PlayStation Oyun Kodları 2022

PlayStation Oyun Kodları 2022

Play Station dünya çapında en çok kullanılan oyun konsolu. En son Play Station 5 ile piyasaya yeniden hızlı bir giriş yapan Sony her yeni sürümde harikalar yaratmaya devam ediyor. Grafikler daha gerçekçi hale geldikçe, PS% uyumlu yeni oyunlar çıktıkça da oyun oynama zevki katlanarak artıyor.

Play Station tutkunlarının en çok takip ettiği fırsatlardan biri de bedava Play station oyun kodları. tıpkı 2020 yılında olduğu gibi Play Station oyun kodları 2022 yılında da oyun severler tarafından büyük ilgi göreceğe benziyor. Bu açıdan baktığımızda ücretsiz Play Station oyun kodlarının önemi de gittikçe artıyor.

Playstation oyun kodları sayesinde oyun içi indirim ve fırsatlardan faydalanmak mümkün. Siz de bu kodlara sahip olmak istiyorsanız sitemizi takip ederek ücretsiz Play Station oyun kodlarına sahip olabilir, bu kodları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tabii bu PS oyun kodlarını kullanırken ilk kullanan olmak büyük önem taşıyor. İlk kullanan olmak size çok şey kazandırır.

Ama kodları sizden önce bir başkası kullanmış olsa da sıkıntı yok. Çünkü bedava Play Station oyun kodlarını sizin için bulup sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Yani bedava PS kodu fırsatı sürekli olarak elinizin altında olacak. Bu yüzden size yapacağımız tek öneri sitemizi düzenli olarak takip etmeniz olacaktır.

PSN üzerinde kullanılan Play Station oyun kodları çok rağbet görüyor. Bu kodlarla ve şifrelerle giriş yaptıktan sonra hesaplardaki birçok oyunu ücretsiz oynama şansına erişmektesiniz. Uygulama içerisinde de birçok fırsata ücretsiz ulaşmanız mümkün hale geliyor. Bu tarz fırsatlar kaçırılmaması gereken fırsatlar. Hele hele Play Station’dan başka konsol tanımam diyenler için.

Bedava FİFA 2022 hesapları makalesini okuyabilirsiniz.

Play Station oyun kodu jeneratörleri de bu işi görmektedir. En azından öyle söylenir. Fakat, hazır kodlar varken virüs barındırması muhtemel jeneratörlere güvenmek pek doğru değildir. Bu tarz şeyler kimlik hırsızlığı için de kullanılabilmektedir. O yüzden hazır Play Station oyun kodlarını kullanmak her zaman daha mantıklı bir tercih olmuştur. Hiçbir risk barındırmaz.

Sizin için bir araya getirdiğimiz Play Station oyun kodları aşağıdadır. Siz de herkesten önce hareket ederek ücretsiz Play Station oyun kodlarını kullanabilir ve oyun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

İşte bedava Play Station oyun kodları:

GHFJ – HGKGK – GKDF- KHMJ

GMSK – GASW – GOEP – MASN

OAKF – NDRY – TRXC – LASK

AZXE – ERCV – POLM – WOGH

MANS – EDCH – OHBC – ALWP

QAZX – WSCD – EFVC – RFVC

TGBV – YHNM – UJMK – IKLO

AVSO – TNAD – THDK – ROFH

ASRN – RFKO – AMSI – TOUG

DFRG – ECMF – GKAO – QWAS

POER – TBDK – NVMD – MASL

QWER – RTYU – TYUI – UIOP

ASDF – SDFG – DFGH – GHJK

KLZX – ZXCV – CVBN – BNMQ

ERDF – ASZX – RTFG – CVHS

PLRF – WSPL – ROGM – TSLT

JGKD – EIRU – APOR – VKEO

ALSY – YARI – MAZI – RCKK

LLLL – ECEF – PICH – ROSE

BAVS – ERCM – TOFM – QAOL

AOSN – TVSK – TMMN – TYRI

PlayStation Oyun Kodları 2022 hesaplarında yanlışlık veya eksiklik varsa lütfen yorum kısmına yazın ve sizin için düzenleyelim.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu