Çağdaş Onur Öztürk Kimdir-Çağdaş Onur Öztürk Filmleri

Çağdaş onur öztürk kimdir, çağdaş onur öztürk yaşı, çağdaş onur öztürk nereli, çağdaş onur öztürk hayatı, çağdaş onur öztürk filmleri vb.. biyografi makaleleri için aliskanlik.com

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir

Star TV’de yayınlanmakta olan Avlu dizisinde yer alan Çağdaş Onur Öztürk kimdir? İzleyiciler tarafından merak edilen konulardan biridir.

16 Ağustos 1979 yılında Sivas’ta doğmuş olan Çağdaş Onur Öztürk yer almış olduğu projeler ile isminden sıklıkla söz ettiren isimler arasında yer almaktadır. Aslan burcu olan 39 yaşındaki oyuncu ilk, orta ve aynı zamanda lise eğitimi sırasında tiyatro oyunlarında sıklıkla yer almıştır.

Çağdaş Onur Öztürk Eğitim Hayatı

Ege Üniversitesinde peyzaj mimarlığı bölümünü okurken tiyatro kulübünde de  faaliyet göstermekteydi. Üniversite eğitimini tamamlamasının ardından askerliğini yaptı. Daha sonrasında ilaç firmasında temsilcilik yapmıştır. Anadolu Üniversitesi devlet konservatuarında sahne sanatları bölümüne girerek mezun olmuştur. Eğitim gördüğü süre zarfında 2008 yılında gazi dizisinde rol alarak televizyon sektörüne adım atmıştır. Son dönemde göstermiş olduğu üstün performans sayesinde Çağdaş Onur Öztürk kaç yaşındadır, kilosu ve yaşantısı hakkında merak edilen pek çok farklı soru yer almaktadır.

Çağdaş Onur Öztürk Filmleri

Çağdaş Onur Öztürk film sektörüne 2009 yılında Sakarya Fırat dizisinde rol almıştır. Daha sonrasında Kuzey Güney dizisiyle televizyon hayatına devam etmiştir. Çok sayıda dizide almış olduğu hallerde göstermiş olduğu başarı ile aranan oyuncular arasında yer almayı başarmıştır. Star TV’de yayınlanan Avlu dizisindeki rol almakta olan Çağdaş Onur Öztürk hakkında merak edilen konular arasında özellikle daha önce oynamış olduğu diziler ve yaşantısı yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu