1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. 9 Kasım-15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

9 Kasım-15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

9 Kasım-15 Kasım 2020 haftalık burç yorumları, 2020 kasım ayı haftalık burç yorumları, 10-11-12 Kasım burç yorumları, 13-14 Kasım burç yorumları vb.. en güzel burç yorumları için aliskanlik.com

9 Kasım-15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

Burçların 2020 Kasım ayı haftalık burç yorumları ve 9 Kasım-15 Kasım 2020 haftalık burç yorumlarını okuyabilir ve burcunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koç Burcu 9 Kasım-15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Hareketlerinizde biraz yavaşlama ve ağırlık var. Bazı konular çok uzun zamandır beklemede. Böyle zamanlarda belirsizlikten yavaşlıkta şikâyet edebilirsiniz. Merak etmeyin, hafta sonunda her şey biraz daha hızlı olacak karşılıklı konular ilişkiler hızlanacak. Çevrenizde gelişen değişiklikler gündeminizi etkiliyor. Konuşmalar ve yazışmalar çoğalıyor.

Gün içinde bazen agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Haftanın başında eksiklikler yaşanabilir fakat daha sonra bunlar düzelecek. Maddi kaynaklarınızla ilgili bazı farklı yollar denemek isteyebilirsiniz. Bu aralar hayatınız boyunca şaşırtıcı bir etkiye sahip olacak seçimlerle karşı karşıya kalabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Boğa Burcu 9 Kasım-15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Özgürlüğünüzü kazanmak için yeterince özveride bulundunuz. Bazı zevkler ve zaaflar bu aralar sizi ele geçirmiş olabilir. Bunlar tarafından kontrol edilmemek için büyük bir irade ortaya koymanız gerekiyor. Bir süredir bir tür tarafsızlık ya da objektif olma dönemi geçiriyor olabilirsiniz.

Bu sırada vermiş olduğunuz kararlar bazen sizi üzüyor olabilir. Kendi kişisel isteklerinizi ön plana aldığınız bir dönemdesiniz. Başkalarından fikir almak isteyebilirsiniz. Deneyimine ve bilgi birikimine güvendiğiniz kişilerle konuşup olaylar karşısında nasıl davranmanız gerektiğini belirleyebilirsiniz.

İkizler Burcu 9 Kasım-15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Tamamen kendi çabalarınızla elde ettiğiniz bir zafer söz konusu. Bunun için çok uğraştınız artık ödülünüzü alma vaktiniz geldi. Kendinize bir şans verin ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Romantizm anlamında beklentiniz olan biri var. Ondan gelecek bir haberle mutlu olacaksınız.

Uzun zamandır beklettiğiniz konuşmalar var. Bunlardan kaçmayın ve konuşmayı ertelemeyin. Açık ve nazik bir şekilde neler hissettiğinizi söyleyebilirsiniz. Hem fiziksel hem de ruhsal anlamda sınırları geçiyorsunuz.

Yengeç Burcu 9 Kasım-15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Hayallerinizi her zaman canlı tutmanız gerekiyor. Yeteneklerinizden tereddüt ediyorsunuz. Fakat çıktığınız yolda kararlı olmalı ve devam etmelisiniz. Yolculuk ve yer değişimi yapacak olabilirsiniz. Kısa seyahatler ya da yurtdışı turları sizi bekliyor. Yolun sonunda her zaman başarı elde edeceksiniz.

Eğer iş yerinizde bir gerilim varsa merak etmeyin çok yakında bu yoğunluk geçecek. Kafanızın daha rahat edeceği bir döneme giriyorsunuz. Mevcut işinizde pozisyon değişikliği ya da sizin için daha uygun şartlar sunan başka bir yere geçiş olabilir. Ayrıca başka ülkelere seyahat edebilirsiniz bu iş için de olabilir.

Aslan Burcu 9 Kasım-15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Ciddi ve uzun süreli bir ilişkiye başlayabilirsiniz ya da halihazırda devam eden bir ilişkiniz varsa bir adım öteye geçebilir. Karşınıza çıkan insanlar konusunda seçici olmanız gerekiyor. Herkese güvenmemeyi öğrenmelisiniz. Güvenilmez ve gelecek vaat etmeyen insanlarla zamanınızı boşa harcamayın. Fiziksel ve zihinsel açıdan yenilenmeye ihtiyacımız var.

Gerginlikten ve ağır sorumluluklar almaktan kaçmalısınız. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Hafta sonu tatil kaçamakları yapabilirsiniz. Biraz huzur ve kafa dinleme size farklı bir bakış açısı kazandıracak. Ayrıca yoga ve meditasyon gibi sporlarla uğraşarak kendinizi dinlendirebilirsiniz.

Başak Burcu 9 Kasım-15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Sorunları halledebileceğiniz farklı yollar bulmaya çalışmalısınız. Yakın zamanda bir grup arkadaşla ortak bir amaç için yollarınız kesişecek. Beraber bir işe girebilir ya da bir gezi planlayabilirsiniz. Kalabalık ve yoğun günler sizi bekliyor.

Topluluk içinde kendinizi rahatlıkla ifade edebilecek ve çözüm üretebileceksiniz. İş arıyorsanız bu aralar güzel bir haber alabilirsiniz. Yakında kendinize uygun bir pozisyonda kariyer yapabileceksiniz. İşinizi kurmak istiyorsanız bu aralar bunun için girişimde bulunabilirsiniz. Sağlam adımlarla ilerleyip prestij kazanabilirsiniz.

Terazi Burcu 9 Kasım-15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

. Aile arasında bazı konular gündemi değiştirip kafanı kurcalayabilir. Ani bir ev değişikliği yapabilirsin. Ya da dekorasyon değişikliği yapabilirsin. Bu aralar güzelliğe ve bakıma çok önem veriyorsun. Yaratıcılıkla ilgili bir işte çalışıyorsan verimliliğin oldukça yüksek.

Kendine yepyeni hedefler koyarak daha da ileriye gidebilirsin. Bu aralar yeni bir hobi edinebilir ya da yeni beceriler kazanabilirsin. Monotonluktan ve durağanlıktan sıkıldığın günlerden geçiyorsun. Bu nedenle de kendine yeni ve farklı planlar yapıp hareketlilik katmak istiyorsun.

Akrep Burcu 9 Kasım-15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Bazı arkadaşların tarafından kıskanıldığını hissedebilirsin. Dedikodular peşinden gelebilir. Kimseye kulak asmamayı öğrenmelisin. Belki şehir değişikliği yapmak gündemde olabilir. Kendine iyi gelecek konulara olan ilginin gittikçe artıyor ve hobilerini genişletiyorsun. Eğer çocuk sahibiysen onların geleceklerine yönelik yatırım fikirleri içerisine girebilirsin.

Aile arasında anlaşmazlıklar ve tartışmalar meydana gelebilir fakat sen arabulucu ve sakin bir rol üstlenmesi gereken kişisin. Hafta boyunca kendini biraz bunalmış ve sıkılmış hissedebilirsin. Fakat bunlar hafta sonuna doğru dağılacak. Yoga meditasyon gibi sporlara ağırlık verebilir ve kendini birazcık dinlendirebilirsin. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak yoğun bir hafta geçiriyorsun.

Yay Burcu 9 Kasım-15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

. Bazı konularda yeniliğe gitmek istiyorsun. Araştırmalar yaparak gelecekle ilgili planlarını değiştirebilirsin. Uzun zamandır bir ev arayışına başladıysan bununla ilgili sıcak gelişmeler yaşanabilir. Biraz sabırlı olmalı ve ani karar vermemelisin. Özel bir ilişkin yoksa yeni bir ilişkiye yelken açabilirsin. Şehir değiştirme gibi planların olabilir. Başka bir şehre taşınmak isteyebilirsin.

Yeni şeyler denemekten hoşlanıyorsun ve bazı konularda risk almaktan çekinmiyorsun. Yanacak ikili ilişkilerde bazı sorunlar olabilir. Bu sorunların önüne geçmek için her iki tarafta fedakârlık yapmalıdır. Aksi halde üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz. Fedakârlık yapması gereken kişi siz olabilirsiniz bu konuda inatlaşmamayı ilke edinmelisiniz.

Oğlak Burcu 9 Kasım-15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Karşınızdakinin fikirlerine saygı göstermeli ve bazen sabırlı olmalısınız. Enerjinizdeki yoğunluk doğru anlamda yarar sağlamanıza katkıda bulunabilir. Kendinizi dinamik ve canlı hissediyorsunuz.

Bunu koruyun ve enerjinizi doğru yönlere aktarın. Her zaman sağlam olduğunu düşündüğünüz adımlar atmalısınız. Aşk ve ilişkiler konusunda birlikte olduğumuz kişiyle ortak noktada buluşmayı amaç edinmelisiniz.

Kova Burcu 9 Kasım-15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Kariyerinizde değişiklik mi planlıyorsunuz? Kafanızdaki planları gerçekleştirme konusunda bazı engeller gündeme gelebilir. Tüm bu kötü enerjileri geride bırakabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz fakat sandığınız kadar kolay olmayacak. Mantığınıza yatmayan ne varsa ondan uzaklaşmalısınız.

Maddiyatla ilgili konularda ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Ne olursa olsun siz doğru yoldan ayrılmayacaksınız. Ay sonunda bu sorunların hepsi çözülecek ve herhangi bir engelle karşılaşmayacaksınız. Hayatınız için koymuş olduğunuz hedefleri yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Balık Burcu 9 Kasım-15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

İçinde bulunduğumuz durumları bazen tamamen kontrol altına alamayabilirsiniz. Değer verdiğiniz şeyleri kucaklama tutkunuz var. Bazı güzel haberler alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Aşk ve ilişkilerinizde daha duyarlı ve dengeli davranabilirsiniz. Tüm sıkıntılar geride kalıyor ve birlikteliğinizde daha güzel bir döneme giriyorsunuz. Yavaş yavaş mutluluğu bulacaksınız.

Üstesinden gelmekte zorlanabileceğiniz durumlarla karşılaştınız fakat hepsini başarıyla atlattınız. Şimdi daha güzel günler sizi bekliyor. İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek bu nedenle de kontrol tamamen sizde olmaya başlıyor. Planlanmadık şeylerle karşılaşabilirsiniz. Yine de mevcut durumunuzu dengeleyin. Sabırlı olduğunuz sürece istedikleriniz size gelecek.

Yorum Yap

Yorum Yap