Ramazan Bayramı Mesajları-Şeker Bayramı Sözleri 2022

2022 Ramazan Bayramı Mesajları

Uzun zamandır Ramazan Bayramı Mesajları,Şeker Bayramı Sözleri 2022 yazmamızı isteyen mailler alıyorduk, Bu mübarek 11 ayın sultanı Ramazan ayında yazıyı yazmaya karar verdik, Bayram Mesajları Ramazan bayramı sözleri kısa 2022 sayfamızda Ramazan Bayramını tebrik ve kutlama SMS’leri ile Ramazan Bayramınız kutlu ve mübarek olsun diyebileceğiniz kısa güzel sözler bulabilirsiniz. Gelin bu anlamlı günde sizlere en güzel mesajları derlediğimiz yazımıza geçelim.

Ramazan Bayramı Mesajları

 

♥ Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

♥ Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da size ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!

♥ Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun belki yorgun, yine de mutlu yine de umutlu yine de sevgi dolu nice bayramlara.

Şeker Bayramı Sözleri

♥ Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

♥ Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

♥ Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

♥ Bin damla serilsin yüreğinebin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsunduaların kabul olsun bu bayramdaRamazan Bayramın mübarek olsun!

♥ Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğümBayramınız mübarek olsun!

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutluumutlu, bereketli bir bayram dileriz.

♥ Ramazan Bayramının milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz

♥ Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerizBayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

♥ Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

♥ Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

♥ Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsinİyi Bayramlar.

♥ Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

♥ Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

♥ Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz

♥ İslâmın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed (sav) komşun olsun, günlerin mutlulukgönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun

♥ Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun

♥ Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nurhaneniz huzur dolsunBayramınız mübarek olsun

♥ Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

♥ Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun

♥ Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun

♥ Bu Mübarek Ramazan Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

♥ Bu Mübarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut etrafınızda Sevgi olsun ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

♥ Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiylebolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun

♥ Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

♥ Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

♥ Bizi yaradan Allah’a şükürler olsun, bütün müslümanlara hayırlı olsun, Ramazan Bayramınız mübarek olsun

♥ Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

♥ Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

En güzel neşeli bayramlarda huzurlu ve ailenizle güzel bayramlar dileriz umarım en içten kusursuz bir bayram yaşarsınız, Ramazan Bayramı Mesajları, Şeker Bayramı Sözleri 2022 sayfamız bayramınıza destek sunduysa ne mutlu bize.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu