30 Kasım-6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

30 Kasım-6 Aralık 2020 haftalık burç yorumları, 2020 aralık ayı haftalık burç yorumları, 1-2-3 Aralık burç yorumları, 4-5-6 Kasım burç yorumları vb.. en güzel burç yorumları için aliskanlik.com

30 Kasım-6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Burçların 2020 Aralık ayı haftalık burç yorumları ve 30 Kasım-6 Aralık 2020 haftalık burç yorumlarını okuyabilir ve burcunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koç Burcu 30 Kasım-6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Beklenmedik değişiklikler yaşanabilir. Bazı sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Fakat bunlar sizi olumsuz etkilemeyecek çünkü sonuçlar olumlu olacak. Eğer bir ilişkiniz varsa veya aile üyelerinizle sorun yaşıyorsanız bu aralık her şeyi düzeltecek.

Yakın zamanda içinizde tüm görevlerinizi tamamlamanız için sizi yönlendirecek yeni enerji bulacaksınız. Bu ilerleme sizi milyonlarca düşünceyle dolduracak ve bu düşünceler size yepyeni bir fırsat açacak. Yaratıcı bir işte çalışan insanlar bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmelidir. Bunun sonucunda da mali durumunuz açısından olumlu sonuçlar doğacak.

Boğa Burcu 30 Kasım-6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Aşk hayatınız giderek düzeliyor. İlişkinizde, tazeliğini koruyacak bir coşku gelebilir. Eğer evlenmediyseniz ya da bir sevgiliniz yoksa aşka yatınızda yeni bir gelişme olacak. Özellikle arkadaşlarınızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Hayallerinize gitme ve geleceğinizi inşa etmekle meşgul olma bu aralar gündeminizdeki konular.

Evliliği düşünüyorsanız yeni ayla beraber olumlu gelişmeler yaşanabilir. Aile üyelerinizin desteğini alacaksınız. Sevdiklerinizle aranızda bazı tartışmalar geçebilir. Fakat siz yine de saygınızı ve sabrınızı koruyarak bu olayların üstesinden gelebilirsiniz. Özellikle bu dönemde çok fazla tartışmalara girmemeye çalışmalısınız.

İkizler Burcu 30 Kasım-6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Aşk hayatınız canlanıyor. Eğer evliyseniz eşinizden tam destek alıyorsunuz. Evli değilseniz ilişkilerinizi bir sonraki seviyeye taşımanın zamanı geldi. Ayrıca bu hafta yepyeni bir başlangıca da başlayabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız.

Sevginizi güvenle ifade etmek istiyorsunuz. Bazen evlilikten korksanız da romantik bir yaşantıyı seviyorsunuz. Özellikle anne tarafınızla ilgili kişisel konularda, hayırlı bir çalışmayı geciktirmemeniz ve mümkün olan en kısa sürede bitirmeye çalışmanız önerilir. Şu anda yeni bir ilişki veya evlilikle ilgili herhangi bir karar vermeyin.

Yengeç Burcu 30 Kasım-6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Yeni başarı kapıları elde ediyorsunuz. Yıllardır yaptığınız sıkı çalışmanın meyvelerini alacaksınız. Yaratıcı düşünceleriniz ön plana çıkıyor. Eğer belli bir sporla uğraşıyorsanız bununla ilgili madalya alabilir ya da yurtdışı seyahati olabilir. Bazı yarışmalara katılabilirsiniz.

Mühendislik, medya, oyunculuk ve siyaset alanındaki insanlar için, yakın zamanda şansınıza değil, işinize ve yeteneğinize bağlı olarak size en iyi sonuçları verecek. Tüm bunlar sizin için büyük başarılar getirecek. Günlük yaşamınızı düzenli olarak kontrol etmeniz ve bundan maksimum düzeyde yararlanmanız için gününüzü planlı bir şekilde değerlendirmeniz gerekecek.

Aslan Burcu 30 Kasım-6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Bu aralar hiçbir şeye yetişemediğinizi mi düşünüyorsunuz? Hem kariyer hem de günlük planlama konusunda bazı adımlar atmanız gerekiyor. Daha erken kalkmak ya da daha verimli bir gün geçirmek gibi bazı değişikliklerle işlerinizi yoluna koyabilirsiniz.

Uzun zamandır karşılaştığınız sağlık problemlerinin üstesinden gelmeniz sonunda mümkün oluyor. Mideniz ile ilgili problemlerle karşılaşmanız olası. Kilo almak da bu sefer sizi rahatsız edebilir. Bu nedenle sağlıklı beslenmeye ve düzenli egzersiz yapmaya zaman ayırmalısınız. Bazı yurtdışı fırsatları önünüze çıkabilir. Özellikle işinizle ilgili seyahatler gündemde.

Başak Burcu 30 Kasım-6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Beklediğiniz haber yakında size ulaşacak. Ve telefonda gelen bu haber güzel bir haber olacak. Ailevi konular yüzünden kafanız karışsa da somut kararlar verebileceksiniz. Sağlığınızı koruyacak ve tüm girişimlerinizde başarıya ulaşacaksınız.

Bazı çözüme kavuşmayan olayların varlığı size ara sıra biraz stres verebilir ama bunlar atlatılacak ufak sorunlardan başka bir şey değildir. Romantik mutluluk anları ve istenmeyen yanlış anlama anları yaşayacaksınız, ancak tüm bunların en tehlikeli ve zararlı olanı, sizinle eşiniz arasındaki ego çatışmaları olacaktır.

Terazi Burcu 30 Kasım-6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Sabrınız ve sakinliğiniz bazen az alabiliyor. Yine de olayları mantıklı düşünüp ona göre karar vermelisiniz. Bazı yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Gelecek hafta ile beraber olumsuzluk azalacak ve başarıda büyüme göreceksiniz.

Kariyerle ilgili konularda eylemlerinizde bazı değişiklikler olabilir. Çalışma alanınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir bunlar sizin için faydalı olacaktır. İşinize özen göstermelisiniz. Yoksa hiç istemediğiniz durumlarla karşılaşmanız muhtemeldir.

Akrep Burcu 30 Kasım-6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Günlük yaşamınızı düzenli olarak kontrol etmeniz ve gününüzü planlı bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Bunun dışında, mali durumunuzda büyüme göreceksiniz, atalara ait mülkler edinebilir, yeni bir ev veya araç satın alabilirsiniz. Doğduğunuz yere geri dönme ihtimaliniz veya yaşam düzenlemelerinde büyük bir değişiklik olabilir.

Şu anda bir evlenme teklifi almanız için de çok büyük imkanlar var. Ancak biraz sabırlı olun ve kafa karışıklığından kaçının. Yaşam tarzınızda ya da yaşadığınız yerle ilgili bir değişiklik olacak fakat bu olumlu bir değişiklik. Yeni bir eve taşınabilir ya da eğer bir ilişkiniz varsa evlenebilirsiniz. Aşırı ego zaafınıza yenik düşmemelisiniz.

Yay Burcu 30 Kasım-6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Bu aralar oldukça fazla planınız var ama hangisiyle başlayacağınız konusunda kafanız karışık. İşle ilgili bir gezi olabilir fakat sağlığınıza da özen göstermeli ve dikkat etmelisiniz. Kendinize aşırı güvenmekten kaçının. Bir işe başlamadan veya herhangi bir iş yapmadan önce yeteneklerinizi bilin.

Eğer yurtdışına seyahat etme fikrini uzun zamandır sürdürüyorsanız, şimdi bunun için adım atmanız doğru olacaktır. Kişisel yaşantınızda bazı çatışmalar meydana gelebilir. Evliyseniz eşinizle bazı fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Fakat evli değilseniz beklenmedik bir çöpçatanlık durumu ile evlilik olayı yaşanabilir.

Oğlak Burcu 30 Kasım-6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Sürpriz bir tanışma ya da tesadüf aşk hayatınıza yön verecek. Hem kaderiniz hem de karmanız size hayırlı sonuçlar veriyor. Mali koşullarınızda artış var. Uzun zamandır beklediğiniz terfi yakında gelebilir. Kariyerinizde iyi işler almanız ve başarılı olmanız çok yakında.

Bazı yeni planlar gündeme gelebilir. Planladığınız işler üzerinde çalışmanız için güç ve enerjiniz var. Bu enerjinin faydasını göreceksiniz. Ev satın alma hayaliniz varsa bu gerçekleşebilir. Ailenizle ilgili güzel gelişmeler kapıda.

Kova Burcu 30 Kasım-6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

İş yerinizle ilgili çok büyük sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Fakat artık bu sorunlar geride kaldı. Nihayetinde çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Tüm engelleri ve sıkıntıları büyük bir güç ve netlikle karşıladınız. Ailevi işleri halletme şekliniz gerçekten ilham verici.

Yakın zamanda büyük ve faydalı şeyler gerçekleşebilir. Öğrenci iseniz yüksek öğrenim görme fırsatı ya da evliyseniz çocuk sahibi olma gibi büyük gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızda herhangi bir sorun yok. Sadece günlük yaşamınızı düzenli olarak kontrol etmeniz ve planlı bir şekilde çalışmanız gerekiyor ki fazla yorgunluklardan kaçının.

Balık Burcu 30 Kasım-6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Aile kurmayı planlayan çiftlerin dikkatli olmaları ve önce kendilerine bakmaları gerekir. Olumsuz düşünceler evliliğinizi gölgeleyebilir. Eşinizin sağlığı konusunda da biraz gergin olabilirsiniz. Kötüleşen tüm işler yeniden yoluna girecek. Kendinizi daha az sabırlı hissedebilirsiniz.

Araba kullanırken ya da yolda yürürken dikkatli olmalısınız. İş ya da eğlence amaçlı bazı küçük geziler planlayabilirsiniz. Ailevi konularda üzerinize düşeni yaptınız ve artık biraz rahatlamanızın zamanı geldi. Bütün sorumlulukları kendi üstünüze almaktan artık vazgeçin ve çevrenizdekilerden yardım istemeye hazır olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu