Idle Kurye Tycoon İnceleme-Idle Kurye Tycoon Hile

Idle Kurye Tycoon İnceleme-Idle Kurye Tycoon Hile, Idle Kurye Tycoon oyunu, Idle Kurye Tycoon apk, mobil kurye oyunu vb.. oyun incelemeleri için aliskanlik.com 

Idle Kurye Tycoon İnceleme

Idle Kurye Tycoon inceleme, Century Games PTE tarafından yayımlanan bir mobil kuryelik oyunudur. Özellikle Idle tarzı oyun sevenlerin ve zaman geçirecek oyunlar arayanların seveceğini düşündüğüm bu oyunda, sıfırdan bir kurye olarak işe başlıyorsunuz ve işinizi sürekli büyütmeye çalışıyorsunuz.

Standart Idle oyunlarını bilirsiniz. Oyunda çok az vakit harcasanız bile zaman geçtikçe çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Eğer metroda işe giderken veya internete ihtiyacınız olmadığı herhangi bir anda oyun oynamak isterseniz bu tarz oyunları tercih etmeniz mümkün. Özellikle kafa yormayan bir mobil oyun olması size oldukça cazip gelecektir.

Idle Kurye Tycoon Oyunu

Idle Kurye Tycoon oyunu oynamak oldukça basittir ve zaten oyuna başladığınız zaman gayet detaylı bir rehber size eşlik edecek. Bunun yanı sıra, oyuna başladıktan sonra biraz ilerleseniz bile AFK kaldığınız zamanlarda da şirketiniz size para kazandırmaya devam edecek. Yani, oyununuz kendi kendinize oynayacak. Geriye kalan tek şey, paranız biriktiği zaman yeni işçiler ve materyaller satın alarak şirketinizi büyütmek.

Henüz açılalı bir ay bile olmamasına rağmen oyunda çok fazla içerik var. Ve oyuna her yeni güncelleme geldiğinde yeni özellikler, ürünler vesaire ekleniyor. Buradan anlayabiliyoruz ki, oyunun geliştirici ekibi gayet iyi çalışıyor ve böyle giderse Idle tarzı oyunların zirvesine oturur.

Kurye şirketinizin patronusunuz ve şirketinizin bütün departmanları sizin elinizde. Olabildiğince hızlı çalışmalı ve müşterilerinizin taleplerini karşılamalısınız. Biraz el çabukluğu ve sabır ile kurye şirketinizi bir dünya devi hâline getirebilirsiniz.

Bazı mobil oyunlar vardır, para yatırmazsanız asla ilerleyemezsiniz. Idle Kurye Tycoon hile kesinlikle bunlardan değil. Zaten, oyunda diğer oyuncularla da bir rekabet hâlinde değilsiniz, yani para yatırmanızı zorlayacak hiçbir şey yok. Dediğim gibi, biraz el çabukluğu ve zaman. Oyunda saatlerce vaktinizi harcamak zorunda bile değilsiniz.

Şunu diyebilirsiniz. Ben bu oyunu çok sevdim ve hızlıca büyümem gerekiyor. Anca o zaman ek işçi, hızlandırma veya materyal satın almanızı öneririm ancak buna gerek olacağını hiç sanmıyorum.

Idle Kurye Tycoon apk sevenlerin mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm oyun, henüz birinci ayını yeni doldurmasına rağmen Google Play Store’da 1 milyon indirmeye ulaşmayı başarmıştır. Daha fazla zaman kaybetmeden siz de oyuna bir şans verseniz iyi olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu