Audi Engelli Araç Fiyatları 2023-Sıfır Engelli Audi Fiyatları

Audi engelli araç fiyatları 2023, Sıfır engelli audi fiyatları, ÖTV indirimli audi fiyatları vb.. merak edilen fiyat bilgileri için aliskanlik.com

Araç piyasasının bu denli arttığı günümüzde uygun fiyata araç alabilmek herkesin hayali. Eğer %90 ve üzeri bir engeliniz varsa ve araç almak istiyorsanız ÖTV indirimli sıfır araç alarak devletin sunmuş olduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Audi de bu kapsamda engelli müşteriler için ÖTV muafiyetli sıfır araç satışı yapmaktadır. Sıfır araç fiyatlarına göre yaklaşık %40 daha avantajlı bir fiyattan yararlanarak sıfır Audi marka aracınıza sahip olabilirsiniz.

Audi Engelli Araç Fiyatları 2023

Audi Engelli Araç Fiyatları 2023 en çok aranan araba fiyatlarından biridir. Ülkemizin üst segment araçları arasında yer alan Audi firmasının ürettiği modellere olan talepler çok fazladır. Özellikle de son derece başarılı modelleri ile vatandaşlarımızın tercih ettiği bu markanın model fiyatları hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler sunmak istiyoruz. İşte Audi Engelli Araç Fiyatları 2023 hakkında merak edilenler. ÖTV indirimli Audi fiyatları 2022 listeleri aşağıda belirtilmiştir.

Engelli Audi A3 fiyatı, Audi A3 Engelli Araç Fiyatı 2023 Ne Kadar

Engelli bireylerimizin Audi A3 modeline olan talepleri oldukça fazladır. Özelikle de firmanın en çok satan modelleri arasında yer alan A3 modelinin liste satış fiyatlarının 277 Bin TL ile 328 Bin TL arasında değiştiğini belirtelim. Engelli vatandaşlarımızın % 40 oranında ÖTV indirimden faydalanacak olması ile birlikte bu belirttiğimiz rakamlar üzerinden ortalama olarak %40 oranında indirim ile bu aracın sahibi olabilirler.

Engelli Audi A4 Fiyatı, Audi A4 Engelli Araç Fiyatı 2023 Ne Kadar

Sedan kasa tipi ile firmanın en çok tercih edilen araçları arasında ilk sırada gelen A4 modeli de engelli vatandaşlarımızın talep gösterdiği araç modelleri arasında yer almaktadır. Audi Engelli Araç Fiyatları 2020 hakkında A4 modelini almak istediğiniz zaman 480 Bin TL ile 560 Bin TL liste satış fiyatı üzerinden bu araçları alma şansınız bulunmaktadır. Araç almak istediğiniz zaman ÖTV indirimden % 40 oranında daha uyguna bu aracın sahibi olabilirsiniz.

Engelli Audi A5 Fiyatı, Audi A5 Engelli Araç Fiyatı 2023 Ne Kadar

Firmanın üst segment araçları arasında yer alan ve son derece başarılı bir modeli olan A5 modelinin de bayi satış fiyatının 500 Bin TL ile 550 Bin TL arasında değişen fiyatları bulunmaktadır. Engelli vatandaşlarımızın ise A5 alacakları zaman bu belirttiğimiz fiyatlar üzerinden % 40 oranında indirim ödeyerek bu araca sahip olma şansları bulunmaktadır.

Engelli Audi A6 fiyatı, Audi A6 Engelli Araç Fiyatı 2023 Ne Kadar

Yeni kasa Audi 6 modeli ile karşımıza çıkan firmanın özellikle de bu aracında yer alan üst düzey araç olmasına rağmen engelli vatandaşlarımızın bu aracın son derece uygun fiyata alma durumu söz konusu olmaktadır. A6 modelinin fiyatlarının ise 660 Bin TL ile 1 Milyon TL arasında değişen fiyatlarının bulunduğunu belirtelim. Engelli vatandaşlarımızın bu fiyatlar üzerinden % 40 indirim ile bu araca sahip olma durumu söz konusu olmaktadır.

Engelli Audi A7 fiyatı, Audi A7 Engelli Araç Fiyatı 2023 Ne Kadar

Segment olarak son derece üst düzey bir araç olan A7 modeli de ülkemizde son zamanlarda oldukça fazla talep görmektedir. Sizlerde Engelli Audi A7 fiyatı ile ilgili olarak 1 Milyon TL değerinde olan bu aracı engelli raporunuz ile birlikte ortalama olarak 600 Bin TL civarında bir fiyata alma şansını yakalamış olabilirsiniz.

Bu belirttiğimiz modellerin fiyatlarının 2022 yılı Ocak ayı için geçerli olduğunu fiyatların değişkenlik gösterme durumunun olduğunu da ayrıca belirtmek istiyoruz.

Engelli Audi araçları 2023 fiyatları hakkında fiyat güncellemesi henüz yapılmadı. Güncel fiyatlar paylaşıldığı zaman konumuzu tekrardan güncelleyerek sizlerle bilgi paylaşımında bulunacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir Yorum

  1. Sallama şakir ötv muafiyet sınırı var 348 bin tl den yüksek arabalar ötv muafiyetine girmiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu