Link Kısaltarak Para Kazanma

Link Kısaltarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Link Kısaltarak Para Kazanma Çoğu internet kullanıcısı internetten para kazanma yollarını araştırıyor. İnternette para kazanmak için birden fazla yol var. Bazı yollar işe yaramasa da bazı yollar gerçekten işe yarıyor ve oldukça fazla para kazandıran yollar da var. Bu kez internetten para kazanma yollarından biri olan ” Link kısaltarak para kazanma ” yolundan bahsedeceğiz. Link kısaltarak para kazanmak gerçekten mümkün. Ancak çok fazla kazanç sağlamak istiyorsanız elinizde oluşturacağınız linke girecek bir kitleniz olması gerekiyor.

Link Kısaltarak Nasıl Gelir Elde Edilir ?

Link kısaltarak para kazanmak için öncelikle bununla ilgili siteleri araştırıp bulmanız gerekiyor. En güvenilir hangisi ise onu seçip o site üzerinden ilerlemenizi tavsiye ederiz. Link Kısaltarak Para Kazanma İnternette link kısaltma siteleri fazlasıyla var. Kullanıcı daha çok olan siteyi seçmenizi öneririz. Link kısaltarak nasıl gelir elde edilir ? Link kısaltarak gelir elde etmek için öncelikle site belirleyin, siteyi belirledikten sonra ise o siteye kayıt olun. Siteye kayıt olduktan sonra site hesabınızı doğrulaman işlemi yaptırtabilir ( siteden siteye değişkenlik gösterebilir ) . Hesap işlemlerinizi hallettikten sonra artık link kısaltmaya başlayabilirsiniz. Bu işte güzel gelirler elde etmek istiyorsanız elinizde linke yönlendirebileceğiniz bir kitle olması gerekiyor. Örneğin ; bir Youtube kanalınız varsa ve kanalınızın kitleside aktif ise videolarınızdan bahsedeceğiniz bir oyunun veya programın indirme linkini kısaltıp videonuzun açıklama kısmına ekleyip oradan takipçilerinizi linke yönlendirerek her bir kullanıcının girmesi karşılığında belirli ücretler kazanabilirsiniz. Link kısaltarak para kazanmanın en basit yollarından biri bu yöntemdir.

Link Kısaltarak Para Kazanma

Link kısaltarak para kazanmanız için insanları linkinize girmesini sağlamalısınız. Linkinize her giren kullanıcı bir reklam ile karşılaşır bu reklamdan hem site gelir sağlar hem de bu gelirin bir kısmını site size verir. İnsanları linkinize girmesini sağlamanın bir diğer yolu ise Facebook. Facebook’da bir hesap oluşturarak tanıyıp tanımadığınız herkesi o hesabınıza ekleyin. Ekledikten sonra hesabınızda son dakika haberlerinin linklerini kısaltarak hesabınızda paylaşın. Bu paylaşımı sadece profilinizde yapmak zorunda değilsiniz. Link Kısaltarak Para Kazanma Facebook gruplarına katılarak orada da bu paylaşımları yapabilir, insanların sizin linkinize girmesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem de en çok işe yarayan yöntemlerden biridir. Özellikle şundan da söz edelim. Kesinlikle link kısaltarak para kazanmanın hileli yollarını aramayın! Zaten bu yöntemlere başvurduğunuzda site sizin bir süre sonra hile yaptığınızı anlayacaktır ve hesabınızı sonsuza kadar kapatacaktır. Sizler de sadece boşu boşuna uğraşmış olacaksınız. Bu anlattığımız yolları deneyerek sizlerde link kısaltarak para kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu