Nazardan Korunmanın Yolları

Nazardan korunmak

Nazardan Korunmanın Yolları ; Nazardan korunmak için önce inançlarınıza inanın ve ne başkalarını ne de en yakınlarınızı kıskanmayın. Negatif enerjinin negatif enerji yarattığını unutmayın. Nazardan korunmanın en mühim özelliklerinden biri de nazardan kaçınmaktır. Peki, Nazardan korunmak için neler yapılabilir?

Nazardan Korunmanın Yolları

Nazardan korunmak ya da kaçınmaya çalışmak o kadar kolay değildir. Nazar değdiren kötü niyetli insanların yanı sıra, kötü niyetli olmayan birçok mutsuz insanın olması, mutluluğunuza bakan gözlerin sayısını artırır. Bedeni negatif enerjiden koruyan kalkan auradır. Nazardan Korunmanın Yolları amacıyla enerji kalkanınız olan auranızı güçlü tutmalısınız. Bunun için çakraların dengeli ve yeteri kadar açık olması gerekmektedir. Auramız bizi bize hiçbir faydası olmayan negatif enerjilerden korur. “Orayı sevmedim, yeterli enerjim yoktu, ısınamadım, neden bilmiyorum ama hoşuma gitmedi” gibi ifadeler genellikle zıt enerjilerin buluşmasıdır. Auramız güçlü olursa eğer negatif enerjiler bu aura kalkanını geçemez ama günümüz büyük şehir hayatında çevremizdeki negatif enerjilerden korunmak kolay olmuyor ya da kendi yarattığımız stres de auramızın zayıflamasına neden olabiliyor.

Nazardan korunmak

Nazardan kurtulmanın en etkili yolu elbette ki DUA’dır. İnancımıza göre yürekten dua ettiğimizde ruhsal olarak güçlenir ve korunuruz. Nazar Duası okumak, maneviyatı artırmanın ve nazardan korunmanın en etkili yolu olarak bilinir. Nazardan korunmak için Yaradan’a yönelmek, yardım istemek ve şükretmek çok mühimdir. Dua herkes ve her inanan içindir. Herkes inancına göre dua ederek kendi maneviyatını geliştirebilir. Bu da kişinin yaşam enerjisine katkıda bulunur. Ancak nazardan korunmak için eski çağlardan beri kabul edilen bazı ritüeller vardır.

Nazardan korunmak
Nazardan korunmak

Nazar ve Dua İlişkisi

Nazardan korunmanın en güzel yolu Allah’a tevekkül etmek, sığınmak ve iman etmektir. İnançlarımız yaşam biçimimizi etkiler. Nazar ve Dua İlişkisi İnandığımız gücün bizi koruyacağını bilmek, nazardan korunmanın değerli bir yoludur. Ne yazık ki sürekli nazar korkusuyla yaşayan insanlar bilinçsizce bu enerjileri kendilerine çekerler. Bu konuda sadık olmayı öğrenmek, nazardan korunmak demektir. İlahi gücün sizi koruyacağını bilin.

Negatif enerjileri yaymak onları size çekecektir. Karşı tarafa kötü gözlerle bakmak, karamsar insanların enerjisini çeker ve negatif enerji yayar ya da bu duyguları açığa çıkarır ve nazarın o güzel gözlerinizle size çarpmaması için dua edin. Nazardan Korunmanın Yolları İyi düşüncelerin sonunda iyi düşüncelere yol açtığını unutmayın. Evrensel yaşam enerjisinin vücudunuza tamamen girmesine izin verin. İyi beslenmek, uyuşturucudan, sigaradan, alkolden, stresten ve dedikodudan kaçınmak – yani doğru, doğru hayatı yaşamaya odaklanmak – çakraları dengede tutacak ve düzgün çalışacak. Bu sizi enerji boyutunun kötülüklerinden ve sıkıntılarından korur.

Nazardan Korunmanın Yolları
Nazardan Korunmanın Yolları

Çakraları dengeli ve düzgün çalışan bir kişi negatif enerjiden kaçınabilir, lütfen bana verin. Böyle bir ortamda bulunmanız gerekiyorsa, aşağıda açıklanan Nazardan Korunma Ritüelini uygulayın. Bulunduğunuz ortamı terk edemiyor ancak Nazardan korkuyorsanız, önce Yaradan’a güvenin, korkunuzdan kurtulun ve çevrenizdeki negatif enerjilerden kurtulmak için ayna yöntemini ve çapraz bağlama yöntemini kullanın.

Kapalı çakralarla Nazardan korunmak ve kaçınmak çok zordur. Etrafımızda iyi ve kötü enerjiler içinde yaşıyoruz. Kırmak, insanı nazardan savunmasız hale getirmektir. Aynı zamanda nazarın çakraları kapattığını da unutmamak gerekir.

Nazarı Def Etmenin Yolları

Karşınızda nazarı değen biri otururken o kişiyle aranıza hayali bir ayna koymak o kişinin negatif enerjisini size geri yansıtacaktır. Aynada parlayan bir yüz ona bakar. Nazarı Def Etmenin Yolları Nazarın çevrenizden geldiğini düşünüyorsanız, olumsuz etkilere maruz kalacağınızı düşündüğünüz ortamlarda kendinizi korumak için “Kötü enerjinizi kapattım” diyerek kolunuzu kullanın ve göğsünüze sıkıca bağlayın. . Benzer şekilde, mümkünse bacaklarınızı çaprazlayın. Nazardan Korunmanın Yolları  Bu sayede auranızda rakibinizin negatif enerjisine karşı destekleyici bir enerji alanı yaratırsınız. Ancak karşınızdaki kişiyle aranızda bir ayna olduğunu düşünüyorsanız ve karşınızdaki kişinin enerjisinden kendinizi koruyorsanız o kişinin negatif enerjisini veya nazarını karşınızdaki kişiye yöneltebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu