İsimden Numara Bulma 2021

İsimden numara bulma 2021, isimden numara sorgulama ücretsiz, Türk Telekom-Vodafone-Turkcell İsimden Numara Sorgulama vb… merak edilen konular için aliskanlik.com

İsimden Numara Bulma 2021

Günümüzde teknoloji o kadar gelişti ki nerede ise telefonu olmayan hiç kimse kalmadı. Hatta bazı kişilerin 3-5 tane üzerine kayıtlı hattı ve telefonu var. Ancak teknolojini bu kadar gelişmesine rağmen halen isimden numara bulma işlemi bazen yapılamamakta.

Bazı zamanlarda öyle insanların telefonu lazım olur ki ne yapıp edip onun numarasını bulmamız gerekebilir. Bu kişi kimi zaman çok eski bir dost, bazen bir çilingirci bazen de göz göze geldiğiniz ve sadece adını bildiğiniz birinin telefonu olabilir. Gelin hep beraber isimden numara bulma 2021 yazımıza cevap bulalım. Öncelikle hangi operatör üzerinden numara bulma işlemi yapmak istediğinizi yapın.

Türk Telekom İsimden Numara Sorgulama

Türk Telekom isimden numara sorgulama yapmak en kolay yollardan biridir. Türk Telekom servisinin “Beyaz Sayfalar” uygulamasını ücretsiz indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey numarasını sorgulamak istediğiniz kişinin adı, soyadı, il ve ilçe bilgilerini girerek isimden numara sorgulama ücretsiz işlemini seri bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak bu uygulamanın çalışabilmesi için kişinin numarasının Türk Telekom rehberine kayıtlı olması gerekmektedir.

Vodafone İsimden Numara Bulma

Vodafone isimden numara sorgulama yapmak ne yazık ki ücretsiz yapılamamaktadır. Vodafone bu işlem için kullanıcılarından her sorgulama için 1,25 TL’lik ücret kesmektedir.

Vodafone üzerinden numara bulma işlemi yapmak için  118 42 numarasını tuşlamanız ve telefona çıkan sekretere numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adını ve soyadını söylemeniz yeterlidir.

Turkcell İsimden Numara Öğrenme

Turkcell isimden numara sorgulama yapmak ne yazık ki Vodafone gibi ücretli yapılmaktadır. Turkcell bu işlem için kullanıcılarından her sorgulama için 1,6 TL’lik ücret kesmektedir.

Turkcell üzerinden numara bulma işlemi yapmak için  118 32 numarasını tuşlamanız ve telefona çıkan sekretere numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adını ve soyadını söylemeniz yeterlidir.

Yorum Yap

Yorum Yap