen gün yeni güncellemeler ve yeniliklerle daha popüler hale gelmektedir. Her yaş grubundan milyonlarca insanın oynadığı bu oyunu telefon ve bilgisayarınız üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Oyuna bazen sıfırdan başlamak zor olabilmektedir ondan dolayı bazı kişiler bedava pubg mobile hesapları arayarak oyuna daha avantajlı şekilde başlamayı istemektedirler.

Oyunu indirip yüklemesi ücretsiz olmasına rağmen oyun içinde satın alınabilen değerli eşyalarda mevcut bulunmaktadır. UC parası kullanılarak bir çok kıyafet ve ekipman alınabilmektedir. Bu eşyalar aylık olarak gelmektedir ve değerli eşyalar ve silahlardan oluşmaktadır.

Pubg Mobile Oyunu Nasıl Oynanır
Pubg Mobile Oyunu Nasıl Oynanır

Pubg Mobile Nasıl Oynanır

Pubg mobile takım olarak ya da bireysel olarak oynanabilmektedir. Bir FPS oyunu olan Pubg mobile de oyuna uçak içinde başlamaktasınız. Uçaktan bireysel atlanabildiği gibi takım olarak belirlenen bir yere de atlanabilmektedir. Oyundaki amaç adadaki imkanları kullanarak verilen görevleri tamamlamaktır. Bir oyuna yaklaşık 100 kişi katılabilmektedir. Farklı gruplar halinde katılan insanlar oyundaki görevleri tamamlayarak oyunu kazanmaya çalışmaktadır.

Pubg Mobile de başlangıç ayarları yapıldıktan sonra oyuna basit bir şekilde girilebilmektedir. 100 kişilik bir oyunda harita üzerinde belirlediğiniz bir yere iniş yapmaktasınız. Bu inişi takım olarak belirlediğiniz bir yere yapabileceğiniz gibi bireysel olarak da yapabilirsiniz. 8*8 kilometrelik hartada temel amaç hayatta kalabilmektedir. Uçaktan paraşütle indikten sonra ilk yapmanız gerek şey evlere girerek silah ve ekipman toplamaktır. Oyunda ayrıca arabalarda bulunmaktadır. Arabaları kullanarak yolculuk da yapabilirsiniz. Silah ve ekipman toplarken dikkat edilmesi gereken diğer unsurda rakip oyunculardır. Bu sürede hayatta kalabilmek için rakip oyuncuları da öldürmeniz gerekmektedir.

Oyun başladıktan sonra oyuna kırmızı çizgi de dahil olmaktadır. Tüm oyuncular bu çizginin içinde olmak zorundalar aksi durumda canları hızlı bir şekilde azalmaktadır ve ölmekteler. Oyunda kalan oyuncu sayısına göre bu çizgi sürekli daralmaktadır. Ondan dolayı haritaya her zaman dikkat etmeniz gerekmektedir. Harita daraldıkça çatışmalar daha çok artmakta ve rakiplerinizle daha yakın mesafelerde bulunmak zorunda kalmaktasınız. Oyunun güzel yönlerinden biri de budur. Diğer durumda 8*8 kilometrelik bir alanda rakibi bulmak zor olabilmektedir. Özellikle de az sayıda rakip kaldığında ve rakipler saklandıklarında alan daralması olmasaydı onları bulmak imkansız olabilirdi.

Pubg mobile oyununda temel amaç hayatta kalmak hayatta kalan takım oyunu kazanmaktadır. Hayatta kalabilmek içinde rakiplerinizi öldürmeniz gerekmektedir. Öldürdüğünüz her rakip oyuncudan birer sandık düşmektedir. Sandıklarda ölen oyuncunun toplamış olduğu tüm ekipman ve silahlar bulunmaktadır. Bu ekipman ve silahları düşen sandığa giderek alabilmektesiniz. Oyunda öldürdüğünüz kişiye göre bir sırlamaya ve ödüle sahip olacağınız için ne kadar kişiyi öldürebilirseniz o kadar iyi olmaktadır.

Pubg Mobile Savaş Modları

Pubg Mobile oyununda bir çok farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlar klasik mod, hızlı eğlence modu, 4v4 takımlı ölüm maçı modu, zombi modu ve dinamik ağır silah modudur. Sevdiğiniz bir haritayı seçerek size uygun bir modda oyun oynama imkanın sahip olmaktasınız. Belirli haritalarda oynamak sizi o haritada usta hale getirecek ve rakiplerin nerede saklanabileceğini daha kolay şekilde bulabileceksiniz.

Pubg Mobile 100 Oyunculu Klasik Mod

En çok tercih edilen haritalardan biri olan bu modda rakiplerinizle güzel bir oyun geçirebilirsiniz. Genellikle çoğu oyuncu bu haritaya girerek savaşmaktadır. Bu haritada ustalaşarak oyunda iyi bir sıralama elde edebilir ve daha iyi rakiplerle karşılaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Pubg Mobile Dinamik Ağır Silah Modu

Bu mod diğer haritalara göre daha tehlikeli savaş aletleri içermektedir. Bu haritada oyun içinde kullanabileceğiniz ağır silahlar haricinde helikopter, zırhlı araçlar gibi bir çok seçenek de bulunmaktadır. Daha çetin bir savaş ve daha sert bir oyun istiyorsanız bu harita tam da size göre olabilir.

Pubg Mobile Hızlı Eğlence Modu

Bu mod daha eğlenceli bir vakit geçirmek için oluşturulmuş olan bir moddur. Bu haritaya tüm silahlar, çantalar, arabalar, zırhlar ve mühimmatlar eklenmiştir. Bu sayede oyun daha eğlenceli bir hale gelmiştir. Bu modun en önemli ayrıntısı ölme ve öldürmenin olmamasıdır. Bu harita daha çok oyuna yeni başlayanlar ve kendini geliştirmek isteyenler için tercih edilmektedir. Oyuna başlamadan önce burada pratik yaparak kendinizi hazır hale getirebilirsiniz.

Pubg Mobile 4v4Takımlı Ölüm Maçı

Bu mod 4 e 4 oynanan bir takım oyunudur. Bu modun farkı küçük bir haritada ayrı alanlarda başlayan iki takımın birbirini öldürmesidir. Ölen oyuncu tekrardan canlanıp oyuna devam eder. Oyun sonunda en çok rakip öldüren takım oyunu kazanmaktadır.

Pubg Mobile Zombi Modu
Pubg Mobile Zombi Modu

Pubg Mobile Zombi Modu

Bu oyun modunda takım arkadaşlarınızla birlikte zombilere karşı mücadele vermektesiniz. Zombi bulaşan hayvanlar ve insanların tek amacı vardır o da sizi öldürmektir. Ondan dolayı zombileri öldürerek ve hayatta kalarak oyunda hayatta kalan son kişi olmaya çalışmaktasınız. hayatta kalan son kişi oyunu kazanan kişi olacaktır.

Bedava Pubg Mobile Hesapları Güncel Liste

Şimdi gelelim en çok merak edilen kısma yani bedava pubg mobile hesapları güncel liste kısmına. Farklı sebeplerle bir çok kişi yeni pubg mobile hesapları aramaktadırlar. Bunun için ücret ödemek istemeyen kişiler bedava pubg mobile hesapları aramaktadırlar. Bu kısımda sizlerin de içine yarayabilecek bedava pubg mobile hesapları güncel listeyi paylaşacağız. Tüm listeyi deneyerek bedava pubg mobile hesapları içinden kendinize iyi bir hesap seçebilirsiniz.

Pubg Mobile Bedava Hesap 2021

EMAİL ŞİFRE
celikbayram415@gmail.com 4146248083
demiryesim20@hotmail.com ozi054452359121
yilmaz_yildiz@gmail.com cocostars_
melike_aydin@hotmail.com dan34551899
mahmut_gunes749@outlook.com cieslak
ozerhasan@hotmail.com 911207
gamze_korkmaz@hotmail.com junior080286
demirnazli118@gmail.com janne2013
ozcanbekir@hotmail.com sectusempra
aydinayhan79@gmail.com 136728094
yildizsalih191@hotmail.com serom++209
huseyin_gul@outlook.com alanis1674
kararecep@hotmail.com lifefantasi23
bulutyusuf190@gmail.com 23071990
turanbekir@hotmail.com japao##123
acarahmet@hotmail.com 260198
muhammet_simsek@outlook.com Goleirobom1
ozdemirsaban771@hotmail.com bandalaser
ibrahim_aydin@hotmail.com 0244562219
derya_simsek138@gmail.com Alp71muro
ahmet_avci@hotmail.com hexlos371
sariismail637@gmail.com kekecim210
cakircemal333@outlook.com Qw1234567
ibrahim_kara@hotmail.com chenvegen**
cemal_ozcan476@gmail.com Zencimurato
murat_bozkurt491@hotmail.com zencimusa771
sukru_yilmaz@outlook.com 36541..omr
mehmet_cetin15@hotmail.com st34iz35bay69
selvi_bulut505@hotmail.com 3655271995
cansevim@hotmail.com poulsenz1926
i̇rem_yildiz741@gmail.com 190003bsk
kayabanu144@hotmail.com Mor30
unalsena@hotmail.com MErilofw
celikbeste398@hotmail.com Lolpakt
senyasar@gmail.com Leftop
yesim_aksoy@hotmail.com M3r3
kilicahmet437@hotmail.com Goley1bir
ahmet_sari@outlook.com emreder1
yukselmahmut@hotmail.com EMO31EMO
sahinayhan326@gmail.com 123kurwa123
ayten_erdogan613@hotmail.com tunaalp201345678
muhammet_demir@hotmail.com 8805243218bobi
gunesomer@gmail.com chujjd
acargamze@outlook.com sakikaki1
kockadir593@hotmail.com 63180*q033
nil_aksoy272@gmail.com 500891konya
serife_avci503@hotmail.com 098371623764
polatcanan676@gmail.com jack123456
yavuzbekir@hotmail.com mustideatara
kilicmerve@gmail.com islafetme

 

Arama Terimleri: Bedava Pubg Mobile Hesapları, Ücretsiz Pubg Mobile Hesapları, Bedava Pubg Mobile Hesapları Güncel Liste, Ücrfetsiz Pubg Mobile Hesapları Güncel Liste, Bedava Pubg Mobile Hesapları 2021, Ücretsiz Pubg Mobile Hesapları 2021

 

Bedava Pubg Mobile Hesapları

Dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanan ve online multiplayer anlık oyuncu rekorunu üst üste kıran PubG Mobile, 2021 bedava hesapları ile oldukça sık araştırılmaktadır. Bu yazımızda sizlerle Bedava Pubg Mobile Hesapları 2021 listemizi paylaşacağız. Umarım UC seviyesi yüksek hesapları beğenirsiniz.

Telefon üzerinden oynayabileceğiniz çok oyunculu Pubg Mobile, oyun içerisinde bir çok mod bulunmaktadır. Oyunu ücretsiz olarak indirme ve facebook, Google hesaplarınızla oynama imkanınız var. Fakat oyun içerisinde UC puanı, silahlar ve diğer değerli eşyalar temin etmesi oldukça zor hatta masraflı şeylerdir. Bu yüzden ücretsiz Pubg Mobile hesap listemiz size bir çok imkanı bir arada sunmaktadır.

blank

Bazı takipçilerimiz 600 UC’li Pung Ücretsiz Hesap bulduklarını bizlere bildirmekteler. Çünkü hesap listemizi sürekli olarak güncellemeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde başarınızı ve kariyerinizi artırmak için ileri seviye bir çardan başlamanız yararınıza olacaktır.

Bedava Pubg Hesapları temin etmek için aslında ufakta olsa ücretine mukabil almanız en garanti yöntemdir. Yine de bazı forum ve gruplara üye olarak ücretsiz çekilişlere katılmayı deneyebilirsiniz. Çalıntı hesaplardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Etik olmayan hesap alma yöntemleri aynı şekilde uygun değildir.

Yüksek Seviyeli Ücretsiz Pubg Hesapları 2021

blank

Paylaşacağımız hesapları genellikle elimize yeni hesaplar geçtikçe güncellemekteyiz. Bir çok takipçimiz tarafından kullanılan ücretsiz hesaplar, sizden önce alınmışsa genellikle açılmayacaktır. Bu sebeple sayfamızı sık sık takip etmelisiniz. Ayrıca yorum kısmından hesap talep eden takipçilerimize elimize geçen bedava Pubg facebook hesabı yada düz hesaplar iletmeye çalışıyoruz.

Bedava Fifa 21 Hesapları için tıklayınız.

Oyun içerisinde yüksek seviyelere ulaşmanın 2 yöntemi vardır. Rakiplerinize üstünlük kurmak ve güçlü bir çara sahip olmak için ya oyunda çok vakit geçirerek seviyenizi yükseltmeli, yahut masraf yaparak daha hızlı yükselmeyi denemelisiniz. Fakat daha kolay olan yöntem ise mevcut yüksek UC sahibi çarlardan birini satın almak olabilir. Seviyesine göre çok daha uygun fiyatlarla sizde Pubg Mobile Ücretsiz hesap alma yöntemini tercih edebilirsiniz.

Elimizde bulunan 300 civarı bedava Pubg hesapları listemizi düzenli aralıklarla sitemize ekleyeceğiz. Genellikle gruplardan temin ettiğimiz hesap bilgilerini kontrol etmenizde fayda var. Ayrıca bu sayfayı ara ara kontrol ederek listenin son hesaplarını görme şansı yakalayabilirsiniz.

Hesaplar eski oyun kullanıcılarına ait olup öncelikle şifreleri değiştirilmiştir. Sizde hesabı aktif ettiğinizde şifre ve özel bilgilerini değiştirerek güvenliği artırabilirsiniz.

blank

Pubg Mobile Hesabı: kenan_saki0@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi:  kmn122s

Pubg Mobile Hesabı: erdosait5698@gmail.com
Pubg Mobile Şifresi: 533ks-9

Pubg Mobile Hesabı: fecri-6ilk@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: bngli001

Pubg Mobile Hesabı: kenan.ibo65@outlook.com
Pubg Mobile Şifresi: diyari666_987

Pubg Mobile Hesabı: vedatilami1903@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: 19031903bjk

Pubg Mobile Hesabı: nikoletesla996@hotmail.com
Pubg Mobile Şifresi: btslX66

Pubg Mobile Hesabı: Spacex566@outlook.com
Pubg Mobile Şifresi: newsrt566

Yukarıda paylaştığımız hesapların içeriğinde bulunan UC kodları ve malzemeler farklılık gösterebilir. Ayrıca hesapları elde etmek için elinizi hızlı tutmalısınız. Tüm Pubg severlere başarılar

Bedava MovieStarPlanet Hesapları için tıklayınız.

81 Yorum

  1. Ben hesap satıyorum.17.18. sezon RP full.15e yakın emoji 16.17.sezon taç instaya gelirseniz gösteririm hesabı
   İnsta:Deniz.arlkan

 1. Abicim hesabıma sürüm attipir yalvarırım bana güzle skinli destansı kıyafetli bir hesap veririmison

 2. abı nolur bana da guzel destansılı hesap gonder ya fıravunlu buz dıyarlı carlolu allah rızası ıcın

 3. Abiiii banada guzel setleri olan guzel silah desenleri olan 7 yada 9 tane araba desenli olan hesap gonderirimisiniz hesapın lvli 60 ila 70 olabilir rp rutbesi farketmez yeterki elite ten olsun

 4. Abi bana firavun seti tam karakteri erkek ve zengin bir hesap bulsana simdiden sagol Çok İstiyorum Lütfen Dua edrim gelişmeniz için pls atarsanda tşk

 5. Abi tüm reklamlara bastim tüm sosyal medyalarıni takip ediyorum 1 tane bu sezonun rpsi açık hesap verirmisin

 6. sa abi ALLAH PEYGAMBER AŞKI İÇİN bana hesap yolarmısınız çok ihtiyacım var ne olur şimdiden ALLAH RAZI OLSUN

 7. Aga bana acil m4 buz yada maskarali hesap yada RPli hesap lazım 60 levellik hesabım çalındı
  Acil yardımcı olman lazım lütfen güzel kardeşim bekliyorum cabuk dönüş yaparsan sevinirim:)

 8. Admin yukarıdakilere girilmiyo değiştirilmiş hepsi 50-60 seviye bol kıyafetli güzel bi hesap bulabilirmisin rica etsem şimdiden teşekkürler.

 9. Abi bana bir adet öyle ihtişamlı olmasına gerek yok m416 buz diyar olan bir hesap verir seniz sevirinim full olmasına gerek yok birde mail ime atar sanız memnun olurum

 10. abi benim 3 tane hesabım çalındı farketmez ne kadar iyi olduğu 18rp biraz desenli güzel kıyafetli hesap varmı acaba
  lütfen

 11. LÜTFEN GERİ DÖNÜŞ YAPARMISINIZ BİR TANE BOŞ HESABA İHİTAYCIM VAR BİRZ CIK OYNANYMIŞ OLSA YETER LÜTFEN PLEASE

 12. selamın aleyküm admin ben bu siteden birsürü hesap denedim ama hiçbiri girmedi allah rızası için bana güzel bi hesap vere bilirmisin şimdiden tşk admin

 13. Abi bi tane hesap verir misiniz yukarıdaki hiç bir hesap açmıyor lütfen yardım edin teşekkürler Türkmenistan tan selamlar saygılar yukarıdaki yorumlarda sadece birine hesap vermişsiniz

 14. Abi hesab abi benim hesabım hiç yok abi arkadaşlar benim hesabımı çaldılar benim hesabım yok abi rp buzm4 olsa yeter abi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu