Affetme Sözleri-Affetmek İle İlgili Sözler

Affetme sözleri, affetmek ile ilgili sözler, sevgiliyi affetme sözleri, affedememe sözleri, af dileme sözleri, af sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Affetme yapılan bir hata karşısında diğer tarafın bu durumu kabullenmesidir. Yazı ile yazmak kolay olsa da affetmek çok büyük bir erdemlik ve büyüklüktür. Affetme sözleri sayesinde sizde sevdiklerinizi affedebilirsiniz. Affetmek ile ilgili sözler çok değerli sözlerdir. Sevgiliyi affetme sözleri ise affetmenin en büyüğüdür. Çoğu şey affedilebilir ancak ihanetin affı çok zordur. Affedememe sözleri ile ihaneti kabul etmediğinizi söyleyebilirsiniz.

Af dileme sözleri ile yaptığınız hatadan dolayı karşı taraftan affetmesini isteyebilirsiniz. Sizler için en etkili af sözleri hazırladık.

Affetme Sözleri

 

Ne olursa olsun yaşanan hiçbir şey geri dönemez bu yüzden affetmenin hiç anlamı yok.

Sakın geriye bakıp da kimsenin gözyaşına üzülme. Çünkü onlar senin canını yakarken hiç üzülmediler bu yüzden affetme.

Affedemeyeceğim şeyler yaşadıktan sonra geçmişe bakmak gereksizdir benim için. Çünkü ben affetme sınırını geçeli çok ama çok oldu.

Ne sen beni affet ne de ben senin yüzünü bir kere daha göreyim. Çünkü affedilmenin bir anlamı kalmadı artık.

Şimdi affetmeyi konuşmanın anlamı yok. Çünkü yaşanan onca şeyden sonra benim içim artık çoktan öldü ve bitti.

Beni affetmen için ne yapabilirim bilmiyorum ama artık bir şeyler yapmaktan, çırpınmaktan ve af dilemekten çok yoruldum.

Affedilmenin güzelliğine erişilmekten çok uzağım artık. Çünkü tüm bu olanlar kalbimi öyle yordu ki, artık ne yazık ki vazgeçtim.

Gözümün içine bakıp da söylediğin tüm her şeyin yalan olduğunu öğrendiğim gün bittin artık benim için. Çünkü affetmeyi bitireli çok oldu artık.

Ne yalanlarını ne de yaptığın diğer tüm şeyleri affedemiyorum. Çünkü ne olursa olsun ben tüm bunları duymayı da yaşamayı da hak etmiyorum.

Af Dileme Sözleri

Bırak tüm diğer yaşanan her şeyi daha dün bile olanları sindiremiyorum ben. Çünkü öyle çok şey affettim ki, artık bir olay dahi olsa affedebileceğim bir yerim kalmadı.

Tüm sınırlarımı doldurdum, tüm yaşananları bitirdim ve artık affetme sınırlarının da genişleyemediğini anlıyorum.

Affetmenin ne kadar yüce olduğunu unutalı çok uzun zaman olmuştu ama halbuki sen hayatıma girdiğimden beri her şeyi yeniden hatırladım.

Affetmek yalnız Allah’a mahsus olmuşken şimdi nasıl olur da karşıma geçer benim affetmemi istersin?

Affedilmeyi beklerken yaşlanmaktan korkuyorum çünkü öyle merhametsiz ve öyle gaddar olmuşsun ki beni affedemeyeceğinden korkuyorum.

Affedilmeyi uzun zaman geçtiği için artık beklentilerimi de sıfırlamış oldum çünkü merhametten yoksun olan insanların böyle çoğaldığını görmek beni mahvediyor.

Affet beni artık, sen affetmezsen eğer ben nasıl hayatıma yaşamayı devam edebilirim?

Affetmek dünyanın en güzel hissidir. Çünkü insan affedemeyeceği sürece hep aklı geçmişte kalır.

Bir insanı affedemezsen eğer aklın hep o affedemediğin olayda kalır çünkü affetmek demek yaşanan olayları unutmak demektir.

Sevgiliyi Affetme Sözleri

Affetmenin en güzel yanı karşındaki insanı yok saymaktır. Çünkü yok saydığın zaman o insan senin için tamamen bitmiş olur.

Eğer affetmez de hep aklında aynı olayı düşünür durursan asla yaşadığın şu anı düşünemezsin. Aklın hep geçmişte kalır.

Ben seni affettim ama Allah seni affeder mi, bilmiyorum. Çünkü bir insanın canını böyle yakar da kalbini hiç düşünmeden kırarsan kul unutsa yaradan yapılanı unutmaz.

Affedilmenin kıymetini anlamak için önce affedilmeyi hak edecek bir şey yaparsın ki bekleyebilesin.

Affedersen eğer her şeyi bırakman, bir daha düşünmemen ve asla geçmişe bakmaman gerek.

Şimdi affet ki ilerde affedemediğin her şey omzunda koca bir yük olursa yaşama devam edemezsin.

Affedemediğim ne varsa hep aklımda dönüp duruyor hatta öyle ki, uykularımdan uyanıyor ve gecelerce uykusuz kalıyorum.

Affetmek için artık çok geç çünkü sana ayrılan vaktin sonuna geldik.

Ne olursa olsun kafamda olan tüm her şeyi yeniden düşünüp duruyorum. Ne seni ne de kendimi affedebilecek bir güç yok şimdi benim yanımda.

Şimdi tüm geçmişi unutup da geleceğe bakma vakti. Sırf kendime olan saygımdan affediyorum seni yoksa ne sen ne de bir başkası affetmemi sonuna kadar hak etmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu