Bedava Facebook Hesapları 2022 Güncel Liste

Bedava facebook hesapları 2022, kullanılmayan facebook hesapları ve şifreleri 2022, bedava facebook E-Mail ve şifreleri, facebook ücretsiz hesap listesi ve daha fazla bedava hesaplar için aliskanlik.com

Bedava Facebook Hesapları 2022 Güncel Liste

 

Facebook dünyanın en aktif kullanılan, en eski  sosyal medya mecralarından bir tanesidir. Bu platform aracılığıyla zaman  tüneli oluşturabilir,  arkadaş listenizde bulunan kişilerle mesajlaşabilir, sesli veya görüntülü görüşebilirsiniz. Paylaşımlarınızla  kendinize bir kitle oluşturabilirsiniz.  Facebook hesabı  olmayan takipçilerimiz için bedava Facebook hesapları 2022 paylaşacağız.

Bedava Fall Guys Hesap Key Listesi için tıklayınız.

Paylaşacağımız bu güncel ücretsiz Facebook hesapları  sayesinde Facebook’a üye olma  adımlarından kurtulabilirsiniz. Kendi adınıza kullandığınız Facebook hesabının dışında  listemizden seçeceğiniz   yedek hesap sayesinde  sayfalar oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Kimliğinizi ifşa etmeden dilediğiniz kişileri  arkadaş listenize ekleyebilirsiniz.

Listemizde bulunan hesaplardan  bazılarının içerisinde gruplar ve 1 ile 20K arasında beğeni ve takipçisi olan  aktif sayfalar mevcuttur.  Bu sayede hazır bir kitle elde etme şansını yakalayabilirsiniz.

Kullanılmayan Facebook Hesapları ve Şifreleri 2022

Aslında sıfırdan bir Facebook hesabı oluşturmak son derece kolay bir işlemdir.  Fakat onaylı bir Facebook hesabına sahip olmak için  telefon,  mail adresi gibi bazen bilgiler gerekmektedir.  Paylaşacağımız ücretsiz Facebook hesapları ve şifreleri aracılığıyla  kişisel bilgilerinizi  vermeden,  aktif ve güncel fake Facebook  hesabı elde edebilirsiniz.

“Facebook hesapları satın al” başlığı altında forumlarda veya benzeri gruplardan açılan konulara itibar etmemelisiniz. Çünkü zaten ücretsiz Facebook hesaplarının  satılması etik değildir.  Fakat  içerisinde büyük kitlelere sahip Facebook sayfaları veya grupları bulunan kişisel hesapları almak mantıklı olabilir.  Sıfırdan bir kitle oluşturmak  bir hayli zaman alacaktır.

Facebook bedava hesaplar 2022 tamamıyla güncel olup, elimize geçen yeni hesapları da listemize eklemeye devam etmekteyiz.  Bir çoğu kullanıcıların bizzat tarafımıza artık kullanmayacağı için ilettiği hesaplardan oluşmaktadır. Bazıları ise fake hesap olarak açılmıştır ve aktif olarak bir süre kullanılmıştır. Hesapların derlenmesi için yerli kaynaklardan taramalar yapılmıştır.

Oyunlu PSN Hesapları 2022 için tıklayınız.

Ücretsiz Facebook aktif hesaplar ile bir çok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Mesela herhangi bir marka/ürününüz için reklam oluşturabilirsiniz. Ya da hesapların içerisinde bulunan yeni çevrelere ürün reklamı, tanıtımı yapabilirsiniz. Yine bu hesaplar aracılığı ile gerçek kimliğinizi açıklama gereksinimi duymadan yeni bir sosyal çevre edinebilirsiniz.

Bedava Facebook E-Mail ve Şifreleri

blank

Bu listede inceleyeceğimiz Facebook hesaplarından birçoğu gerçek kişiler tarafından kullanılmış,  bazıları ise yüksek kitleli sayfaları bünyesinde barındıran  aktif hesaplardır.  İnternet sitelerinde bulabileceğiniz  en kaliteli ve garantili ücretsiz Facebook hesapları, tarafımızdan devamlı olarak toplanmaktadır.  Listemiz ise sürekli güncellenmektedir.

Açılmayan Facebook hesaplarının  şifreleri değiştirilmiş olabilir.  Bunun sebebi  sizden önce başka bir takipçimiz tarafından hesabın aktif edilip şifresinin değiştirilmiş olmasıdır. Bu durumda diğer hesapları deneyebilir ve  henüz alınmamış bir hesap sahip olabilirsiniz.

Ayrıca  sayfamızı sosyal medya hesaplarında paylaşan  takipçilerimize talep etmeleri durumunda  iletişim bölümünden  özel hesap gönderiyoruz.  2022 ücretsiz kullanılmayan Facebook hesapları listemizi devamlı olarak kontrol etmenizi öneririz.  Yorum  kısmından Facebook ücretsiz hesap bulma konusunda sorularınızı sorabilir veya deneyimlerinizi diğer takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Facebook Ücretsiz Hesap Listesi 

blank

Facebook Hesap Kullanıcı Adı: ehackerdj213@nhmicrosoft.com

Facebook Hesap Şifresi: fEtLrjJ4


Facebook Hesap Kullanıcı Adı: egideonnebrian@ronell.me

Facebook Hesap Şifresi: FHKBjgas


Facebook Hesap Kullanıcı Adı: yfacebook_ber@carvaleters.com

Facebook Hesap Şifresi: gJkMpyG7


Facebook Hesap Kullanıcı Adı: 1rakanp@greendike.com

Facebook Hesap Şifresi: X7U2Q4F


Facebook Hesap Kullanıcı Adı: 6mr5502@ronell.me

Facebook Hesap Şifresi: AGp4mG6


Facebook Hesap Kullanıcı Adı: jkirancharanben9@nudinar.net

Facebook Hesap Şifresi: yNyBDnv


Facebook Hesap Kullanıcı Adı: 9loverboy.ashkm@avissena.com

Facebook Hesap Şifresi: m9sdNvh


Facebook Hesap Kullanıcı Adı: zmuqader1930s@goreadit.site

Facebook Hesap Şifresi: rNK8cVc

Bedava Facebook Hesapları 2022 hesaplarında yanlışlık veya eksiklik varsa lütfen yorum kısmına yazın ve sizin için düzenleyelim.

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu