1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. 5-11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

5-11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

5-11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

5-11 Ekim 2020 haftalık burç yorumları, 2020 ekim ayı haftalık burç yorumları, 6-7-8-9-19 Ekim burç yorumları vb.. en güzel burç yorumları için aliskanlik.com

5-11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

Burçların 2020 ekim ayı haftalık burç yorumları ve 5-11 Ekim 2020 haftalık burç yorumlarını okuyabilir ve burcunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Ailenizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Bu dönemde ailenizdeki kişiler sizin yardımınıza ihtiyaç duyabilir. Onların yanında olmak size de iyi gelecek.  Evinizde herhangi bir onarım, bakım gibi işler yaptıracaksınız bunları şimdilerde planlamaya başlamalısınız.

Çevrenizi güzelleştirmek için bu adımları atıyor olabilirsiniz. Her zaman ertelediğiniz o düzenlemeyi bugünlerde yapmanız iyi olacak. Derinlemesine düşündüğünüz çevrenizde olan hemen her şeyden bir anlam çıkardığınız zamanlara giriyorsunuz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla buluşabilir ve geçmişten bahsedebilirsiniz. Bu buluşmalar size iyi gelecek. Aynı zamanda beklediğiniz o haber yakında size ulaşacak. Farklı sorunlarla aynı anda uğraşmak zorunda kalsanız da kendinizi rahatlatmanın bir yolunu bulacaksınız. Karşılaştığınız bazı zorlukları akışına bırakmanız gerekecek.

Değiştiremeyeceğiniz sorunları kabullenmek sizi rahatlatabilir. Gün içinde kendinizi sürekli olarak sakinleştirmeye özen gösterin. Çok fazla konuda sorumlu olduğunuzu düşünüyorsunuz ve bu sizi bazen sıkıyor ama hepsi sizin güçlü duruşunuz sayesinde çözülüyor. Sürpriz ilişkilere gebe olan bir döneme gireceksiniz. Evet belki çok kararsız kalacaksınız ama tüm kapıları hemen kapatmayın. Karşınızdaki kişiyi iyice tanımaya çalışın.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu aralar dikkatiniz tamamen kendi üstünüzde. Kendi isteklerinizi bir bir uygulamak üzerine gidiyorsunuz. Her gün yapmak isteyip bir türlü zaman bulamadığınız işleri planlamanın vakti geldi. Arkadaşlarınız ile buluşabilir, davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz.

Yeni projelerde yer almak sizi heyecanlandıracak. Belki de beklediğiniz fırsat o telefonla gelmiştir. Tanışacağınız kişiler size yepyeni kapılar açabilir. Çevrenizde olan kişilerin fikirlerini almak için onlarla görüşme ayarlayabilir ve destek alabilirsiniz. Özellikle büyük değişiklikler yapmak ve bulunduğunuz koşulları tamamen değiştirmek bazen sizi rahatsız ediyor olabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Yeni bir şeyler denemekten çekinmeyin ve değişiklikleri kabullenerek adım atın. Kariyer anlamında parlayacağınız bir dönem içerisindesiniz. Çalkantılı aşkınız da bu aralar biraz sakinleşiyor gibi. vAşk hayatınızdaki gerilimler bu dönemde sona erecek.

Çok güvenemezseniz de bu sakinliğe kendinizi bırakmak sizi rahatlatacak. Önceliği kendinize verirseniz çok daha mutlu olacaksınız. Yakın arkadaşlarınızla planladığınız geziyi tekrar gündeme getirmeniz mümkün. Bu sıralar duyarlı olmak sizin için önemli. Bu hassasiyetiniz sizin için olumlu bir enerji yaratacak.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Gelecekle ilgili beklentilerinizi masaya yatırmaya başlıyorsunuz. Önceden çok ilgilenmediğiniz konular gündeme gelecek. Beklentileriniz için savaşmanız gerekebilir. Fakat istedikten sonra yapamayacağınız şey yok. Hayatınızın en önemli konuları ile ilgili planlar yapıp bunları uygulamaya koyabilirsiniz.

Bu haftalarda fikirlerinizi açıkça söylemek size olumlu bir geri dönüş sağlayabilir. Sosyal çevrenizle ile ilgili konular gündeminizde yer alacak. Planlar yapıp bunları bozmanız gereken, aniden değişiklik gösteren programlarınız olabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Etrafınızdakilerin desteğini alacağınız günler çok yakında. Son zamanlarda kendinizi yalnız hissetmiş olabilirsiniz fakat bu durum değişecek. Arkadaşlarınız ve ailenizin siz fark etmeden yanınızda yer aldığını göreceksiniz. Bu hafta iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru motivasyon eksikliği hissetseniz bile çevrenizde gereksiz alınganlıklar yapmamaya dikkat etmelisiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikler için destek almanız size çok iyi gelecek. Önünüze çıkan engeller için çevrenizde suçlu aramak yerine onların yanınızda olmasını istemek daha iyi olacak. Öfkenizi göstermeden önce düşünerek hareket etmelisiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu dönemde istekleriniz artıyor. Yeni beklentiler içine girdiğiniz zamanlardasınız. Bu beklentiler biraz gerilim yaratabilir. Karşılaştığınız yeni kişiler sizin için endişe yaratabilir. Belki bastırdığınız duygularınızın açığa çıktığını hissedebilirsiniz. Değer verdiğiniz ve saygı duyduğunuz kişilerle daha çok vakit geçirmeye çalışın.  İyimser olan kişilerden etkilenebilir ve bu da size iyi gelebilir. Sosyal çevrenize ağırlık verin ve sevdiğiniz kişilerle görüşmeye çalışın. İsteklerinizi gerçekleştirmek için baskı kurmak yerine iyilikle halletmeye çalışmalısınız.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Yaşadıklarınızı idealize etme eğilimine girmemeniz gereken haftalardasınız. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve onlarla ilgili beklentilerinizi yükseltmeyin. Herkesin hakkındaki düşüncelerinizi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz fakat bu dönemde bunu yapmamalısınız.

Belirsizlik yaşamanız çok normal. Bu yüzden keyifsiz hissedebilirsiniz. Yapmanız gerekenlere odaklanın ve odağınızın dağılmasına izin vermeyin. Yorucu günler geçirdiniz hem ruhsal hem de zihnen. Şimdi biraz odaklanarak planlama yapma zamanı.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Yaşam enerjiniz yükseldikçe sorunlar ile başa çıkmaya başlayacaksınız. Hafta boyunca karşılaşacağınız yeni kişiler sizi heyecanlandıracak. Bu haftaya istekli başlıyorsunuz. Aynı kararlılığı sürdürerek başarıya ulaşacaksınız. Beklediğiniz haber çok yakında geliyor.

Çok istediğiniz o olayın gerçekleşmesine çok az kaldı. Endişe etmeyin ve bu sürecin olumlu yanlarına odaklanın. Bu belirsizlik yüzünden huzursuz ve keyifsiz olabilirsiniz. Fakat bu haftanın yeni günlerine istekli başlayacaksınız. Özellikle yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayabilirsiniz ve böylece karmaşık duygu ve düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz. Yeni karşılaştığınız kişiler size destek olacak. Yapmanız gerekenler için adım atmaktan çekinmeyin.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Belirsizlik sizi çok daha fazla etkileyecek. Belki gereksiz alınganlıklar yaşayabilirsiniz ama canınızı sıkmayın. Sevdiklerinize çok daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor. Bu dönemde ön planda olacağınız günler geliyor. Bulunduğunuz her ortamda sakinliğiniz ve sevgi dolu olmanız ile öne çıkacaksınız.

Harika fırsatlar sizleri bekliyor. İlişkilerden yana harika fırsatlar elde ederken, aile ile olan arkadaşlarınızı geliştirebilir, iş hayatınızda olumlu kararlar alabilir ve ilişkilerinizde güzel bir döneme girebilirsiniz. Eğlenceye ve sanatsal aktivitelere ilgi duyabilirsiniz. Bir hobi bulmak için araştırma yapmaya başlamışsınızdır belki de. Yeni şeyler denedikçe kafanızdaki endişeler de çözülecek ve ruhsal olarak yükseleceksiniz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Hareketli ortamlar ve büyük projeler kapıda. Beklenmedik davetler gelebilir ve kendinizi büyük organizasyonlarda bulunabilirsiniz. Geleceğe yönelik projeleriniz de bu dönemde şekillenecek. Yakın zamanda adım atmayı düşünüyorsanız geç kalmayın. Tanıştığınız yeni kişiler bu konularda size yepyeni kapılar açabilir.

Etkileyici ve güçlü kişilerin bilgisinden ve fikirlerinden yararlanabilir ve fikirlerinizin olgunlaştığını hissedebilirsiniz. Şimdiye kadar uyguladığınız yöntemler ve planlar ile ilgili değişiklik yapabilir ve kendinizi tamamen yenilemek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Kararlı tavrınız ile karşı cinsin ilgisini çekebilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Dikkatlerin üzerinizde toplandığı bir dönemdesiniz. Sağlığınızla ilgili endişeleriniz olabilir fakat kendinize dikkat ettiğiniz sürece bir sorun görünmüyor. Bazı ailevi sorunlar ortaya çıkabilir sorumluluklarınızın fazlalığından şikâyet edebilirsiniz. Bu konuda biraz destek talep edebilirsiniz. Bu haklı talebiniz kabul görecektir. Çevrenizdeki kişileri kolay ikna edebilen bir yapınız var.

Bu işinize yarayacak ve gerçekleştirmek istediğiniz projeler için kolayca yardım alabileceksiniz. Kendinizi yeniliklere açık hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Daha fazla şey keşfetmek için yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Dostlarınızla organizasyon yapabilirsiniz. İş yaşamınızda mesul olduğunuz işler için çaba vermeniz gerekebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap