1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi-İş Hayatı
  3. Audi Engelli Araç Fiyatları 2021-Sıfır Engelli Audi Fiyatları

Audi Engelli Araç Fiyatları 2021-Sıfır Engelli Audi Fiyatları

Audi engelli araç fiyatları 2021, Sıfır engelli audi fiyatları, ÖTV indirimli audi fiyatları vb.. merak edilen fiyat bilgileri için aliskanlik.com

Audi Engelli Araç Fiyatları 2021

Audi Engelli Araç Fiyatları 2021 en çok aranan araba fiyatlarından biridir. Ülkemizin üst segment araçları arasında yer alan Audi firmasının ürettiği modellere olan talepler çok fazladır. Özellikle de son derece başarılı modelleri ile vatandaşlarımızın tercih ettiği bu markanın model fiyatları hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler sunmak istiyoruz. İşte Audi Engelli Araç Fiyatları 2021 hakkında merak edilenler. ÖTV indirimli Audi fiyatları 2021 listeleri aşağıda belirtilmiştir.

Engelli Audi A3 fiyatı

Engelli bireylerimizin Audi A3 modeline olan talepleri oldukça fazladır. Özelikle de firmanın en çok satan modelleri arasında yer alan A3 modelinin liste satış fiyatlarının 277 Bin TL ile 328 Bin TL arasında değiştiğini belirtelim. Engelli vatandaşlarımızın % 40 oranında ÖTV indirimden faydalanacak olması ile birlikte bu belirttiğimiz rakamlar üzerinden ortalama olarak %40 oranında indirim ile bu aracın sahibi olabilirler.

Engelli Audi A4 Fiyatı

Sedan kasa tipi ile firmanın en çok tercih edilen araçları arasında ilk sırada gelen A4 modeli de engelli vatandaşlarımızın talep gösterdiği araç modelleri arasında yer almaktadır. Audi Engelli Araç Fiyatları 2020 hakkında A4 modelini almak istediğiniz zaman 480 Bin TL ile 560 Bin TL liste satış fiyatı üzerinden bu araçları alma şansınız bulunmaktadır. Araç almak istediğiniz zaman ÖTV indirimden % 40 oranında daha uyguna bu aracın sahibi olabilirsiniz.

Engelli Audi A5 Fiyatı

Firmanın üst segment araçları arasında yer alan ve son derece başarılı bir modeli olan A5 modelinin de bayi satış fiyatının 500 Bin TL ile 550 Bin TL arasında değişen fiyatları bulunmaktadır. Engelli vatandaşlarımızın ise A5 alacakları zaman bu belirttiğimiz fiyatlar üzerinden % 40 oranında indirim ödeyerek bu araca sahip olma şansları bulunmaktadır.

Engelli Audi A6 fiyatı

Yeni kasa Audi 6 modeli ile karşımıza çıkan firmanın özellikle de bu aracında yer alan üst düzey araç olmasına rağmen engelli vatandaşlarımızın bu aracın son derece uygun fiyata alma durumu söz konusu olmaktadır. A6 modelinin fiyatlarının ise 660 Bin TL ile 1 Milyon TL arasında değişen fiyatlarının bulunduğunu belirtelim. Engelli vatandaşlarımızın bu fiyatlar üzerinden % 40 indirim ile bu araca sahip olma durumu söz konusu olmaktadır.

Engelli Audi A7 fiyatı

Segment olarak son derece üst düzey bir araç olan A7 modeli de ülkemizde son zamanlarda oldukça fazla talep görmektedir. Sizlerde Engelli Audi A7 fiyatı ile ilgili olarak 1 Milyon TL değerinde olan bu aracı engelli raporunuz ile birlikte ortalama olarak 600 Bin TL civarında bir fiyata alma şansını yakalamış olabilirsiniz.

Bu belirttiğimiz modellerin fiyatlarının 2021 yılı Ocak ayı için geçerli olduğunu fiyatların değişkenlik gösterme durumunun olduğunu da ayrıca belirtmek istiyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap