Kader İle İlgili Sözler-Kader Sözleri

Kader ile ilgili sözler, kader sözleri, kader mesajları, kader lafları, kader ile ilgili cümleler, acı kader sözleri, güzel kader sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Kader İle İlgili Sözler

Kader ile ilgili sözler söyleyerek içinizi rahatlatabilir ve kaderinizi boyun eğebilirsiniz.

kader sözleri

Kader insanın ne tercihleri ne de seçtikleridir. Bir kader vardır ve sen ne yaparsan yap, o kendi hızında ilerler.

Kaderine inansan iyi edersin çünkü kader, sadece benim için değil herkes içindir.

Kaderinde yazan ne varsa yaşamak zorundasın çünkü kader, başına gelen her şeydir.

Kaderinden dünyanın en uzak yerine dahi gitsen asla kaçamazsın çünkü nereye gidersen git kaderin de peşinden gelecektir.

Kaderine inan çünkü yeri geldiğinde herkes seni tek tek bırakıp gitse bile yanında sadece kaderin kalır ve seni asla bırakmaz.

Kaderinle beraber ilerle ki ne sen arkada kal ne de bir başkası senin arkanda kalsın.

Kaderime her zaman inanırım çünkü kimsenin olmadığı yerde bile benim kaderim muhakkak vardır.

Kader her zaman insanın başına gelenler değildir bazen senin seçimlerin de senin kaderin olabilir.

Ben sana kaderden bile daha fazla inanmıştım çünkü kaderimi bilmediğim yerler bile oluyordu ama seni tamamen bildiğime inanmıştım.

Sen gittikten sonra uzun bir süre düşündüm. Sanırım insan ne yaparsa yapsın asla kaderinin yaşatacağı şeylerin bir adım bile ötesine geçemiyordu.

Kader Sözleri

güzel kader sözleri

Kaderim her zaman her yere benimle gelecek kadar bana sadıktı oysa ben gittiğim her yere kaderimden kaçmak adına girmiştim ve her yerde de kaderim ile karşılaştım. Kader sözleri ile kaderinize dile getirebilirsiniz.

İnsan ne kadar hızlı koşarsa koşsun ve ne kadar uzağa giderse gitsin her zaman vardığı yerde onu bekleyen ilk şey muhakkak o kişinin kaderidir.

Benim kaderimde seni görmek, dünyanın en mutlu insanı olmak ve sonunda da senin tarafından terk edilmek yatıyormuş. Şimdi ne yaparsam yapayım bunu sonsuza dek değiştiremeyeceğimi anladım.

Kaderine küsmemeli insan çünkü razı gelmek biraz da insanın doğasından gelen gerçekliktir.

Kaderimde varsa eğer üzülmek, sıkıntı yaşamak ya da problemler ile boğuşmak o zaman hiç çabalamadan ya da kendimi harap etmeden sessiz sessiz tüm bu olanların bitip geçmesini beklerim.

Bir gün senin en sadık dostunun kaderin olduğunu anlayacaksın çünkü herkes tek tek çekip giderken kaderin her zaman her yerde seninle beraber olacak.

Kader asla herkese karşı adil davranmaz. Günün birinde çok kötü bir insana da dünyanın en güzel şeylerini yaşatabilir ya da dünyanın en iyi insanına da acı ve ıstırap dolu günler yaşatabilir.

Akder çok adaletsizdir çünkü bana her zaman hak etmediğim şeyleri yaşattı ama gördüğüm diğer tüm hak etmeyen insanları da çok mutlu etti.

Kader eninde sonunda yanıma gelecek ve bana yaşattığı tüm her şey için özür dileyecek çünkü ben bu kötülüklerin ya da acıları bir tanesini bile hak etmedim.

Kaderime inandığım sürece başarılı olacağım ama kaderimden kaçtıkça tüm bu başarısızlıklar tek tek beni bulacak.

Ben seni tanıdığımda, sevdiğimde ve kalan tüm hayatımı senin ile geçirmek istediğimi anladığım zaman kaderime olan inancımı arttırdım.

Kader Mesajları

kader mesajları

Kaderine inanmak istersen eğer bir gün diğer inanmadığın tüm her şeyi bir kenara at.

Kaderinle beraber gelen şeyleri de kabullenmelisin çünkü kader asla yalnız başına karşına geçmez.

Kaderine inandığın sürece kaderin de senin yanında olmayı tercih eder çünkü kader insanın aydınlıkta da karanlıkta da hep yanında olan bir gölge gibidir.

Kaderimle beraber ilerlemek ve ona karşı çıkmaktan vazgeçmek artık bana birçok şeyi öğretti.

Kendimi kabul etmem için kaderimi kabul etmeli ve olacak olan her şeye sırtımı dönmektense kucaklamam gerektiğini fark ettim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu